Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Najpierw window dressing, a później kroplówka

Najpierw window dressing, a później kroplówka

Wyświetlaj:
warren buffet / 2007-09-28 14:19 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
kiedy ludzie o stanie portfela 100% zorientują sie ze nie ma wzrostow ??
Józefina / 2007-09-28 14:23 / portfel / Tysiącznik na forum
daj spokój Warren.... wszyscy juz wiedzą ale co robić co robić...
moze jakąś stronę o GPW emigracji polskiej na wyspach podrzucić....
.......
teraz to spadki będą jak nie wiem co... wszyscy kapuchę w wybory łądują...
halo leute / 2007-09-28 14:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
2007-09-28 11:54:10
Chiński smok rusza na polowanie

Dzisiaj rozpoczyna działalność chiński państwowy fundusz inwestycyjny. Wzbudza to niepokój na całym świecie.

Potężna spółka inwestycyjna ma być kierowana przez byłego wiceministra finansów, Lou Jiwei. W chińskich mediach pojawiają się spekulacje, że fundusz wystartuje pod nazwą China Investment Corp.

Za pośrednictwem nowego funduszu Państwo Środka zamierza inwestować swoje rezerwy walutowe, które należą do największych na świecie. Lokowanie rezerw w różnych inwestycjach ma przynieść spore zyski.

Dotychczas Chiny inwestowały swoje rezerwy przeważnie w amerykańskie obligacje państwowe. Pod koniec lipca chińskie rezerwy wynosiły prawie 1,4 biliona dolarów. Według badań banku inwestycyjnego Morgan Stanley, co roku kwota ta rośnie o kolejne 200 miliardów.
anonim_03 / 2007-09-28 14:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
czyli na ExxonMobile, GeneralElectric i Microsoft starczy.
zbig$ / 2007-09-28 14:26 / Uznany gracz - weteran 93/94
wszystko kupia za smieciowa walute jaka jest dolar, a frajerzy beda te dolary przyjmowac, a chinczycy nabywac realne rzeczy, bo jak amerykanie im nie pozwalaja u siebie, to zwroca sie do reszty swiata
halo leute / 2007-09-28 14:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jest dokladnie odwrotnie,to amerykanie kupuja olbrzymie ilosci od Chin a Chinczycy nie

http://www.psz.pl/content/view/4599/
warren buffet / 2007-09-28 14:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
tak jest, kupią kghmu :)
TaS / 2007-09-28 14:25 / Tysiącznik na forum
dla mnie bomba :D

niech go duuuzo kupią ;)
bollullos / 2007-09-28 14:22 / portfel / Uznany Muł Pancerny
na przykład octava jest do przodu ;-)
TaS / 2007-09-28 14:22 / Tysiącznik na forum
może już się zorientowali... ?
warren buffet / 2007-09-28 14:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
koszykowka
TaS / 2007-09-28 14:20 / Tysiącznik na forum
ehhh Warren ja podziwiam Twój spokój - mnie już ten marazm drażni...

wysokie otwarcia i osuwanie...

nie przestaje wierzyć w hossę, ale moje konto samooszczędzajace zaczyna być istotniejsze od giełdy...
warren buffet / 2007-09-28 14:22 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
pisalem o tym wiele razy.... ludzie inwestuja, piją szampany..... ale nie pomysla o przerwie.... o sprzedazy.... bo zawsze musi rosnac....

wspolczuje tylko tym, ktorzy muszą na rynku wyrobic miesięczną norme.... nigdy w zyciu takiego czegos.
warren buffet / 2007-09-28 14:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ps. napisze tak:

czy ktos z was zrobił kiedys takie cos ?

siadam z żoną przy herbatce wieczorem, mowie:
żonko, zarobilismy na tej hossie tyle a tyle... wycofujemy sie ? trzeba dać sobie czas, nie kusic losu, dane coraz gorsze, najwyzej nie zarobimy... zmniejszamy pule ?

zona mowi: tak....

nie mieliscie takiego czegos ?
Józefina / 2007-09-28 15:40 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie no ja nie mam żony ... Warren......... no co Ty :-)))))
TaS / 2007-09-28 14:28 / Tysiącznik na forum
nie mam żony - nie kwalifikuję się :D

ale prawdą jest, że trudno się wycofać... bez względu czy jest zysk czy strata...
halo leute / 2007-09-28 14:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
juz nie jestes inwestorem,to oczywiste.Wypaliles sie
warren buffet / 2007-09-28 14:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wręcz przeciwnie, czekam na okazje i czekał bede cierpliwie :) mam plan na kolejne 30 lat :))

wręcz przeciwnie przyjacielu, z dnia na dzien mam coraz wiekszą milosc do gieldy :)

tylko wiesz... z miloscia to jest jak z maslem.... troszke chlodu utrzymuje ja w swiezosci.....

pozdro !
halo leute / 2007-09-28 14:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jaka okazje,okazje sa codziennjie.spadaja akcje to masz kontrakty,nie chcesz kontraktow to masz waluty albo surowce
gielda never sleeps
warren buffet / 2007-09-28 14:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
gielda nigdy nie bedzie moim zrodlem utrzymania.... nigdy
halo leute / 2007-09-28 14:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a to juz kwestia wyboru i zupelnie inna sprawa.Tego sie nie krytykuje i nie dyskutuje .
Mimo ze gram i zarabiam,tez uwazam,ze to nie jest miejsce calkowicie uczciwe.W zasadzie taka gra w trzy karty,kto kogo,tylko na monstrualna skale.
warren buffet / 2007-09-28 14:42 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tego nie krytykuje... absolutnie. wole zeby to zostalo fajnym dodatkiem do mojego zycia :)
halo leute / 2007-09-28 14:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chcialem powiedziec,ze to ja nie krytykuje Twojego wyboru
warren buffet / 2007-09-28 14:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ani ja twojego :)
halo leute / 2007-09-28 14:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a wiec wieczna przyjazn i niech tak sie stanie

znow znikam
brydzia / 2007-09-28 14:21 / 10-sięciotysiącznik na forum
widzisz sam odkryłeś droge sukcesu , wysokie otwarcie to kiedy trzeba kupić i sprzedać


pozdrawiam , też mnie rynek wkurza
TaS / 2007-09-28 14:24 / Tysiącznik na forum
heh Brydzia - Ty jestes malkontent ale przynajmniej sympatyczny ;)

droga sukcesu wiedzie przez edukację... tak mi się wydaje...

więc się edukuję... a na hossę mam jeszcze maaaaaaase czasu :D
brydzia / 2007-09-28 14:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
codziennie masz hosse tylko na innych spółkach tylko ja nie moge za nimi nadążyć
TaS / 2007-09-28 14:36 / Tysiącznik na forum
ja mam swoje typy... od paru miesiecy je trzymam.
kgh, krb i gtc...

jestem lekko na plus.. i o to mi chodzi - ja nie chce kokosów..

chce się sprawdzić... a kapitał mam wręcz symboliczny więc przeskakiwanie sensu nie ma :)
krakowiaczek / 2007-09-28 14:16
Warto potrzymać Jupitera po średniej cenie ok. 6,9 tak do końca roku? Zaczynam wątpić....
eprach / 2007-09-28 14:09 / portfel / Onedaytrader
Fundusz pożyczkowy Europejskiego Banku Centralnego, w środę został zmniejszony o kwotę 3,9 miliarda euro, co jest największą kwotą od października 2004, jak ujawniła instytucja z siedzibą we Frankfurcie.

Ten krok był konieczny dla EBC wobec trudności, jakim banki Europy muszą stawić czoła, w wyniku światowego kryzysu na rynku kredytów.

EBC nie ujawnił szczegółów tej decyzji, jednak możliwe, że zamieszany jest więcej niż jeden pożyczkobiorca.

