Forum Forum dla firmKsięgowość

Najlepszy sposób na ubezpieczenie biura rachunkowego

Najlepszy sposób na ubezpieczenie biura rachunkowego

alina_malina / 213.17.159.* / 2011-10-25 02:18
Jak ubezpieczyć się tak, żeby nie płacić za wiele i być odpowiednio zabezpieczonym? bo ja już głupieję po rozmowach z tymi wszystkimi agentami i spać nie mogę ;/
Wyświetlaj:
autoritare_maniare / 31.60.223.* / 2011-10-25 15:15
Jeżeli męczy Cię bieganie po agentach możesz również spróbować drogą internetową tutaj: www.ksiegowy.obowiazkowe.pl, jest możliwość konsultacji przy wyborze najlepszych ubezpieczeń, a wszystko wygodnie przed komputerem i bez zbędnego stresu, obsługa jest miła.
cnl / 195.238.227.* / 2011-10-26 08:14
W tym szaleństwie "online"... - "mozliwość konsultacji", a obowiązek zabezpieczenia potrzeb klienta, to zdecydowanie dwie różne sprawy! Obsługa ma być miła, to fakt, ale od tej "miłości" najistotniejsze są kompetencje, doświadczenie!!! Zdecydowanie odradzam wszelkie "ubezpieczenia przez internet", przez interent zakupić można film, płytę z muzyką itd, czyli gotowy produkt, a nie wymagający dostosowania pakiet zabezpieczeń wszelkich możliwych ryzyk, gdzie przedsiębiorca, jego Klient i osoby trzecie mogą ponieść namacalne straty finansowe.
Maciej_Mr / 46.134.10.* / 2011-10-28 10:05
Nie wiem czemu wypaliłeś od razu z tak mocno emocjonalnie nakoloryzowaną odpowiedzią. To, że coś jest online nie musi znaczyć, że jest złe, a ludzie, którzy tym się zajmują nie mają doświadczenia w doradztwie. Jeżeli ktoś już był na kilku rozmowach z agentami to będzie mógł sobie porównać i ocenić oferty. Swoją drogą większość usług przenosi się teraz do sieci, bo klienci mają lepiej z załatwieniem wszystkiego z domu. Poza tym szanujące się firmy w dzisiejszych czasach starają się by klient u nich został albo chociaż dobrze wspominał współpracę, dlatego oferują różnego rodzaju udogodnienia i rozwiązania sprzyjające klientom, np. niższe składki za bezszkodowe prowadzenie ksiąg. Wiem to, bo w życiu zawodowym przyszło mi się przez pewien czas zajmować ubezpieczeniami. Teraz sam planuję założyć własną działalność i nie będę miał oporów przed skorzystaniem z usług online.
Michał Kraków / 89.73.136.* / 2011-10-31 19:08
Osobiście jestem zwolennikiem takich internetowych konsultacji, ten model po prostu mi odpowiada, a co więcej - sprawdza się.

Porad tego typu szukam na przykład (ostatnio) u operatora telefonii komórkowej podczas podpisywania nowej umowy, czy w banku, poszukując najlepszego dla siebie rozwiązania. polecany wyżej serwis związany z księgowością, odwiedziłem, żeby mieś świadomość w obronie czego staję i również spotkałem się z profesjonalizmem.

Osobiście uważam, że taka forma komunikacje będzie zyskiwała na popularności.
Maciej_Mr / 46.134.113.* / 2011-11-02 14:01
Zgadza się, świat się rozwija, Internet odgrywa coraz większą rolę i firmy również to wykorzystują, by móc kontaktować się z klientami w wygodnej dla nich formie. Klienci ze względu na coraz mniejszą ilość posiadanego czasu stają się coraz bardziej wymagający w tych sprawach.
cnl / 195.238.227.* / 2011-10-25 07:57
Witaj,

Sugeruję skorzystać z usług brokera ubezpieczeniowego, który w kontaktach z Towarzystwami reprezentuje dobro klienta. Usługi brokera są bezpłatne dla Klienta. Tu znajdzie Pani szczegóły dotyczące pracy Brokera: http://www.money.pl/ubezpieczenia/posrednicy/broker/

Najnowsze wpisy