Forum Forum inwestycyjneForex

Najwazniejsza jest cierpliwosc i opanowanie.eur/jpy

Najwazniejsza jest cierpliwosc i opanowanie.eur/jpy

mathias100 / 2008-03-01 10:20
Witam!
Podczas wczorajszej sesji otrzymalem dziesiatki pytan. Te szystkie pytania mozna bylo rozdzielic na dwie kategorie:
1.Dlaczego nie otwieram pozycji short na mojej parze (EUR/JPY);
2. Dlaczego nie otwieram pozycji long-pytania te dostawalem po tym jak jen dosyc sporo umocnil sie.
Wyjasniam:
1.Wczoraj na parach z jenem mielismy dosc jasna sytuacje-przynajmiej mozna bylo spodziewac sie tego po danych z Japoni. Ja jednak z powodow osobistych , wrocilem bardzo pozno do domu. Mozna bylo jeszcze zaryzykowac, ale na dodatek internet szwankowal. Poniewaz nie mialem mozliwosci obserwowac sytuacji na rynku na biezaco – zrezygnowalem z wejscia. Tu wlasnie jest problem psychologiczny. Duza czesc inwestorow otwiera pozycje po fakcie I jak nagle jest zmiana kierunku, traca glowe. Nalezy odpuscic sobie. Jest nastepny dzien.
2. Po tym jak jen umocnil sie, dostawalem pytania, dlaczego nie otwieram "longa".(bardzo duzo inwesorow tak zrobilo)
Pytam sie ja wszystkich – kto mi da gwarancje na to ze rynek jest na dnie?
Wiadomo wszystkim, ze rynek forex jest nieobliczalny I nie ma na nim zadnej kontroli – lepiej poczekac az wyzeruje sie I potem dopiero wejsc.
Bardzo sie ciesze, ze moge w jakims stopniu pomoc Wam. Na mojej stronie mozecie sledzic tylko moja prace na zywo tj. Na sucho. Na forum postaram sie wyjasniac pewne moje zachowania.PAMIETAJCIE wszyscy ucza sie od wszystkich.
Powdzenia-Pozdrawiam. Mathias
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy