Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Najmodniejsze dzielnice dużych polskich miast

Najmodniejsze dzielnice dużych polskich miast

Money.pl / 2012-08-20 18:06
Wyświetlaj:
aaa233 / 193.164.157.* / 2012-10-11 12:10
Owszem sa dwie stacje benzynowe ale za dwoma blokami i w sporej oddali więc jeśli chodzi o to spokojnie. Lotnisko owszem:) ale tylko małych samolotów więc podejrzewam, że też idzie przywyknąć. Dojazd do metra raczej jest okej. Mieszkam na bielanach wiec wiem jak to dziala. Co do dewelopera. LIczą kasę za balkony - fakt złodziejstwo. brak szczegolow standardu mieszkania, wysokie ceny jednak dzielnica jest bardzo okej BIELANY a nie targowek bialoleka czy wilanow.
woj_ciech80 / 2012-08-28 12:38
Jeśli chodzi o stolicę obecnie bardzo modna jest okolica w okolica miedzy Nowym Światem, Kopernika, Gałczyńskiego a Ordynacką. W pobliżu są najbardziej oblegane lokale, m.in. Warszawa Powiśle, Pies czy Suka, czy Syreni Śpiew. Samo miejsce jest korzystne jeśli chodzi o zamieszkanie. Z jednej strony jest to centrum, ale z drugiej nie jest tak głośno jak na Trakcie Królewskim, na pewno dobra miejscówka.
malwina89 / 80.238.108.* / 2012-08-20 18:06
Co do stolicy to ja postawiłam na Bielany. To tez bardzo fajna i ciekawa architektonicznie dzielnica. Duzo nowych inwestycji z naszą Shiraz Trio na czele. Bardzo dobry dojazd do centrum , a mieszkania jeszcze w dobrej cenie.
janowski511 / 193.164.157.* / 2012-09-05 12:05
Fajna reklama ale conrada 3 obok lotniska i stacji benzynowej, z marnym polaczeniam do metra nie jest rewelacją. liczą dodatkowa kase za balkon..yyy bezprawie chyba jak dla mnie słabo

Najnowsze wpisy