Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Najbardziej spasowane dla mnie UNŻ

Najbardziej spasowane dla mnie UNŻ

Krupol / 84.205.160.* / 2009-03-27 22:14
Witam
Szukam jak najbardziej uszytego na mnie ubezpieczenia na życie.
Już nie bardzo mam ochotę spotykać się z agentami bo do niczego to nie prowadzi (za duży szum informacyhny i nie jestem w stanie wyłuskać tego co istotne, a nie bardzo mam czas wgłębiać się we wszystkie OWU).
Opiszę co potrzebuje.
Mam 35 lat, kredyt hipoteczny na powiedzmy 200000PLN do spłaty za dom ( na 30 lat).
Szukam czegoś 100% ochrona (bez inwestowania - to zrobie osobno), powiedzmy na życie 100000-150000 PLN (może mniej trochę)
i dodatkowo może:
- ubezpiecznie niezdolności do pracy,
- kalectwa wskutek NW
- poważnego zachorowania.
Ale powyższe 3 opcje musze rozważyć ze względów finansowych.
A i składka aby nie była wygórowana, ale jeśli składki są porównywalne u różnych ubezpieczycieli wolałbym abyście polecili mi firmę z najczystrzymi zasadami w OWU.
A i jescze jedno - w prostych słowach czym się różni terminowe od bezterminowego - tzn dlaczego bezterminowe jest lepsze i o ile droższe dla takich samych warunków.
Które firmy wziąć pod uwagę - chodzi o to żeby wybrać 2-3 i wgłębić się w oferty i OWU.
Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedzi
Krzysiek
Wyświetlaj:
Generali / 85.221.182.* / 2009-08-01 11:03
Jeśli jeszcze pan nie wybrał to proszę kontakt, Generali posiada ubezpieczenie , którego Pan szuka.

Pozdrawiam,
wroniak / 2009-03-29 23:18 / portfel
Witam!

Jestem reprezentantem firmy OVB Allfinanz, ktora juz od 40 lat zajmuje sie obiektywnym doradztwem finansowym dla naszych klientow. Widze, ze jest Pan zainteresowany wybraniem najlepszego produktu dla siebie, w czym wlasnie pomagamy. Jezeli jest Pan zainteresowany poznaniem produktow, ktore jestesmy mozemy Panu polecic - prosze o kontakt: mwronskiovb@gmail.com badz 509-045-866.

Pozdrawiam,
MAciej Wroński OVB.

Najnowsze wpisy