Forum Polityka, aktualnościKraj

Najbogatszy poseł ma już dość polityki

Najbogatszy poseł ma już dość polityki

Money.pl / 2013-01-02 13:52
Komentarze do wiadomości: Najbogatszy poseł ma już dość polityki.
Wyświetlaj:
robi_R / 82.177.46.* / 2013-01-08 10:00
W tym kraju gdzie w głowach ludzi dalej tkwi głęboko zakorzeniony socjalizm, każdy co ma troche pieniędzy, każdy któremu się udało będzie traktowany jak przestępca. Wystarczy kupić lepszy samochód niz mają inni, a już ludzie patrzą podejrzanym wzrokiem. Taka jest ta nasza socjalistyczna ojczyzna.
marek375 / 100.2.89.* / 2013-01-03 14:19
nie wiem co tu myśleć, ale decyzję szanuję. Powodzenia w biznesie.
paweł nowy / 2013-01-03 14:20
może dlatego że jest najbogatszym posłem? czasem mam wrażenie, że własnie na tym polega głowny cel przedostania się do polityki
qwed1we1we / 83.12.121.* / 2013-01-02 13:52

po przełomie w 1989 roku przejął od państwa Ciechanowskie Zakłady Drobiarskie. - Zebraliśmy się w kilku kolegów, także działaczy z solidarnościowej opozycji. Zdecydowaliśmy się wziąć udział w prywatyzacji zakładów drobiarskich w Ciechanowie, które w tym czasie praktycznie upadały

pytanie kto wtedy był dyrektorem tych zakładów i czy wszedł do kierownictwa nowej firmy. Byc może przy tej prywatyzacji było wszystko OK ale najczęsciej było tak ze dotychczasowy politruk doprowadzał do upadku swoja firme a następnie za bezcen kupował już ją jako kapitalista pełną gębą. Jakos nie przypominam sobie zeby w 89 ludzie masowo przestali jeśc kurczaki- skad więc upadek zakładów drobiarskich?
TAGownik / 89.68.252.* / 2013-01-06 17:24
Akurat ten facet jest żadkim wyjątkiem. Kupił zakład na którego nie było chętnych i zgodnie z liniją Balcerowicza miał zniknąć. Zastanawiam się tylko po co gość, który był już dobrze ustawiony poszedł do polityki? Może amerykański mit przekazany przez ciotkę skłonił go do zostania prezydentem :)

Najnowsze wpisy