Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Najbardziej spasowane dla mnie UNŻ

Najbardziej spasowane dla mnie UNŻ

Krupol / 84.205.160.* / 2009-03-27 22:15
Witam
Szukam jak najbardziej uszytego na mnie ubezpieczenia na życie.
Już nie bardzo mam ochotę spotykać się z agentami bo do niczego to nie prowadzi (za duży szum informacyhny i nie jestem w stanie wyłuskać tego co istotne, a nie bardzo mam czas wgłębiać się we wszystkie OWU).
Opiszę co potrzebuje.
Mam 35 lat, kredyt hipoteczny na powiedzmy 200000PLN do spłaty za dom ( na 30 lat).
Szukam czegoś 100% ochrona (bez inwestowania - to zrobie osobno), powiedzmy na życie 100000-150000 PLN (może mniej trochę)
i dodatkowo może:
- ubezpiecznie niezdolności do pracy,
- kalectwa wskutek NW
- poważnego zachorowania.
Ale powyższe 3 opcje musze rozważyć ze względów finansowych.
A i składka aby nie była wygórowana, ale jeśli składki są porównywalne u różnych ubezpieczycieli wolałbym abyście polecili mi firmę z najczystrzymi zasadami w OWU.
A i jescze jedno - w prostych słowach czym się różni terminowe od bezterminowego - tzn dlaczego bezterminowe jest lepsze i o ile droższe dla takich samych warunków.
Które firmy wziąć pod uwagę - chodzi o to żeby wybrać 2-3 i wgłębić się w oferty i OWU.
Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedzi
Krzysiek
Wyświetlaj:
wb01 / 2009-05-18 20:50
Jesli sprawa jest aktualna, może zainteresuje Cię oferta firmy Macif. Mozesz na nr gg 6394699 wysłać swój adres e-mail, to wyslę ci zeskanowaną ofertę
piotrx1996 / 79.188.74.* / 2009-05-15 23:32
Generalnie masz takie wymagania ze sa one nie realne.Nie da sie dla człowieka w wieku 35 lat zrobic dobrej polisy na życie na taka kwote z bajerami za niska składke.Biorąc pod uwage twoje wymagania pomyslał bym o zrobieniu jednej polisy typowo na wypadek śmierci z kwota jakis 150-200 tys kosz takiej polisy to 100-150 zł na rok i do tego dokupił bym porżądne NNW i ewentualnie jakoś życiówke z bajerami ale w wieku 35 lat zebys dostał przyzwoite warunki niezdolnosci do pracy ,przejecia opłacania składki to obawiam sie ze bez składki 200zł /mc nie ma co szukac.Ewentualnie zrobic polise inwestycyjna np zw gerlingu z pełną ochrona na wypadek smierci nie bedzie zarabiac ale jak cos to rodzina dostanie z 200.000 ale to tez wydatek min 150 /mc
doradca_klienta / 2009-05-13 22:58
jeśli temat jest aktualny, mam ciekawy do rozważenia program .

proszę dać znać :
www.teraztwojruch.pl/kontakt.html

omówimy szczegóły pełnej ochrony.

Pozdrawiam
DK
Froggutka / 62.29.164.* / 2009-04-01 08:59
Witam,
koszt samego zabezpieczenia ochronnego bez dodatków to około 520 zł rocznie na 150 tys. Dodatki rzeczywiście są drogie, ale warto, jeśli nie masz grupowego ubezpieczenia w zakładzie pracy z jakimiś normalnymi kwotami.
A dlaczego bezterminowe jest lepsze? Nikoniecznie jest... Generalnie dlatego, że w każdej chwili mozesz się wycofać bez straty z ubezpieczenia bezterminowego (po 2 latach), ale ciężko mówić o beztermonowym ubezpieczeniu typowo ochronnym bez dodatków.
Różnica cenowa między jednym a drugim ubezpieczeniem z uwzględnieniem umów dodatkowych, o które pytasz to około 200%.
lezdrub / 79.185.92.* / 2009-04-01 12:54
Furgonetka. Gdzie ty takie dane znalazlaś. z kad te 200%.
Popatrz sobie na ofertę Nordei.I nie zciemniaj furgonetka.
Jezeli ubezpieczenie jest tylko na życie to też nie jest zabezpieczeniem.

A co bedzie gdy osoba popadnie w ciezką chorobę, czy tez ulegnie poważnymu wypadkowi i będzie calkowicie niezdolna do pracy.
Kto i z czego bedzie splacal kredyt???
lezdrub / 79.185.90.* / 2009-03-31 22:44
Napisalem tu ofertę, ale ktoś skasowal nie wiem czy zdązyleś przeczytać.
Jezeli chcesz to zadzwoń 600 942 367.
planerzyfinansowi.pl / 94.254.206.* / 2009-04-06 08:18
hmm........
pytanie co jest dla Pana najważniejsze jeśli zakres czyli czyste OWU - to rozwiązania terminowe
Jeśli tylko świadomośc ,że ma ubezpieczenie i może dostanę z niego wypłatę to bezterminowe
ja polecam Allianz - ale to TY musisz wybrać ocenić- jest jeszcze jedna może 2 firmy które mają tak szeroki zakres ochrony jak Allianz.,

Najnowsze wpisy