Forum Polityka, aktualnościKraj

Najbardziej ufamy Komorowskiemu, Tuskowi i Sikorskiemu

Najbardziej ufamy Komorowskiemu, Tuskowi i Sikorskiemu

Wyświetlaj:
Jan_K / 95.48.181.* / 2011-02-08 10:16
Putin też ma najlepsze notowania w Rosji i wygrałby wybory w pierwszej turze. Nawet nie trzeba byłoby fałszować głosy wyborcze. Jest to możliwe bo media w Rosji muszą być "pro rządowe" lub bądź "pro prezydenckie", a jeśli by chciały by było inaczej to jest największa śmiertelność wśród ich dziennikarzy na świecie. Gdyby była tam prawdziwa demokracja i nie było "prania" mózgów to społeczeństwo rosyjskie z pewnością inaczej by patrzyło na to co się dzieje w Rosji i zarazem wynik wyborczy byłby inny.
T. / 81.190.51.* / 2010-07-02 19:14
W każdym kraju jest część społeczeństwa , która musi w coś wierzyć. W cokolwiek .
Tak jest na całym swiecie. Gorzej już jest , jak ta wiara prowadzi do zguby .
kukariusz / 94.75.84.* / 2010-07-02 19:02
Tylko bez liczby mnogiej! Coto znaczy ufamy? ja... NIE UFAM i proszę bez generalizowania...
yxz / 82.143.151.* / 2010-07-02 14:44
Trzeba się przyzwyczaić do takich bzdurnych sondazy tylko kto za nie płaci?
JUTTA / 83.11.131.* / 2010-06-30 00:40
NAJBARDZIEJ UFAMY TYMKTORZY ---- SIE SPOTKALI- NA CMENTARZU:CHLEBOWSKIEMU ,DRZEWIECKIEMU ,ORAZ TUSKOWI I RESZCIE TEJ SFORY TUSKOWO -PALIKOTOWEJ . MEDIA PRZESTANCIE ROBIC Z POLAKOW I D I O T O W !!!!!!!!!!!!!!!!
sfera2 / 2010-06-28 22:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czytając te posty, nie rozumiem jednego, jak mogą ludzie uważający się za katolików przelewać na "papier" tyle jadu. Chociaż nie jestem sympatykiem PO, ponieważ programową nie widzę zbytniej różnicy z PiS-em, jedyna różnica to mentalność zwolenników. PO popierają ludzie wyluzowani spokojni z którymi można dyskutować na różne tematy bez inwektyw czy wulgaryzmów. całkowicie przeciwną grupę stanowią zwolennicy PiS-u. Nigdy wcześniej nie umiałem wyobrazić sobie tyle nienawiści wręcz ludzi chorych z nienawiści. Podobno taką nienawiścią do arystokracji i polskiej inteligencji pałali członkowie bojowych grup PPR. Ale oni stawiali pierwsze zręby komunizmu. wówczas też były hasła wszystkim po równo, władza w ręce ludu, partia przewodnią siła kraju. wówczas też zwalczano na wsi kułaków czy w miastach inteligencję. Nie jestem jeszcze tak stary aby pamiętać te czasy ponieważ byłem dzieckiem, ale znam je bardziej z opowieści. Patrząc co PiS zrobił ze swoich zwolenników jestem naprawdę przerażony.
na pohybel po / 213.158.199.* / 2010-06-28 21:13
Niech was szlag trafi durnie
F / 79.189.96.* / 2010-06-28 18:20
a co oni teraz powinni robic ,chyba zajmowac sie sprawami polski a nie za nasze pieniadze jeżdzic i agitowac kolesia, brakuje jeszcze im żeby jeżdzili biskupi
Gall# / 213.158.197.* / 2010-06-28 16:06
Powiedz tak szczerze Komorowski; dlaczego na zadowoleniu Putina zależy wam bardziej jak na dobrym imieniu? W sprawie katastrofy smoleńskiej zdradziliście Polskę... - historia zapisze was z Tuskiem jako zdrajców - dlaczego to zrobiliście? Czy dla spodziewanych
korzyści, a może ze strachu? - coś obiecał wam Putin?
rotor / 84.144.47.* / 2010-06-28 15:21
ja tu sobie POzwole zacytowac wierszyk
kogos kto jest kreatywny i jak widac mysli
a nie tylko agresja i jad-PO.
Moze do jednego z drugim lepiej wierszykiem jak faktami przemawiac.


O Donaldzie!
Pewien fircyk - bez krępacji,
CUD obiecał całej nacji.
Trafnie uznał - lud to kupi!
Lud naiwny, ciemny, głupi.
No i młodzież uwierzyła,
Do urn wartko podążyła.
I we Wronkach i w Półtusku,
Dali głos Donaldu Tusku.
No nareszcie jest nadzieja!
Naród wybrał czarodzieja.
Media wielce mu pomogły
Nawet Doda wzniosła modły.
To co najpierw obiecywał,
Po wyborach odwoływał.
Toż to kawał hipokryty,
Rude włosy, wzrok kosmity.
Serki, jabłka podrożały,
A indeksy pospadały!
No i w końcu stał się CUD,
Czary mary... mamy SMRÓD
[\cytat]
L_W / 83.27.119.* / 2010-06-28 15:15
Przewrotny tytuł "ufamy"
My - tzn. kto? Ja "hrabiemu" Komorowskiemu nie ufam. Nie wierzę człowiekowi, który kłamie na temat swojego pochodzenia. Kim on naprawdę jest?
janiszek72 / 2010-06-28 14:50 / Tysiącznik na forum
Kolejny obleśny sondaż, na który PO roztrwania publiczne środki. Wymienieni panowie cieszą się zapewne największym zaufaniem wśród swoich wiernych dziennikarzy i ludzi pracujących w instytucjach preparujących takie bzdurne dyrdymały. Polska potrzebuje u władzy prawdziwych Polaków, którzy nie myślą wiecznie o sobie i o tym co by tu jeszcze ukraść. Komorowski może sprawdził się jako ojciec swoich pięciorga dzieci, ale jako przyszły Prezydent będzie zwykłym kwiatkiem do kożucha Donalda Tuska. Zgoda buduje, to puste słowa, do których równolegle podpięta jest ta sama gorzka nuta budowania innej tożsamości i kompletnego wypaczania wizerunku swojego kontrkandydata z jaką mieliśmy do czynienia wobec tragicznie zmarłego Prezydenta. Te same rasistowskie metody nie zagwarantują ewentualnemu nowemu Prezydentowi Komorowskiemu szacunku ze strony ludzi o poglądach proPiSowskich. Będę szczerze nawoływał wszystkich rodaków do bojkotu takiego stanu rzeczy i fałszowania prawdziwego obrazu uczciwych ludzi za pośrednictwem przekupnych i sprzedajnych pseudo dziennikarzyków z lichej stacji komercyjnej. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zaprowadzić obiektywizm w poglądach ludzi którzy nie są od tego, aby budować swoją wizję rzeczywistości. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
sfera2 / 2010-06-28 19:36 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Bardzo ciekawy tekst jak na sympatyka skrajnie prawicowego PiS-u. Tekst wyraża poglądy nawet nie lewicowe ale pełnego komunisty. Nawet w PRL ludzi o tak skrajnych poglądach było niewielu. Kiedyś walczyłem z takimi poglądami, dzisiaj jestem zaskoczony że jeszcze można spotkać tak zaciekłego wroga kapitalizmu. O ile pamiętam to walczyliśmy o ustruj kapitalistyczny, a ty chcesz wracać do ustroju komunistycznego.
janiszek72 / 2010-06-29 09:51 / Tysiącznik na forum
Jestem zwolennikiem kapitalizmu i kibicuje zmianom ustrojowym całym swoim sercem. Jeśli jednak tworzy się prawo dla wąskich grup społecznych, ogranicza się i nie daje szansy polskim firmom, a tylko dba się o interesy kapitału zagranicznego, to wybacz, ale za takim kapitalizmem nigdy nie będę. Prywatyzacja tak, ale nie za wszelką cenę. Jeżeli zasady ekonomii wolnego rynku traktujemy poważnie, to dajmy równe szanse dla startu każdemu potencjalnemu przedsiębiorcy. PO stosuje metody monopolistyczne i nie chodzi mi o zawłaszczanie państwa. Kapitalizm może mieć różne oblicze, a w Polsce przybrał najgorszą formę z możliwych. Brak jasnych reguł funkcjonowania na rynku, niejasności podatkowe, co chwila zmieniające się przepisy to trauma, którą serwują nam Twoi kochani pseudo kapitaliści z PO. Efektywna sprzedaż czegokolwiek polega na tym, że zwrot z inwestycji osiągasz w mig i w krótkim czasie możesz liczyć na zyski. Nie jest sztuką sprzedawać wszystko za psie pieniądze, sztuką jest sprzedać jak najdrożej i jeszcze nie stracić kontroli nad dobrą firmą. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że obracasz się w towarzystwie "pełnych komunistów", bo nie rozróżniasz zarządzania firmą od zarządzania państwem. Szerszy aspekt dotyczy tu kwestii tzw. polityki społecznej i socjalnej. Jeżeli państwo chce zrezygnować z tej sfery, to po co utrzymywać sztab drogich i niepotrzebnych stanowisk w Ministerstwach odpowiedzialnych za politykę społeczną, za równomierny rozwój wszystkich regionów. Kapitalizm nie polega na tym, że wszystko jest w rękach nieomylnego wolnego rynku, zadanie państwa polega na tym, aby popyt i podaż równomiernie rozkładały się we wszystkich regionach kraju i na tym głównie polega polityka prospołeczna. Tworzenie specjalnych stref ekonomicznych mają temu służyć, ale nie może to polegać tylko i wyłącznie na przyciąganiu kapitału zagranicznego niekończącymi się wakacjami podatkowymi, ale powinno dawać równość zasad i startu dal rodzimych prywatnych firm. Nie może być przedsiębiorców gorszych i lepszych, zasady przetargów muszą być dla wszystkich takie same, a wybór inwestora dokonywany rzetelnie i według jasnych, klarownych i czystych przepisów. U nas mój drogi jeszcze dużo czasu upłynie zanim o Polsce będzie można mówić jako o kraju kapitalistycznym i demokratycznym. Na razie jest to zwykła szopka i wolna amerykanka. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
ja11111 / 195.238.227.* / 2010-06-30 15:11
OMG co z ciebie za matoł.....

Najnowsze wpisy