Forum Forum finansoweBanki

najlepsze banki w Polsce

najlepsze banki w Polsce

młodaIniezadowolona / 2012-03-01 11:42
chciałabym załozyć sobie konto w banku, przedtem nie miałam nigdy i nie wiem na co warto zwracać uwagę i który bank wybrać, jest jakiś ranking banków? Możecie polecić mi jaki jest najlepszy, w jakim wy macie konta?
Wyświetlaj:
agta / 85.222.86.* / 2012-03-01 16:48
Ja przeniosłam się z banku PKO SA, który mnie oszukał, do banku Nordea. Mam bezpłatne konto, wszystkie bankomaty bez prowizji i comiesięczne opłaty internetowe również bez prowizji. Trzeba się nauczyć robić opłaty przez internet, ale to nic trudnego. Przy okazji jest wgląd we własne wydatki na koncie. Dla emeryta ma to znaczenie, ba każdy grosz przed wydatkiem jest dwa razy oglądany.
Kasia B-k / 93.105.96.* / 2012-03-01 13:41
Witam Panią serdecznie!

Trudno doradzić "najlepszy bank" nieznając kryteriów, jakie są dla Pani najbardziej istotne przy dokonywanym wyborze. Proszę się zastanowić nad kilkoma czynnikami, m.in.: jak często zamierza Pani korzystać z konta (dokonywanie przelewów, itp.), jakich wpływów miesięcznych się Pani spodziewa. Proszę zwrócić uwagę na dostępnośc do bankomatów w Pani mieście danego banku.

Jeżeli chciałaby Pani zorientować się ofercie kont proponowanych przez banki, proszę odwiedzić np.: stronę www.kredyty.az.pl gdzie znajdzie Pani różne warianty ofert. Istnieje również możliwośc, w niektórych przypadkach, założenia rachunku przez internet.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego wyboru!
Halina M / 2012-03-01 14:52
Ja już od paru lat mam wielkie zaufanie do Aliro Banku!! JEszcze nigdy nie miałem problemu z tym bankiem!! Konsultant zawsze miły , życzliwy i rzeczowy!!

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: