Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Nalot policji na akademiki Politechniki Poznańskiej

Nalot policji na akademiki Politechniki Poznańskiej

Wyświetlaj:
wiggin / 62.21.24.* / 2007-05-23 23:05
Dziękuję, teraz wiem, że mogę bezpiecznie wyjść w nocy na ulicę.

Moim zdaniem policja wybiera sobie łatwe cele. Studenta w akademiku łatwo zatrzymać. Dzięki temu funkcjonariusze mogą pochwalić się lepszymi statystykami. Dziękuję bardzo. Potem powiedzą, że zatrzymali iluś tam przestępców. Co z tego, skoro część z nich to ludzie w młodym wieku, którzy zostali przyłapani na piractwie.

Dla mnie to bzdura. Policja wie również, gdzie mieszkają dealerzy narkotyków, dlaczego ich nie zgarną? Dlaczego nie zajmą się tymi matołami, co wszystkich na ulicy zaczepiają dla zabawy?

Jaką krzywdę społeczeństwu wyrządzili Ci studenci? Czy Jan Kowalski poczuł się lepiej, ponieważ teraz wie, że studenci udostępniający sobie nawzajem pliki poszli za kratki?

Czysta pokazówka.
Arek_W / 62.21.20.* / 2007-05-23 19:58
POLICJA JEST ŻALOSNAAAA!!!!

Takich co naprawde czerpia korzysci materialne z piractwa to nie lapia. Najlatwiej wejsc do akademik, wylaczyc siec, zarekwirowac dyski i zgarnac studentow z pokoju. I potem psy sie chwala wielkim sukcesem!!! Tez mi cos!!!
pozdro dla turbosa / 150.254.142.* / 2007-05-23 21:41
prawda jest taka, ze policja dostala donos, od jednego ze studentow, bo sie klocil sie z adminem tego huba
to taki przyjaciel od serca
zbulwersowana / 150.254.138.* / 2007-05-24 00:15
Folksdoicz jeden....i teraz przez tego debila spokojnie sie wyspać nie bedzie mozna....jak mi jutro zapukają z rana do drzwi to osobiście Turbosa udusze albo wypchnę z 7 pietra....

Najnowsze wpisy