Forum Polityka, aktualnościKraj

Najnowsze wyniki wyborów. PSL bije konkurentów w...

Najnowsze wyniki wyborów. PSL bije konkurentów w...

Wyświetlaj:
eu2012p / 81.210.106.* / 2014-11-21 08:47
Trudno to nazwać wynikami.Postkomunistyczna koalicja PO i PSL nie rozumie zesad demokracji i sposób przeprowadzenia wyborów przypomina raczej wzorce wschodnie niż kraj w Europie. Jak mówili komuniści "nieważne jak ludzie głosują, ważne kto liczy głosy".Do zmiany Polski w kierunku demokratycznym i europejskim jest bardzo daleko,jeszcze dalej niż przed wyborami. Antyeuropejska i postkomunistyczna koalicja na czele z PO nie gwarantuje wolności obywatelskich będących istotą demokracji.
wyborca1 / 83.18.254.* / 2014-11-21 09:23
Niby na jakiej podstawie mają unieważnić wybory. Bo nie ta partia wylosowała pierwszą stronę na na karcie do głosowania. Osobną sprawą jest zamieszanie z systemem informatycznym PKW bo to jest KPINA. No i powinna być kampania informacyjna w tv jak głosować żeby głos był ważny. Niektórym czytanie ze zrozumieniem nie wychodzi.
Szary Polak / 89.72.38.* / 2014-11-21 21:02
jeżeli coś jest złe to z zasady trzeba to naprawić i nie można się w takich przypadkach zasłaniać niedoskonałym prawem (które nadal notabene ma ogromne naleciałości z czasów komuny). Nasi politycy wyszukują wątpliwej podstawy prawnej w niedemokratycznych przepisach zamiast załatać nią dziurę i problem naprawić. I szyka sie winnych w postaci PKW. A może zapytajmy co to za geniusze w Warszawie sprawdzają ich spójność i jednoznaczność...tym osobom też winno się podziękować. Mam gdzieś że robi się to celowo aby armia sędziów i adwokatów miała pracę. Gdyby prawo było jasne i czytelne nie potrzebowałbym ich...ale gdzie tam to nadal przecież komuna której zależy na bałaganie w naszym kraju. Jeżeli mam wierzyć w wiarygodność tych wyborów to jak dla mnie nie mam nic przeciwko temu aby zrobili je jeszcze raz.
ergo sum / 193.201.167.* / 2014-11-21 09:22
Niedobrze się robi czytając takich jak ty...

Wzorce wschodnie?

Przeszkadza ci PSL, ale nie przeszkadzał ci pełowiec Saryusz - Wolski na Majdanie, prawda?

Ani pisowiec Jarosław Kaczyński ramię w ramię z Tiahnybokiem, najczystszej krwi banderowcem, piewcą tradycji rezunów - ludobójców... Tam nie przeszkadzały wam "wzorce wschodnie".

Kto was zrozumie, albo jeszcze lepiej - kto was wszystkich wreszcie zamknie?
alkan / 83.4.137.* / 2014-11-21 12:09
Ten ruski agent ergo sum znowu się odzywa i miesza w sprawy Polski.
pr rpr / 192.193.116.* / 2014-11-21 10:14
PO,PLS,PiS,SLD oderwać od koryta
leonek_king / 94.154.25.* / 2014-11-21 08:14
Grunt to rodzinka..............fajnie, że zatrudnione klany rodzinne umieją to docenić. Tylko co dla nas "szaraków" z tego wynika? Dalej bez zmian, jakichkolwiek reform. Zastanawiam się po co są wybory. Wiecznie ci sami, którzy zadłużyli nas po uszy, sprzedali to co zbudowali nasi rodzice dostając 10USD na miesiąc i głodowe emerytury. Nie taniej i lepiej byłoby zatrudnić menagerów na stanowisko wójta, burmistrza, sekretarza, premiera, którego można co 6 miesięcy rozliczyć z osiągnięć
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy