Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najbardziej absurdalne polskie reklamy. Śmiać się czy płakać?

Najbardziej absurdalne polskie reklamy. Śmiać się czy płakać?

Wyświetlaj:
dibis / 31.2.10.* / 2014-01-30 23:21
Reklama Przekąski Star jest bardzo miła. Szczególnie lubię patrzeć na postać żony, która jak by nic się nie stało, wyrywa mięśniakowi paczkę i w uwodzicielskiej pozie mówi do męża: no chodź...
To nie znaczy, że wszystkie reklamy mi się podobają, najczęściej w czasie reklam wyłączam głos i wychodzę z pokoju.

Panie Pałys, ma pan wysokie mniemanie o sobie, co? A jaką reklamę pan zrobił? Może chodzi tylko o dokopanie komuś, kto się starał, po to, żeby powiedzieć: patrzcie, jaki ja jestem dobry, a oni nie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
malenki_czlowiek / 89.78.65.* / 2014-01-30 22:46
To ja jestem kompletnie inny, bo mnie reklamówki star chrupek śmieszą, serio :) POPCORNU NIE MA! Nie ma! ;)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
reklamorzygca / 95.49.106.* / 2014-01-12 17:50
fakt faktem reklamy na siłe chcące być śmieszne i oryginalne, czymś się wyróżniać, a w rzeczywistości są na tym samym poziomie co matka widząca sens życia w spranej plamie na koszuli dzięki proszkowi firmy chajzer
rpg / 93.154.183.* / 2014-01-11 00:24
O proszę bardzo, widzę, że zarówno autor jak i pozostali komentujący należą do tej samej grupy społecznej, czyli nowo mieszczańskiej pseudo inteligencji po studiach wieczorowych i stu fakultetach z filozofii, dla których ideałem są reklamy przedstawianej na ekranie wesołej rodzinki reklamującej leki na biegunkę i impotencję z wykrzywionymi gębami w sztucznych uśmiechach, na które już patrzeć nie można, hipokryci...
gryyyyyyy / 159.205.103.* / 2014-01-10 15:58
Super, że ktoś o tym napisał bo już myślałam, że jestem osamotniona w poczuciu wstydu i zażenowania oglądając takie "cuda"..
Spot sklepu OLE OLE był gwoździem do trumny.
pytek. / 81.190.62.* / 2014-01-10 13:09
Jacy twórcy reklam ,takie są ich reklamy.
Reklamy w polskich mediach nie tyle ,że są wyjątkowo prymitywne i denerwujące ,a nie raz dezinformujące coś w rodzaju "czeskiego filmu", to wręcz zmuszają odbiorcę do natychmiastowego wyłączenia odbiornika.
Nie wiem, czy gdziekolwiek na świecie emituje się reklamy stanowiące już filmy krótkometrażowe czy instruktażowe jak to ma miejsce u nas ?
Do kogo to ma docierać ?
midtown / 95.50.227.* / 2014-01-10 12:49
ehhh święta racja, niektóre reklamy to jakaś masakra, nie da się ich oglądać ani słuchać....

Najnowsze wpisy