Forum Forum finansoweKonta

najlepsze konto osobiste

najlepsze konto osobiste

milka07 / 2011-08-29 09:55
szukam najlepszego konta osobistego na rynku, zależy mi na niskich kosztach utrzymania i na dostępie do niego przez internet, czy możecie polecić mi jakieś fajne oferty?
Wyświetlaj:
Andzrzej42 / 178.181.177.* / 2013-09-06 15:52
Dzień dobry.Chciałbym polecić wg mnie najlepsze dobre darmowe konto bankowe bez żadnych opłat.Wniosek można złożyć na podanej stronie.Kurier dostarczy umowę,którą podpiszą Państwo w domu.Od tego momentu można będzie korzystać z konta bez ograniczeń:

mBank eKONTO z darmowymi bankomatami
0 zł za otwarcie i prowadzenie
0 zł za krajowe przelewy
zewnętrzne przez internet
0 zł za wypłaty ze
wszystkich bankomatów w kraju
0 zł za kartę debetową przy korzystaniu (transakcje na kwotę
min. 200 zł miesięcznie)
Proszę sprawdzić: www.goo.gl/X4KCG
Andrzej42 / 178.181.177.* / 2013-09-06 15:51
Dzień dobry.Chciałbym polecić wg mnie najlepsze dobre darmowe konto bankowe bez żadnych opłat.Wniosek można złożyć na podanej stronie.Kurier dostarczy umowę,którą podpiszą Państwo w domu.Od tego momentu można będzie korzystać z konta bez ograniczeń:

mBank eKONTO z darmowymi bankomatami
0 zł za otwarcie i prowadzenie
0 zł za krajowe przelewy
zewnętrzne przez internet
0 zł za wypłaty ze
wszystkich bankomatów w kraju
0 zł za kartę debetową przy korzystaniu (transakcje na kwotę
min. 200 zł miesięcznie)
Proszę sprawdzić:
kluska88 / 193.59.67.* / 2013-08-29 16:24
Większość kont jest ok, wybieraj te darmowe i z dostępem do płatności internetowych. Ja mam w Getin z darmowym debetem do 1000 zł, mam też jedno konto w mBanku, łatwe w obsłudze.
Sami78 / 2013-08-27 10:21
Czy macie do polecenia SPRAWDZONE konto, które ma tańsze zewnetrzne przelewy bankowe?
lanavirgo / 83.10.74.* / 2013-09-08 13:33
Polecam zobaczyć ofertę Skok Wołomin, bo nie ma tam prowizji za wpłaty i wypłaty pieniędzy z bankomatów i dodatkowo konto ma jeszcze oprocentowanie
arkzawiercie / 2013-08-27 08:35 / Bywalec forum
Porównywarka kredytów gotówkowych
Pożyczka gotówkowa pomoże załatać dziurę w domowym budżecie. Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu
- dane na podstawie których przygotowujemy porównanie są na bieżąco aktualizowane przez naszych specjalistów,
- zestawienie jest obiektywne i nie zawiera ofert sponsorowanych,
- klient może wybrać rodzaj rat (równe, malejące) oraz wskazać bank, którego jest klientem (wówczas może liczyć na wskazanie preferencyjnej oferty),
- wyniki porównania można ograniczyć do: kredytów bez zabezpieczeń, bez zaświadczeń, bez zgody współmałżonka, bez ubezpieczeń
ulinks.net/porgothpu
pp12345 / 95.48.74.* / 2013-08-26 19:05
Chyba najlepiej wejśc na stronę tego typu http://patrycja-twojefinanse.comperialead.pl/ bo tutaj jest wszystko przejrzyście porównane, wszystkie koszty, usługi jakie proponują. Wybierasz tylko takie konto w którym płaci sie najmniej albo w ogole za usługi z których korzystasz. Osobiście uważam ze najlepiej korzystac własnie z takich stronek bo w banku to Ci powiedza wszystko albo i nie. Czasami trzeba sie dopytywac a tutaj jak mówie wszystko jest czarno na białym. MultiBank i ING z tego co widziałam maja ciekawe propozycje
whiskeyjack / 89.74.48.* / 2012-11-27 21:43
mbanku nie polecam, siedze w nim od 6 lat i widze jak jest coraz gorzej. Niby wszystko darmowe, wygodne, ale zaraz sie okazuje, ze naliczaja 2% prowizji za transakcje dokonane w innej walucie niz rozliczeniowa, czyli masz wyzsze o 2% ceny np. w UK czy Norwegii
Ewa Pierścińska / doradca MarketMoney.pl / 2012-11-14 10:51 / Bywalec forum
Witam,

Zapraszam do porównywarki kont osobistych na platformie MarketMoney.pl:
http://marketmoney.pl/konta-osobiste/&reff=7_468

Polecam konto Alior Sync:
- zwrot 5 % wartości zakupów w internecie
- 0 zł za konto, kartę i przelewy internetowe
- 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
- 0 zł za dostęp do filmów i muzyki on-line

Aby założyć konto wystarczy wypełnić poniższy formularz:

https://direct.money.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=621&idDistributor=716&reff=798&reff=7_468

Masz pytania? Zapraszam na chata:
http://bok.money.pl/chat/?referrer=forum&idDistributor=716&reff=7_468

Pozdrawiam
Ewa Pierścińska- MarkertMoney.pl
konsultanci@money.pl
qwestor / 164.127.42.* / 2012-11-11 18:36
chyba DB direct ale obsługa klienta fatalna, pełna olewka. Bank nie ma konkurencji, bo mBank wygłupił się z kartą, więc leje na klienta.

Do przelewów z telefonu będzie raiffaisen czy jakoś tak, ale karty unikaj jak ognia.
bacior / 2012-08-06 10:54 / Bywalec forum
ja osobiscie polecam Ci bank pekao, darmowe konto, przelewy internetowe, wszystko dobrze i sprawnie, jestem w nim od 5 lat i naaprawde sobie chwale, pozdrawiam
qwertyui / 164.127.42.* / 2012-11-11 18:38
5 lat w jednym banku, czarno widzę wiedze odnośnie innych ofert
wirrr / 2011-08-29 10:59 / -
może wśród tych ofert uda Ci się znaleźć odpowiednią dla Ciebie :

http://direct.money.pl/kontaosobiste/

Najnowsze wpisy