Forum Forum finansoweInne

najwyżej oprocentowana lokata

najwyżej oprocentowana lokata

beaciunia / 2012-06-01 09:56
Podobno lokaty już nie są najbardziej bezpieczną i opłacalną formą przetrzymywania pieniędzy, ale czy wszystkie? wydaje mi się, ze zamist tzrymać w domu gotówkę, to ejdnak lepiej ją wpłacić na lokatę jakaś, możecie mi polecić, któa w tej chwili jest najwyżej oprocentowana?
Wyświetlaj:
Tadeusz Marczyk / 164.127.40.* / 2013-06-07 11:46
Zainwestuj pieniądze w wierzytelności (czeki Banco Poste Italiane - gwarancja zysku Ministerstwo Skarbu Włoch), min. kwota ok. 3000 euro, zysk 4% po 4 miesiącach (= 12% w stosunku rocznym) lub w nieruchomości (miejsca parkingowe, lokale handlowe, domki letniskowe), gwarancja zysku Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, min. kwota 20 tys. zł, zysk 12% w stosunku rocznym - pieniądze wypłacane co miesiąc.
Chyba przyznasz, że to lepsze niż lokata?
Chcesz zarabiać obracając tym, co już masz? Zadzwoń: Tadeusz Marczyk 721 420 449
Oltex / 89.76.150.* / 2012-06-07 22:45
W dalszym ciągu jedną z bezpieczniejszych. Oczywiście to zależy od banku, patrz jakie mają wyniki finansowe za ostatnie lata, od kiedy przyszedł kryzys. Najlepsze ma chyba PKO BP, oni też zresztą mają jakąś nową lokatę teraz, ale to byś sobie musiał zobaczyć.
GÓRNIK / 2012-06-01 12:06
moja dziewczyn apracuje w Idea Bank i mówiła, ze jakby coś chieć lokować, to oi mają tam podobno jeszcze całkiem niezłą ofertę

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: