Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Najlepsze konta bankowe według użytkowników

Najlepsze konta bankowe według użytkowników

ireneusz / .* / 2005-05-05 21:10
Wyświetlaj:
zen / .* / 2005-05-14 21:52
Mam konta w citibanku i BPH i uważam że BPH jest lepszy. Z PKO BP zrezygnowałem już dawno.
staszek / .* / 2005-05-14 07:50
Być może ranking powstał na zasadzie "każda pliszka swój ogonek chwali"? Jestem wieloletnim posiadaczem konta Inteligo PKO BP oraz konta Srebrny Sezam w BPH i muszę powiedzieć, że wg mnie BPH jest pod kilkoma względami lepszy, a na pewno transakcje realizowane są znacznie szybciej!
W.Szpilski / .* / 2005-05-07 13:42
Jestem z przymusu klientem Inteligo (w mojej miejscowości mogę wpłacić gotówkę tylko w PKO BP). Ogólnie nie mam zastrzeżeń , konto jest np dużo szybsze od Multi Banku (Aquarius), to co mnie naprawdę wnerwia to fakt, że po wpłaceniu gotówki w piątek mam ją na koncie w poniedziałek, czasem po południe. Furmanką byłoby szybciej.
myślący / .* / 2005-05-06 09:53
A zastrzeżenie karty w LUKAS trwa godziny, nie działa system w internecie zamawiania kart, bankomaty aktualizuja konto po 12 godzinach albo i dłużej i wygrał tylko w 2 kategoriach
myszka / .* / 2005-05-06 08:41
Inteligo jest ok,ale przyznaję rację,że nie zawsze działa jak trzeba.Mbank i Mulit tez mają swoje zalety i wady.Z ING korzysta firma w której pracuję.Naprawde fajna spara,zwłaszcza po ostatnuch zminach.Polecam!
ireneusz / .* / 2005-05-05 21:10
A co z ING Bank Śląski? Jestem jego Klientem od 6-ciu la a użytkownikiem e-konta od prawie 3-ech lati jetem z sytemu ING on line bardzo zadowolony. Byłem klientem PKO BP i wyniosłem sie stamtąd bo "ich " wprowadzanie e-konta to był koszmar, gdyby PKO BP nie łyknęło INTELIGO to byliby z e-kontami 100 lat za murzynami. Nie wydaje mi sie że PKO BP jest lepsze od ING. Bankomaty PKO BP są pod względem komunikacji z serwerem banku zupełnie do dupy, informacja o zmianie salda tzn. o wypłacie z bankomatu chyba pełznie do serwera bo nieraz trwało to aż 3 dni.

Najnowsze wpisy