Forum Polityka, aktualnościKraj

Nagrani kierowcy trafiają przed sąd

Nagrani kierowcy trafiają przed sąd

Money.pl / 2015-10-13 08:01
Komentarze do wiadomości: Nagrani kierowcy trafiają przed sąd.
Wyświetlaj:
kierowca / 37.190.146.* / 2015-10-13 14:25
Ciekawe kiedy za doniesienie na członka rodziny będzie premia uznaniowa,w Warszawie "mądrale" w imię naszego dobra i poczucia estetyki redukują miejsca parkingowe stawiając "piękne" słupki,skrzynie z pożal się Boże roślinkami podczas gdy wycinają drzewa bo deweloper da,opłaty parkingowe idą w górę,ścieżki rowerowe robią na potęgę ale nie za pieniądze wnoszone przez rowerzystów itp.,a kierowca to poprostu baran do strzyżenia pozdrawiam władzę obywatelską (ludową?) i proszę myślcie to nie boli
taxkiller / 194.99.49.* / 2015-10-13 14:25
Osoby, które twierdzą, że dostawcy tych nagrań, to kapusie, czy "homo sovietikus", sami są mentalnie w PRL, bo nie odróżniają kapowania obcej władzy, od obywatelskiej postawy mającej na celu poprawę bezpieczeństwa wszystkich na drodze.
zen376 / 5.174.11.* / 2015-10-13 13:49
To nie jak niektórzy piszą,konfidenci,homosovietikus - to obywatele którzy mają dość bandytyzmu i chamstwa na drogach,popieram.
sien / 145.237.2.* / 2015-10-13 13:36
Homosovietikus wiecznie żywy.
birk / 83.22.250.* / 2015-10-13 13:20
własnie tak powinno być sami pilnujmy pożadku na drodze , bo ostatnio nagminne jest przejeżdżanie na czerwonym , bo jeszcze mi sie uda , dlaczego ja mam czekac na zielonym bo jakis koles w furze 20 letniej kozakuje? boli was ze sami kierowcy na oszołomów donoszą? zapropnuje ustawic namerki na skrzyzowaniach , napewno wiecej bedzie i mandatów i wniosków do sądu, w paru przypadkach sam załuje ze kamerki nie podpiąłem
niki787 / 217.99.102.* / 2015-10-13 13:11
Mamy Państwo policyjne teraz bedzie Państwo konfidentów ,którzy zwalniając prowokują wyprzedzenie na linni ciągłej by uzyskać wspanialy materiał na donos . Absurd i żałość co się dzieje z Polakami
on917 / 89.67.34.* / 2015-10-13 12:28
A jak ja złapałem pijanego kierowcę, który miał 2,7 promila to do tej pory cisza. Nie wiem czy miał już sprawę czy nie, ale gość podczas zatrzymania złamał mi rękę. Teraz muszę siedzieć na L4 a i w pracy krzywo patrzą. Następnym razem dwa razy pomyślę, zanim będę jechał i gonił jakiegoś pijaka...
Bezwypadkowy / 93.105.236.* / 2015-10-13 12:02
BARDZO DOBRZE !!! Jeśli nie pamięta się nauki na kursach, to niechaj barany zza kieownicy będą kształcone wszelkimi innymi środkami.
kółko i krzyżyk / 77.255.241.* / 2015-10-13 11:29
Bardzo dobrze. Policja nie może być wszędzie, a takie ujawnianie kretynów drogowych to bardzo dobry krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa. Wystarczy, że na początek dotrze do jednego czy drugiego zakutego łba, że nie jest anonimowy na drodze i za swoje "wyczyny" może zostać ukarany mimo nieobecności policji. Z czasem - choć pewnie potrzeba na to co najmniej pokolenia - może zacznie jeden z drugim rozumieć, że przepisy drogowe są po to, aby bezpiecznie wyjechać i wrócić.
Mój "przebieg" jest już liczony w milionach km i to co widziałem, a szczególnie to co widzę teraz na drogach to woła o pomstę do nieba. Niedoświadczone, ale pewne siebie gówniarstwo w za szybkich i zbyt mocnych jak na swoje doświadczenie i wyobraźnię samochodach szaleje na drogach niejednokrotnie cudem unikając wypadku. Jak chcesz jeden z drugim się zabić, to się powieś - przynajmniej nie zaszkodzisz innym.
Popieram w pełni takie nagrania i ich wykorzystanie. Najwyższy czas wyeliminować patologię z naszych dróg.
Oczywiście wielu "kozakom" to przeszkadza, ale może i do ich ciasnych móżdżków dotrze, że tak naprawdę to jest również dla ich dobra.
Jakiś czas temu widziałem młodego chłopaka, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej na zakręcie. Wiadomo, BMW. Udało mu się. Kilka kilometrów dalej widziałem to samo BMW w lesie, a jego kierowca jak szalik był owinięty wokół drzewa. Być może gdyby był świadomy, że ktoś te jego "wyczyny" może nagrać i przesłać dalej, to by dzisiaj żył...
addamd / 31.174.118.* / 2015-10-13 14:10
a po co im to dobro oni wolą sie owinąć na drzewie !! no i więcej chleba dla innych .
wiktoreknic / 94.254.145.* / 2015-10-13 11:12
Tych z napadu na tiry jakoś policja go nie sciga,więc ludzie zaczną samosądy robić.Potem policja bedzie łapać tych co samosąd robią?Dojdzie chyba do jakiejs wojny.Ludzie mają diość kłamstw i braku skuteczności jezeli chodzi o poszkodowanych w napadach.Istna sielanka dla tych co poruszają się na tablicach niemeickich jako swoje ale wyrejestrowane.Jakoś nikt takich nie kontroliuje.To dziwne zjawisko raczej przypomina korupcje i generowanie tematów zastępczych odwracajacych uwagę.
adrianka0 / 94.254.145.* / 2015-10-13 11:04
Kazdy oszust zasłania sie dziećmi w samochodzie i niby żoną .A tymczasem rozbił małżeństwo i deprawuje dzieci ukrywajac się na wynajmowanych mieszklaniach udziela usług najczęsciej remonty oczywiscie znający sie na rzezcy bo bedzie kompromitacja i ewentualne wykrycie.Gdy nadarzy sie okazja robi swoje .
byle do jutra / 31.179.89.* / 2015-10-13 11:01
a za komuny opluwało sie ormowców, esbeków i donosicili!!!
waldi42pawelek / 94.254.145.* / 2015-10-13 10:54
A co z tymi lawetami ,które stają na stacjach paliw pod minikasynami ?Kim sa tacy ?Mfia ,która prowadzi proceder prania forsy i wymiana na miejscu ?Pserka oraz kontrolowanie rynku jak i kontrolowanie co sie dzieje i kto przyjeżdza po to by w razie potrzeby robić zadymę zmylając wszystkich uczciwych od tego co sie dzieje ?Rowerzyści i skuterowcy to plaga w tym sektorze jak sie okazuje rowerem można przewieść 10 kg marychy i pięc kilo kazdego narkotyku.Powinna byc kara smierci za samo posiadanie i za gwałty oraz porwania dzieci i kobiet wtedy zmmniejszy sie proceder ale policja musi byc przecież i m usie miec co robic bo od pokoleń siedza w tym zafajdanym syfie i brak pracy tego typy to dla nich kara.Kombinowanie jest wtedy gdy ma się dostęp do środkó i wiedza o tym jakie sa procesy w dochodzeniach.
trociniakit / 94.254.145.* / 2015-10-13 10:42
Czym sie zajmuje dzisiejszy policjant ? Leci na wezwania do marketów jak ukradnie ktos batonika.Taka prawda,bo prawo zabrania ingerowanie obywateli w procesach zatrzymania intruza.No i ludzie boją sie kłamstwa w zeznaniach ,które sa mataczone w procesach dochodzeniowych,dlatego nic nie widzą i nie słyszą.Mafie raczej sa ale ktoś im pomaga,a najgorsze gdy pomaga wymiar sprawiedliwości i organy scigania.To juz patologia ,bo przy kamerach zachowuja sie inaczej lub wynajmuja gangi do robienia zadymy i jest co robic a nieprawdziwer wpisy w zeznanich pozwalaja ukrywać fakty i sposoby uzycia np srodkó nasennych.To są fakty
garnektyl / 94.254.145.* / 2015-10-13 10:37
A co z pojazdami z numerami nielegalnymi ,które mogą brać udział w napadach ?Nikt ich nie kontroluje.Ja jeżdzę i często widze kradzione pojazdy.Tak kradzione ,bo kazdy kto wie jak wygląda rejestracja prawdziwego zarejestrowanego pojazdu wie o co chodzi.Po miescie jedzie dwieście i nikt takich nie wiedzi ani nie słyszy.A co z cwaniakami,którzy nie płąca podatków a pracuja jako budowlańcy i udaja porządnych obywateli ?Drabina na dacvhu ,samochód pełęn sprzetu do budowlanki najczesciej kombi fiat ,bo takiego nitk nie kontroluje i udaje firmę ?

Najnowsze wpisy