Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najdroższe instytucje w Polsce. Ile wydajemy na urzędy, inspekcje i instytuty?

Najdroższe instytucje w Polsce. Ile wydajemy na urzędy, inspekcje i instytuty?

Wyświetlaj:
ATEM / 93.105.236.* / 2015-09-15 10:30
polski sejm musi zatwierdzać dyrektywy , nauka światowa wnosi do dyrektyw i senat jest zbędny tak samo jak DUŻO INSTYTUCJI powołała nauka światowa do wykonania i dała biliony ,, to ich zlikwiduje ,,,,,,, wdziały zdrowia tylko powołują dyrektorów i nic więcej nie robią ,tak samo jak wydziały rolnictwa nie wykonały dyrektyw ,, nie odbudowały rolnictwa ,w rolnictwie i ochronie środowiska sami dyletanci i nauka dużo środków cofnęła lub przepadły ,, nasze uczelnie miały ,, przygotować specjalistów ,a nie jak dotychczas urzędników zwykłych ,ochronę środowiska też polikwidują ,stowarzyszenia i fundacje I UZDROWISKA ,SANATORIA ,REHABILITACYJNE I WSZYSTKO JAK NIE WDROŻĄ POWIATY ,Ciamajdy ,, LECZENIA BIOLOGICZNEGO ,,DIETA EKOLOGICZNA ,ZIOŁA ,RUCH , zaliczka leży na dydaktykę u ministra rolnictwa ,sami dyletanci , społeczeństwo poniesie koszty ,bo nałożą kary ,przyszłe dyrektywy i finansowanie jest ustalone bez ściemy i CENZURY
poki1021 / 83.142.57.* / 2015-09-07 14:57
Zlikwidować KRUS, Senat i IPN. !!!!!
ATEM / 93.105.236.* / 2015-09-15 10:46
TAK IPN , TAM NIE MA ŻADNEJ WARTOŚCI NAUKOWEJ ,NA PRZEMIAŁ , MAKULATURA ,, POTRZEBNA NAUKA NIE MA ŚRODKÓW ,, KAZAŁEM OPRACOWAĆ BIOLOGICZNE IMPLANTY ,,,,ZŁOCI ,,,,,,,,CHŁOPCY,,,,,,,,,, ZROBILI I RDZENIE I ROZDALI KONCERNOM ,,,,,,,, ,NA REGENERACJĘ NERWÓW I KOŚCI CENTRALNYCH NAUKA ŚWIATOWA DAŁA ZALICZKĘ 1 MILIARD ERO ,, MŁODZIEŻ BY MIAŁA PRACĘ ,, I IM JEST POTRZEBNA ,,,,,,, BO MAMY GŁOWY,,,,,,,,, A NIE WODĘ W MOZGACH ,,,,,,, ( oprócz polityków ) wnieśli o region NA CENTRUM NAUKI ŚWIATOWEJ ,POLITYCY TO NIC , urzędnicy nie załatwią a mieszkańcy błagają o pracę ,, kończą się zasoby naturalne kto na nowo opracuje ????????????????? polska młodzież ,,,,,,,,,, TO WIELKIE UZNANIE I ,,,SZACUN ,,,,,,,,,,,TYLE TYSIĘCY TEMATÓW ,,, ZA SŁABE GŁOWY MAJĄ NA ŚWIECIE bez polaków świat by tkwił w średniowieczu ido niego wrócił , wg płaca unijna to prestiż , przekaż dalej ,, potrzebuje powiatu zaczniemy pracę ,potrzeba patriotów i odbudujecie REGION NA CENTRUM NAUKI ŚWIATOWEJ , TO ZASZCZYT ,BILIONY NA 50 LAT ZAREZERWOWALI ,,BEZ NAUKI ŚWIATOWEJ PO WIEKI NIE BĘDZIEMY NICZYM ,,,,,,,,,,,,,,,, UNIA SIĘ ROZPADNIE ,,, opinia nauki nie podlega cenzurze ,,,,,,,,,,,
78965 / 89.67.39.* / 2015-09-07 14:44
Do likwidacji Senat połowa osłów rządowych zmniejszenie kwot na utrzymanie kancelarii premiera, prezydenta wszystkich partii i innych instytucji o polowe bo jak widać wspaniale wydaje się pieniądze podatników i bierze się dalsze kredyty by utrzymać się na stołkach. Tylko słuchają się UE i KE!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to za dyktat i karanie za coś z czym się nie zgadzamy? KE gorsza jak Putin!!!!!!!!! Co to jest demokracja czy dyktat!!!!!!!!!!!!! Niech sami sobie ich przyjmą!!!!!!!!!!!!!!!!!
zet2 / 213.184.0.* / 2015-09-07 13:03
Zgroza człowieka bierze jak to czyta. Pasożyty............
Antyzus / 83.27.77.* / 2015-09-07 12:57
Jakie remonty? Ci ludzie pławią się w luksusach, widzieliście siedzibę króla ZUSa? W tej instytucji urzędnicy powinni zarabiać najniższą krajową, kiedy bym tam nie poszła, nikt nic nie wie. Dobrze pamietam swoją pierwszą wizytę w tej instytucji, bardzo niemiła pani (nawet pani w urzędzie skarbowym była milsza) wręcz nie chciała mi w niczym pomóc, pytam się czy dobry kod wpisałam, odpowiedź pracownicy ZUS nie wiem, pytam czy w tym miejscu mam podpisać, ona mi odpowiada tam gdzie zawsze, więc mowię do niej, że zawsze się w ZUSie nie podpisuję, bo jestem tutaj pierwszy raz, więc odesłała mnie do stosu z chyba setką rożnych formularzy i według nich miałam druczek wypełnić, dodam, że formularze te były puste, więc jako wzór służyć nie mogły. W końcu nie wytrzymałam nerwowo i poprosiłam kierowniczkę, chociaż ta mi pomogła i coś tam wiedziała. Jak się pózniej dowiedziałam, pani która mnie obsługiwała została tam przyjęta po znajomosci, jej teściowa kiedyś była kierowniczką w ZUSie, mało tego dziewczyna nawet nie ma średniego wykształcenia, no ale jest nie do ruszenia, siedzi taki młot, tlen tylko spała i pobiera całkiem niezłe pensje. Takich mam utrzymywać darmozjadów, którzy chociaż udawaliby, że pracują, mało tego pani ta w czasie pracy bardzo często wyskakuje sobie na zakupi. Jeśli w waszych ZUSach jest podobnie, to proszę się zastanowić na co my płacimy te ciężkie składki. Na ułomne pociotki i ociekające przepychem siedziby. Pozdrawiam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Marcel49 / 83.7.95.* / 2015-09-07 12:37
Bardziej od prezentowanych interesuja mnie wydatki na bzdurne fundacje, zwiazki mniejszosciowe i wyznaniowe, instytuty dzwonkow tramwajowych itp. pasozytnicze narosle.
Tadeusz Zamorski / 83.5.13.* / 2015-09-07 12:34
A gdzie w wykazie są wydatki na Fundusz Kościelny? A różne kościelne inwestycje (np. tzw. Świątynia Opatrzności Bożej - z funduszy ministerstwa kultury, pod płaszczykiem niby muzeum Karola Wojtyły)? A gdzie wydatki na funkcjonowanie (nota bene poza jakąkolwiek merytoryczną kontrolą Państwa) nauczania religii w szkołach i "opieki duszpasterskiej" (oczywiście wysoko płatnej!) w państwowych instytucjach?
Miki453 / 79.189.212.* / 2015-09-07 14:07
Ty sie lepiej skup na emigrantach i zawczasu kup burkę. Jak Twoi bliscy skończą z poobcinanymi głowami to zatęsknisz za chrześcijaństwem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
gender / 31.182.67.* / 2015-09-07 14:45
A niby kościół nas obroni ? Co ma jedno z drugim wspólnego katolicki fanatyku. A może sam czerpiesz korzyści z funduszu kościelnego i masz sie za najpotrzebnieszego w tym chorym kraju
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
motłoch / 193.203.56.* / 2015-09-07 12:34
Nasza chluba ten majestatyczny pałac króla ZUSA.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
franek696 / 178.235.106.* / 2015-09-07 12:18
Ludzie, obudżcie się. To liczenie to przekret złodziejski. Co innego koszty NIK a co innego koszty ZUS czyli nasze emerytury. Jesteśmy wszyscy manipulowani przez złodziei, polityków i polityczne media.
szczepan770 / 213.92.199.* / 2015-09-07 12:17
To tylko świadczy o tym, jakie mamy rządy w Polsce,rządy złodziei. Trzeba koniecznie to towarzystwo rozliczyć ale nie przy pomocy wyborów oni tego już się nie boją. Są tak ustawieni, że nawet najgorszy kryzys nic im nie zrobi. Trzeba im zabrać majątki które w nieprzyzwoity sposób zrobili.
xyllo / 83.20.113.* / 2015-09-07 12:15
Teraz widzicie dlaczego większość Polaków to ludzie biedni.
kowalskii / 89.67.228.* / 2015-09-07 12:13
ZUS jest potwornie drogi a przy tym niewydolny.Do tego zupelnie nie potrzebne KRUS[instytucja].NFZ,powiaty dublujące pracę gmin lub odwrotnie.Do tego setki agencji,funduszy,fundacji rządowych i jeszcze więcej samorządowych.Jak było tego malo wszytko to oblepione tysiącami już pasożytniczych spółeczek obsadzonych przez krewnych królików.I stąd podwojenie przez rządy Tuska/Kopacze tzw. wydatków osobowy państwa do ponad 88 mld. rocznie.Dodajmy pozostałe koszty budynków ,samochodów,wczasów to tylko powrót do czasów PISu da 50 mld. oszczędności rocznie i rozwiąże większość problemów.
marek Piastuszkiewicz / 188.146.95.* / 2015-09-07 12:11
zapomnieli dopisać kościoła 8 mld rocznie
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy