Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Napuszony premier będzie biegał po wałach

Napuszony premier będzie biegał po wałach

Money.pl / 2014-05-15 08:33
Komentarze do wiadomości: Napuszony premier będzie biegał po wałach.
Wyświetlaj:
T.J. / 83.8.90.* / 2014-05-16 08:12
Chyba lepiej 5 razy przywołać wszystkich do czujności przed klęską niż biegać po wałach po tragedii i biadolić na wszystko !!!
Wredne były te wszystkie wypowiedzi polityków o śmieszności zwołania sztabu kryzysowego !!
Przecież to obowiązek premiera czuwać i zapobiegać klęskom. To dopiero teraz by było że premier się wcale nie interesował a tu rzeki występują !!!
Śmieszny do potęgi to był Kaczyński na wałach, ale mu się nie udało bo akurat tam rzeki nie wylały i nie mógł zdobyć posłuchu wśród poszkodowanych. Poszkodowani zawsze będą psioczyć na rząd więc to łatwy słuchacz. Niestety Kaczyńskiemu nie udało się bo dla niego czym gorzej to tym lepiej ! Gdyby zastał zalane po dach domy a najlepiej jeszcze jakieś ofiary to by było dobrze , wtedy by można pojechać na wszystkich, a na Tusku przede wszystkim, Polska paranoja. Jak nie daj Boże pogorszy się sytuacja na rzekach to zobaczycie jakie pielgrzymki polityków będą na wałach !!!
putto / 159.205.23.* / 2014-05-15 16:21
prezes ogłosił że jedzie do powodzian, PISowcy na Kaczyńskiego do dzisiaj mówią Premier ale ja wiem że Błaszczak chciał zohydzić Tuska i o nim powiedzieć, że jedzie do powodzian "puszyć się na wałach" wyszedł sam na wała bo to Kaczyński jedzie sie puszyć, oto jak można samemu się zapluć, Premier Tusk jest dla PIS panem Tuskiem a Premierem jest ich szef Kaczyński więc napuszonym premierem jest Kaczor
chichot dona / 46.76.149.* / 2014-05-16 00:53
Łomatko ... ale odwracanie kota ogonem .. no no .. od razu widać wyjadacza
henopole / 2014-05-15 16:12
Panie Błaszczak.Największym zagrożenim dla Polski jest pis z Kaczyńskim na czele.Bez przerwy opluwanie,marudzenie bez żadnej recepty na naprawę czegokolwiek.Jedyna recepta to przejęcie władzy,dorwanie się do koryta i zemsta.Takimi metodami wyborów się nie wygra.
humandron / 109.243.203.* / 2014-05-15 14:40
Tak brzydko mówić o swoim bogu i wladcy to nie ładnie. Pewnie prezes po powrocie z biegania po wałach na ślasku mu da batem.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ale ja ja / 82.145.222.* / 2014-05-15 12:14
przecież to wszystko marna propaganda tuska trzy dni temu ogłosił że od czwartku w całej Polsce będzie padało nieprzerwanie do niedzieli czyli przez pięć dni w środę że będzie padać w tylko w południowo wschodniej Polsce przez dwa dni w czwartek nie zaczęło padać więc ogłoszono że od piątku będzie padać w południowo wschodniej Polsce nieprzerwanie przez 17 godzin przecież tu nie trzeba być ponad przeciętnie inteligentnym żeby dojść do wniosku ze platforma w ten sposób próbuje sobie robić kampanię wyborczą jak to dzielny Rudy płemieł uratował Polskę przed potopem żal tylko ludzi którzy mieszkają przy dużych rzekach i w tej chwili się boją. Wstyd platformo tusku takie zagrywki to po prostu żenada.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
hmmmm / 194.99.117.* / 2014-05-15 12:44
zapraszam do południowo wschodniej Polski - od wczoraj do dzisiaj padało z drobnymi przerwami, a od kilku godzin nieprzerwalnie intensywne opady
ale ja ja / 82.145.221.* / 2014-05-15 17:47
tu gdzie ja mieszkam według pokazywania mapek w pro rządowej telewizji wczoraj miało spaść metr deszczu (padało w sumie niezbyt intensywnie trzy godziny) i dzisiaj miał spaść metr deszczu (nie spadła nawet kropla) co w biedzie zaspokaja bieżącą wegetację roślin wiec to co dzieje się w " mediach" to czysta propaganda rudego.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
hmmmm / 194.99.117.* / 2014-05-16 08:48
musisz być niezłym yntelygentem jeśli wydaje ci się że profnozy pogody są w 100% sprawdzalne. Nie wspomnę już o tym, że skoro w twojej miejscowości pada nie wiele to nie znaczy, że w ogóle w południowej Polsce będzie tak samo.

u mnie pada dalej - czyli 3 dzień
Alik kot / 89.70.202.* / 2014-05-15 11:49
Ochhhhhh, ciągnie do władzy, co ?
Waniek / 2014-05-15 09:17 / Bywalec forum
Jak tusk jest napuszony to weźcie go jako parasol he he. A na poważnie ciekawe skąd wziąć kasę na naprawę wałów, kiedy się buduje drogi które niszczą strukturę ziemi wokół wałów. Nikt nie sprawdza tego dlaczego się buduje jakieś dróżki kiedy wały przeciw powodziowe są nie zabezpieczone i później jest płacz zalanych ludzi.
starod / 89.71.135.* / 2014-05-15 13:59
To reguła, że ludzie jak się zaleją to płacza z powodu przechlania forsy.
Jak to nic:))) / 178.36.244.* / 2014-05-15 08:33
Protestuję.Mamy ścieżki rowerowe,które mogą posłużyć do ewakuacji.

Najnowsze wpisy