Ponad dwa tysiące banków w strefie euro, łącznie z oddziałami banków Wielkiej Brytanii, jest uprawnionych do użycia narzędzia obniżającego marginalne stopy kredytowe z 5 procentowymi odsetkami karnymi – znacznie wyższymi niż odsetki obowiązujące na rynku.

Kwota 3,9 miliarda euro (5,5 miliarda dolarów, 2,7 miliarda funtów) pokazuje, że "nadal jesteśmy w sytuacji, gdzie pożyczki międzybankowe nie wróciły do normy, zaś banki niechętnie udostępniają gotówkę, co odzwierciedla ich niepewność" - powiedział Marco Annunziata, ekonomista grupy Unicredit. - To jest wielka liczba i każe się zastanowić czy nadal trwa zamieszanie na rynku – dodał.

Okres raportowania banków Europy ma miejsce później, niż w Stanach Zjednoczonych.

EBC przejął inicjatywę wśród banków centralnych w rozwiązywaniu napięcia na rynku kredytowym, podejmując 9 sierpnia decyzję o zasileniu rynku nieoprocentowaną kwotą 94,8 miliardów euro.

Nadal widać wyraźną różnicę między takim operacjami mającymi na celu poprawienie płynności a polityką stóp procentowych, która ma za zadanie zwalczyć inflację w dłuższej perspektywie.

Jak dotąd, operacje EBC przyniosły umiarkowany sukces w ograniczaniu napięcia na rynku, stopy trzymiesięczne nadal są niezwykle wysokie.

Jednak wprowadzono rozwiązania i ulepszenia, które mają załagodzić niepokoje na rynkach.

Autor: Ralph Atkins - Frankfurt
donvito5 / 2007-09-28 14:07 / portfel / "Kombinat kombinowania"
Samochwała w kącie stała
> I tak rok podsumowała:
> Zdolny jestem niesłychanie,
> Mam na świecie poważanie,
W kraju - same osiągnięcia:
Dłuższe życie (od poczęcia),
> Koalicja - wzór współpracy,
> Z Sejmu - dumni są Rodacy,
> Rząd najlepszy od półwiecza,
> Skupił się na wielkich rzeczach.
> Kompetentni ministrowie,
> Każdy poseł - ideowiec,
> Z zasadami, jak husaria:
> Bóg, Ojczyzna, Honor(aria).
> Dla Narodu - becikowe,
> Nowy peron we Włoszczowie.
> Lepiej żyje się rodzinom
> (Jednej mamie i dwóm synom).
> Okno na świat - otworzone,
> Turystyka - w jedną stronę,
> Lepsza praca, wyższa płaca
> (Zwłaszcza, jeśli ktoś nie wraca).
> Gospodarka rozpędzona:
> Są mieszkania (trzy z miliona),
> Jest kilometr autostrady,
> Ład moralny i zasady.
> Politycznej wzrost kultury
> (Nurt plebejski, przykład z góry),
> Nie ma WSI (choć jeszcze trochę,
> A zrobimy wszędzie wiochę).
> Cały naród żyje w zgodzie.
> IPN - i po narodzie.
CBA - udane akcje,
> Super MEN - co rusz, atrakcje.
> W szkołach nie ma już Darwina,
> Będzie dryl i dyscyplina,
> Nie podskoczy żaden gieroj!
> Tolerancji nie ma! Zero!
> Żadnych gejów, Ferdydurek,
> Jest amnestia i mundurek!
> Wolność słowa i pluralizm
> (Bo rządzących wolno chwalić).
> Jest religia na maturze,
> Wierny Lud na Jasnej Górze.
> Nie rozumie tylko Unia:
> Rząd z Warszawy, czy z Torunia?
> Krótko mówiąc: Rok udany!
> Tylko naród...do wymiany.
J / 2007-09-28 14:20 / Tysiącznik na forum
Gdzie są stadiony? Kaczyński, gdzie są stadiony?
...

;))
warren buffet / 2007-09-28 14:06 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
korekta wyzszego rzędu w nieustannym trędzie rosnącym :)
MIENTKI / 2007-09-28 14:02 / Barometr giełdowy
Przepraszam, czy window dressig się już zaczął ? Ha ha ha
Czyżby mWIG40 podążał w kierunku realnego poziomu tzn.:2650 ?
Pomyśleć, że mogłem sobie pograć w ruletkę. Tam miałbym jaieś szanse.
zbig$ / 2007-09-28 14:20 / Uznany gracz - weteran 93/94
window dresing polega teraz na tym, ze jestesmy gdzie jestesmy a nie 500 pkt w dol...)))
anna. / 2007-09-28 14:14 / Uznany Gracz Giełdowy
nic tylko zrobić sobie uropl do grudnia :)
Orzeł wiedział kiedy wyjść, on zawsze miał nosa .
jk3179 / 2007-09-28 14:24 / Tysiącznik na forum
Pewnie jakiś kretyn znowu coś palnął głupiego i zwalił nam wigi
halo leute / 2007-09-28 13:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Oto idol Samuraja.Tak samo dziwaczny i bezsensowny jak kiedys a nawet bardziej.
Poplatanie z pomieszaniem.A to tylko czesc tego belkotu.
Poczytajcie uwaznie.Oto facet,ktory z jednej strony chce zniesc podatek dochodowy a z drugiej dowalic wszystkim wysoki Vat.Nawet nie rozumiejac,ze to wlasnie Vat placi kazdy,kto kupuje cokolwiek.
Oto facet,ktory juz po zniesieniu podaktu doch. chce dac kazdemu /!!!/ zasilek 4800 zl.
Oto facet,ktory chce odlaczenia Polski od Unii i wogole od Zachodu,pod pretekstem ratowania sie przed muzulmanami.Itd.

http://tinyurl.com/2zdyn8
Józefina / 2007-09-28 14:41 / portfel / Tysiącznik na forum
halo halo centralo....
przeczytaj tekst raz jeszcze bo problemy masz ze zrozumieniem.....

ale za linka dzięki!
wiw / 2007-09-28 14:31 / Bywalec forum
O zasiłku nie było słowa lecz o uldze w podatku dochodowym (która docelowo miała by wynosić 100%), a kwotą 4800 to, mam wrażenie, strzelił tak sobie (może bo jest dokładnie 4x większa od 1200)
bollullos / 2007-09-28 14:03 / portfel / Uznany Muł Pancerny
na + chce likwidacji zusu!
caabi / 2007-09-28 14:04 / Tysiącznik na forum
ale co w zamian ?? bo to że wszyscy uważają że zus jest niepotrzebny zły i wógóle to ok ale co w zamian ?? co ez emerytur rent itp cały naród ??
halo leute / 2007-09-28 14:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
przeciez napisal: dac pieniadze KAZDEMU,a jak przepije to NIECH ZDYCHA
dokladnie tak
Józefina / 2007-09-28 14:46 / portfel / Tysiącznik na forum
No i co żle mówi.... dobrze mówi.....
ja się sama o siebie zatroszczę... z tą kasą co mi zabierają.... to sobie wypracuję 5 razy taką emeryturę jak oni mi zaproponują......

a renty..... ubezpieczenia prywatne kto chce ten ma ile chce....

Wymuszona troska to gorsza rzecz niż brak troski!
zamario / 83.5.220.* / 2007-09-28 13:56
no to co mamy poczatek bessy??? oby nie krachu !! a gdzie ci co o euforii krzyczeli , i naciągali ludzi na wrosty , pozbyli sie akcji i pouciekali jak szczury z tonącego okretu .??
eprach / 2007-09-28 14:05 / portfel / Onedaytrader
jakaś niezalogowana wersja Kenobiego?? niestety nie dorastasz Mu do pięt :D
caabi / 2007-09-28 13:58 / Tysiącznik na forum
poczekaj do konca roku.... zapamiętaj te słowa
caabi / 2007-09-28 13:49 / Tysiącznik na forum
może coś u nas kupią :))))

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/chinski;smok;rusza;na;polowanie,1,0,268801.html
rpp / 2007-09-28 13:37 / Tysiącznik na forum
gramy pod PP Plastboxa? Dzień ustalenia 4.10 więc akcje trzeba mieć w poniedziałek do zamknięcia...
freshcom / 2007-09-28 13:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jakie sa warunki do pp.tzn ile nowych i jaka cena emisyjna?
new_rejs / 2007-09-28 13:46 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
czy nie zaBARDZO przewartościowany
c/z > 100
brydzia / 2007-09-28 13:48 / 10-sięciotysiącznik na forum
przy tej cenie ropy to jeszcze będzie wyższy
przewodnick / 2007-09-28 13:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Hamburski tygodnik napisał, że od 2000 r. do Niemiec powróciło 3500 przedsiębiorców z tych branż, którzy wcześniej zainwestowali za granicą. Niemcy wycofują się z krajów Europy Środkowej i z Dalekiego Wschodu. Wśród firm, których przykłady podaje „Der Spiegel" znalazła się między innymi „Gröditzer Kurbelwelle". Producent wałów korbowych po kilku latach działania w Katowicach postanowił powrócić do Saksonii.

Powodem fali powrotów niemieckich firm jest przede wszystkim wzrost kosztów produkcji w krajach, w których zdecydowały się one zainwestować. Jak pisze „Der Spiegel", w ciągu ostatnich czterech lat wysokość płac w Polsce wzrosła o 40 procent. Tygodnik dodaje, że często jakość towarów lub półproduktów wytwarzanych przez niemieckich producentów za granicą pozostawiała wiele do życzenia, a nawet nie spełniała niemieckich norm. W tym kontekście przytacza przykłady złych doświadczeń niemieckiego biznesu w Rumunii i Chinach.

„Der Spiegel" informuje również, że coraz częściej to Niemcy stają się celem zagranicznych inwestorów. W ciągu ostatnich kilku lat w tym kraju swoją produkcję lub centra badawcze ulokowały tak znane firmy jak Hyundai, Panasonic, General Electric czy Rolls Royce.
zbig$ / 2007-09-28 13:51 / Uznany gracz - weteran 93/94
spadac wyzyskiwacze stad albo placic godziwie...!!!)))
halo leute / 2007-09-28 14:02 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
i co zrobisz nieboraku,jak juz wszyscy spadna.
zbig$ / 2007-09-28 14:23 / Uznany gracz - weteran 93/94
zostana nasi, sami zaczniemy dla siebie produkowac, zniszczyli nasza gospodarke (przy pomocy ukladu) a teraz nam wielce łache robią ze placą 800 netto...
brydzia / 2007-09-28 14:00 / 10-sięciotysiącznik na forum
u nich roboczogodzina kosztuje z 50 euro a piszą że u nas drogo , hehehehe
wiw / 2007-09-28 14:39 / Bywalec forum
No tak, tylko, że taniej jest zrobić raz a dobrze niż dwa razy poprawiać nawet jeżeli w tym drugim przypadku robotnikowi płaci się grosze.
sylwo2 / 2007-09-28 13:37 / "Góral niskopienny"
kurcze 59.00 wskoczylo na kopeksie i jada dalej. nie zdazylem dziada odkupic :/ niewazne, zarabiajcie
brydzia / 2007-09-28 13:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Moja koleżanka mi wczoraj opowiadała , że jej mąż to wszystko na Allegro sprzedaje ,

ostatnio stare sztruksy za 50 zł sprzedał , kurde ja majątek wyrzucałam z domu w samych ubraniach , muszę się tym zainteresować bo na Gpw wieje nudą , ale jestem kiepska w technologiach komputerowych , czy to trudno handlować na Allegro , może ktoś coś mi podpowie
warren buffet / 2007-09-28 14:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oczywiscie :) na allegro sprzedalem moje klocki lego z dziecinstwa za 1000 zł :)
Józefina / 2007-09-28 14:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Warren ale miałes klocki..... ile sztuk?
Kurczaczki ja też coś mam w piwnicy....
to juz antyk logowy.... ;-))))))))
Józefina / 2007-09-28 13:47 / portfel / Tysiącznik na forum
łatwo.... ja to czasami ksiązki sprzedaję..

