Forum Polityka, aktualnościKraj

Nałęcz: Pilnie potrzeba samolotów dla VIP-ów

Nałęcz: Pilnie potrzeba samolotów dla VIP-ów

Wyświetlaj:
acomitam / 83.11.94.* / 2010-10-13 08:28
Zaraz, zaraz... Czyli jak mam rozumieć LOT-owskie Boeingi i Embraery to są samoloty, którymi nasze VIP-y od siedmiu boleści nie będą latać? Ale przecież to są stosunkowo młode maszyny. Czy Nałęcz sugeruje, żeby samoloty dla polskich VIP-ów od siedmiu boleści były nie starsze niż np. 3 lata? Chyba facio nie zauważył, że Polska ledwo dycha, że kroją się ciężkie podwyżki, że zostaną zniesione ulgi podatkowe, że strefy biedy nagle i gwałtownie się rozszerzą, że codziennie nasz dług publiczny przyrasta o 160 mln, i to bez wliczenia długów i zobowiązań zamiecionych przez speca od machlojek Vincenta pod dywan. Ale dla takich mężyków jak Nałęcz los kraju nie ma większego znaczenia. W razie czego zaczepi się w Brukseli, albo w Berlinie.
życzliwy / 83.12.11.* / 2010-10-12 16:39
Ja powiem tak .większość pracowników w tym kraju wykonuje swoje obowiązki na odwal się . Jednocześnie wszyscy krytykują innych ,że źle pracują . Dlaczego sądzimy ,że urzędnicy w ministerstwach , urzędach , czy w Locie są wyjątkowi i bardzo dobrze pracują. Nie ma nigdzie ani w prasie , ani w telewizji napiętnowania złej pracy , tylko i wyłącznie się słyszy o pokrzywdzonych pracownikach i złych pracodawcach. A normą jest jakoś to bedzie.
Anegdota - ,, Wchodzi do biura urzędniczka , która wróciła właśnie z przychodni rodzinnej i narzeka
jak źle tam pracują , jak nieuprzejmie ja potraktowano , jak długo misi czekać na badania. Po czym odbiera telefon od strony i po chwili odpowiada opryskliwym tonem - mam 30 dni na załatwienie tej sprawy. Pan nie jest jeden , ja mam pełno takich spraw i za takie pieniądze nie bedę sobie żył wypruwać . czekać.,,
Gall# / 213.158.197.* / 2010-10-12 09:07
Stan państwa pod rządami trampkarzy z PO jest żałosny; amatorszczyzna, tymczasówka, propaganda - to jest nierząd Tuska.
Hańba narodowi, który daje się prowadzać takiemu szkodnikowi.
aroyyo / 95.49.75.* / 2010-10-12 09:39
Jest kryzys! trzeba chodzić pieszo!
1bart / 195.238.227.* / 2010-10-12 09:20
A gdy nastał rząd Tuska samoloty zepsuły się.. btw Ty chyba też jesteś tym narodem.. Hańba Ci..

Najnowsze wpisy