Forum Polityka, aktualnościKraj

Napieralski chce wiceprezydenta: "kuriozalna sytuacja"

Napieralski chce wiceprezydenta: "kuriozalna sytuacja"

Wyświetlaj:
Konkret / 2010-07-09 17:34
Mało jedno "koryto" ,Konstytucja RP jasno precyzuje zachowania na wypadek prezydenta.
Jako jedyna bardzo dobrze się sprawdziła .o czymś musi mówić żeby być w kręgu dyskusji.
trzeciaq2 / 2010-07-08 23:42 / Bywalec forum
Zmień swoją przyszłość, podejmij wyzwanie losowi
Glosuj TERAZ  !! http://www.glosujteraz.pl
Wybierz ludzi w wyborach samorządowych którzy mają coś do powiedzenia i chcą naprawiać polskę
dobry kandydat / 83.17.250.* / 2010-07-08 15:39
A czemu nie dwóch wiceprezydentów?
Ja też jestem za obniżeniem a nawet za podwyższeniem podatków i do tego bezpartyjny to bym się idealnie nadawał. Chytry też nie jestem 10k zł miesięcznie by mi wystarczyło a pałacu nie potrzebuję. Do pracy mogę jeździć na rowerze to limuzyna i kierowca odpadają.

Tylko, że jeden wiceprezydent musiałby przez cały okres urzędowania siedzieć w bunkrze pod ciągłą opieką lekarzy aby mu się nic złego nie przydarzyło
YS / 194.242.62.* / 2010-07-08 16:14
... co racja to racja... jakby dodać do tego, że, aby przeprowadzić taką operację należałoby zienić Konstytucję i tu przy okazji można by dopiero pomieszać... Częściowo zgadzam się z Panem Napieraslkim, tyle, że sytuacja jest po prostu nadzwyczajna z kilku powodów w niesłychanym związku zdarzeń z tragedią smoleńską na czele...

Najnowsze wpisy