Forum Forum finansoweKonta

Najlepsze konto podstawowy rachunek płatniczy

Najlepsze konto podstawowy rachunek płatniczy

red87 / 2021-03-29 10:35
Jakie wybrać konto typu Podstawowy Rachunek Płatniczy? Taki by wpłaty/wypłaty w placówce były darmowe oraz darmowe były bankomaty i wpłatomaty Euronet (5 wpłat/wypłat będzie ok), by w aplikacji można było modyfikować limity dla kart płatniczych oraz by aplikacja działała na telefonie z rootem lub po ukryciu root dla tej aplikacji.

Nie widzę za bardzo porównań kont tego typu w Internecie, a są jedynie porównania kont płatnych i drogich.

ING niby spełnia te wymagania, to ich aplikacja się crashuje zaraz po zalogowaniu w wersji demo (root ukryty), Credit Agricole nie ma możliwości zmiany limitów dla kart płatniczych z poziomu aplikacji. Paribas nie udostępnia wersji demo to nie mogę sprawdzić czy da się zmieniać limity oraz czy wogóle aplikacja działa. Obecnie mam Nest bank w standardowej ofercie, ale wprowadzili prowizje za wpłaty/wypłaty w placówkach, po ostatniej przerwie technicznej limity nie działają. Tj mogę ustawić na 0zł, a operacje i tak przechodzą. Ponadto przychodzą powiadomienia (aplikacja, email) o pozytywnych operacjach, które zostały odrzucone. Coś za dużo kombinują, choć sama karta nadal jest darmowa i aplikacja działa z rootem bez kombinowania.

Strony z jakiegoś powodu nie robią porównań ofert typu PRP
marta956 / 37.7.45.* / 2021-05-07 15:56
https://najlepsze-z-najlepszych.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=985&idDistributor=518944

Najnowsze wpisy