Ludzie teraz to tyle ksiązęk wyrzucają...

więc zbieram po śmietnikach i sprzedaję na allegro ;-P
a na skupach makulatury robię wymianką za reklamy papierowe co na klatkach ludzie zostawiają wymieniam na ksiązki....

Nienawidzę jak ludzie książki wyrzucają..... teraz to jakaś obsesja
ratuję je jak mogę...
Najdrożej śmietnikową książkę sprzedałam na allegro za 95 zł
kupujący zadowolony, książka jako papier toaletowy nie skończyła a ja mam satysfakcję, że ksiązki ratuję!
Kichu / 2007-09-28 13:58
Zaimponowalas mi z tymi ksiazkami, to jak glowny bochater z Dobrego sposcil lomot facetom, ktorzy olali ksiazki w kontenerze bo byli rozczarowani zawartoscia
brydzia / 2007-09-28 13:49 / 10-sięciotysiącznik na forum
Piszesz poważnie czy się ze mnie nabijasz
warren buffet / 2007-09-28 14:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moj kumpel na ksiazkach robi biznes... jezdzi po antykwariatach, kupuje za grosze a na allegro czasem za 40 zł
Józefina / 2007-09-28 14:18 / portfel / Tysiącznik na forum
No to juz go lubię ;-)))
Powiedz mu żeby na skup makulatury jeździł.... bo w atykwariatach juz sa przebrane...
tylko musi mieć odpowiednią ilośc papierowych śmieci... bo na skupie chętniej robią wymianki niz sprzedają...
warren buffet / 2007-09-28 14:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
powiem powiem, co wiecej - firme zalozyl tylko na ten cel
Józefina / 2007-09-28 13:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Brydzia daję Ci słowo, że tak robię....
Nie wiem to z dzieciństwa mi zostało..... nienawidzę jak ktoś wyrzuca książki....
Jak ide wyrzucić smieci i widzę pudło z książkami to je zabieram...
szkoda mi książeczek jest.....
one tak leżą i płacżą ... przeczytaj mnie przeczytaj....
no to czytam i puszczam w obieg dalej....
Mówię Ci zarobiłam sporo pieniędzy na HELP FOR BOOK
brydzia / 2007-09-28 14:06 / 10-sięciotysiącznik na forum
Naprawdę na tym forum są wyjątkowi ludzie

Pozdrawiam
Józefina / 2007-09-28 14:13 / portfel / Tysiącznik na forum
to że zabieram ze śmietników to nie znaczy, ze śmieciara jestem....
bo książka to nie śmieć.................
no tak czy nie?
Józefina / 2007-09-28 14:00 / portfel / Tysiącznik na forum
a ta książka co poszła za 95 plus koszty wysyłki
- to był album z rosyjskiej szkoły ikon....

zobacz co ludzie na skup makulatury zanoszą....
serce krwawi...... no więc jeżdżę tam od czasu do czasu
i robię podmiankę... 50 kg reklamówych gowien
za 50 kg cennych, pięknych książek....
JERRS / 2007-09-28 13:31 / portfel / "DOJRZAŁY ALE DALEJ ZIELONY" Portfel!
na allegro musisz sie zarejestrowac a pozniej jest prosty edytor tekstowy i zdjecia mozesz wkladać niezbyt zaawansowana technologia na poczatek... powodzenia :)
caabi / 2007-09-28 13:30 / Tysiącznik na forum
nie no bardzo wygodna sprawa.... jedyne co to warto aby być wiarygodnym to powinnaś mieć duzo pozytywnych komentarzy, i nie sprzedawaj nic powyżej 1000 zł żeby cię ABW CBŚ albo Fiskus nie scigali :)))))
anna. / 2007-09-28 13:49 / Uznany Gracz Giełdowy
ja kupuję zabawki dla dzieci na Allegro i jestem zadowolona sporo taniej i nie zostałam oszukana :)

Sama się zastanawiam czy nie zacząć sprzedawać przed świętami BN.
brydzia / 2007-09-28 13:32 / 10-sięciotysiącznik na forum
no to poprosze Was jak kiedyś Modliszka o pozytywne wpisy
party123 / 2007-09-28 13:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie do końca tak. Wpisy wpisują (!) uczestnicy transakcji. Forum ci niewiele pomoże, mimo najszczerszych chęci :)
A najwięcej zachodu to jest z pakowaniem i wysyłaniem towarów :)
caabi / 2007-09-28 13:35 / Tysiącznik na forum
:)))) no problem tylko pierw musisz od nas coś kupić lub coś nam sprzedać.

wejdz sobie na stronke allegro i zarjestruj sie a pozniej sobie przeczytaj poradnik jest krótki zwięzły i na temat dasz sobie radę bez problemu
new_rejs / 2007-09-28 13:42 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
na allegro nie tak łatwo zarobić jak na giełdzie...
przewodnick / 2007-09-28 13:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Robisz ładne zdjęcia, do tego kilka nośnych haseł - okazja, nie przegap. Zakładasz konto i kasa leciiiiii :-)
brydzia / 2007-09-28 13:33 / 10-sięciotysiącznik na forum
Dzięki za odzew , popróbuję w weekend jak znajde czas

ale to jest możliwe że ktoś stare sztruksy tam kupuje , czy mnie ładuje w kanał
lockoom / 2007-09-28 14:26
No zależy jak bardzo stare :)
Ja sprzedałem starą kanapę za 50 zł. Tak z 10 lat miała :)
piti / 2007-09-28 13:58 / Bywalec forum
Moze to były portki kogos kto był np. u Wojewódzkiego :)
Józefina / 2007-09-28 13:50 / portfel / Tysiącznik na forum
prawda..... ludzie potrafią kupić takie rzeczy, że się w głowie nie mieści...
grunt to dobry opis :-P
ale kłamac nie wolno bo komentarz negatywny....
przewodnick / 2007-09-28 13:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Może napisał, że je wsześniej Doda nosiła :P. Wiesz, tam jest tyle rzeczy, że trudno się odnaleźć.....
caabi / 2007-09-28 13:22 / Tysiącznik na forum
28.9.Warszawa (PAP) - W przyszłym tygodniu Bioton poinformuje o
kolejnej transakcji przejęcia zagranicznego podmiotu -
poinformował prezes spółki Adam Wilczęga na konferencji prasowej.

"W przyszłym tygodniu poinformujemy o kolejnej transakcji
przejęcia zagranicznego podmiotu. Będzie to joint venture, w
którym 50 proc. obejmie Bioton" - powiedział prezes.

Podtrzymał szacunki dotyczące tegorocznych przychodów grupy na
poziomie 350 mln zł.

Wyjaśnił, że nowy podmiot zastąpi przychody, które miał do grupy
wnieść Indar.

Obecnie Bioton ma blisko 30 proc. akcji ukraińskiego Indaru.
Spółka chciała przejąć pozostałe akcje firmy, jednak Rada
Ministrów Ukrainy podjęła decyzję o wykreśleniu Indaru z listy
firm państwowych przeznaczonych do prywatyzacji. (PAP)
caabi / 2007-09-28 13:32 / Tysiącznik na forum
ciekawe czym zastąpią ten indar.....

moim marzeniem (nierealnym bardzo) było by aby kupili HTL strefe kurde to by bylo coś :)))) ale tak jak wspomniałem nierealne na obecną chwilę jedyne co mogą zrobić do dokupić kolejne 5%
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy