Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najgorsze reklamy 2010: twaróg z Chojnic i Napieralski

Najgorsze reklamy 2010: twaróg z Chojnic i Napieralski

Wyświetlaj:
hrabia_Tepes / 95.160.154.* / 2011-09-19 01:02
Masz flashnet masz fun... to dopiero prełka i wspaniały przykład jak zohydzić dobry produkt.

A tak poza tym to producenci reklam dla Calgona i Vanisha uważają potencjalnych klientów za półgłówków.

Na szczęście mniej już w tv tego klauna, który mnie przekonywał, że dojeżdżają i prowizji nie pobierają (a mnie o wymioty przyprawiają).
nero11111 / 46.112.245.* / 2011-09-07 16:51
Najgłupsze to są ostatnio reklamy TP SA z tym "rozumem" i "sercem". Kto coś takiego zatwierdza... i te głupie dialogi.
Ten Kazik / 193.174.32.* / 2011-01-11 13:28
Ale czyż Boczki warte zachodu nie są genialne? Ja padłam ba glebę :)
Zwycięży Orzeł Biały / 87.207.120.* / 2010-12-09 02:17
To obecnie w TV reklama banku na literę S. Wyjątkowo mnie wkur... Skrzeczy, mruczy głos... Jakiś kombinat idiotów to zaprojektował. Błąd całkowity. Niech zapomną o klientach!!
rembert2 / 2010-12-03 12:15 / Tysiącznik na forum
Do smieciowych reklam zaliczam te swiateczne ktore w takt melodii koled wciskaja nam swoj towar Dobra nowina wg nich jest nie narodzenie Jezusa a mozliwosc wydania kasy na okreslony produkt Dlatego postanowilem nie kupowac w grudniu towarow takich firm-moze forumowicze sie dolacza?Niech swieta beda przezyciem duchowym i rodzinnymdo a nie nalezaly do firm traktujacych nas jak glupkow
acomitam / 87.204.86.* / 2010-12-03 07:37
Chyba najgorsza wśród tego chłamu jest reklama Militaria.pl. Żałosne wykorzystywanie seksu jest zresztą dość powszechne. Bierze człowiek do ręki czasopismo z branży IT, a tu serwery czy twarde dyski reklamuje roznegliżowana panienka. Dlaczego gołe dziewczę ma się kojarzyć z serwerami czy twardymi dyskami, albo procesorami? Widać że w reklamie robią jakieś młodociane buce których świat kręci się wokół damskich atrybutów płciowych, a ich prostactwo i zadufanie uniemożliwia im stworzenie przekazu, który wykorzystywałby element seksu z humorem i polotem. Drugie miejsce przyznałbym Napieralskiemu. Faktycznie dno. On - Grzegorz Napieralski: zupełny brak emocji, twarz jakby porażona botoksem, a na dokładkę ta idiotyczna pogadanka, chyba nawet zbyt prostacka dla dzieci z przedszkola.
T. / 81.190.70.* / 2010-12-02 21:02

no i dlaczego na plakacie jest pielęgniarka? - pyta pomysłodawca Chamletów.


No właśnie . Powinien być koroner.
fi / 83.5.5.* / 2010-12-02 18:42
ta pani to usmiecha się jak końska ... do bata
pro10 / 188.33.44.* / 2010-12-02 17:02
to jest najlepsza reklama, niech sie ucza ze zrodel:

http://www.youtube.com/watch?v=yNZ1l8fgsHM
i50-tka / 83.29.54.* / 2010-12-02 14:06
Jeszcze powinni zrobić ranking najgorszych czołówek radiowych. ja głosowałabym na "eremefmefmef" - tortura !!! Nie da sie słuchać tego radia przez koszmarną czołówkę i w kółko macieju puszczane te same nagrania. Potem jest równie operowe radio-zet.
T. / 81.190.70.* / 2010-12-02 14:39
Daj sobie "moja droga" z tym spokój . Przejdź na radio internetowe wybierz sobie stację jaka będzie Tobie odpowiadała , a na pewno znajdziesz ( amerykańska, mongolska, hiszpańska itp , do tego różne rodzaje muzyki ) i będziesz wszystko chwalić.
i_50-tka / 81.15.193.* / 2010-12-02 12:37
Dla mnie najgorsza reklamą roku, ktora skutecznie obrzydziła mi kupno wczesniej zauważonego jako b.dobry produktu, jest namolna reklama "szoszóf Knora", z tymi zaniedbanymi aktorami w roli głównej. Zwłaszcza pani z okrągłą samozadowoloną face i w ohydnym uczesaniu z czółkiem jak z filmu "walka o ogień". Nie wiem co się stało reklamodawcom (może to jest jakaś polska"gwiazda" teleserialu) , bo popsuli skutecznie wszystko. Na pewno produkt nie kojarzy się z czymś smacznym...
i50-tka / 83.29.54.* / 2010-12-02 13:50
Jak już musieli ich zatrudnić to mogli bez dodatkowej charakteryzacji: panią w skórze z mamuta posadzić iskającą się na drzewie, a pan standardowo zarośnięty i spocony w dodatkowo rozpiętej (na owłosionym kędzierzawo wywalającym się brzuchu) koszuli nadchodzi z upolowanym udźcem i mówi :uch,uch,uch! Wtedy ona złazi podchodzi do dopiero co wynalezionego ognia i miesza sos Knora w kociołku, też dopiero co wynaleziony i mówi : uch, uch, uch! Wtedy bez posądzenia siebie o bycie Kiepską idę do sklepu i kupuję produkt. A w ogóle, gdzie wena polaków, umarła razem z PRL-em?

Najnowsze wpisy