Forum TechnologieNauka i wiedza

Narodowe Święto Niepodległości wg Doodle

Narodowe Święto Niepodległości wg Doodle

Money.pl / 2012-11-11 09:08
Komentarze do wiadomości: Narodowe Święto Niepodległości wg Doodle.
Wyświetlaj:
mis--co-- / 78.8.159.* / 2012-11-13 19:34
ATAKUJĄ – przykład: red. t. wołek dzisiaj rżnie głupa o zagrożeniu demokracji w Polsce, bryluje na „salonach III RP” i w tzw. „wolnych mediach” (TVN 24, TOK-FM, GW, ...) , a przecież pamiętamy, że kilka lat temu zorganizował wyjazd do Londynu z misja poparcia dla ... gen. a. pinotcheta! Na tej podstawie wiemy wszystko o poglądach redaktora, m.in. wiemy że WOŁEK WALCZY O DEMOKRACJĘ W STYLU GEN. PINOTCHETA! Wiemy też, że taka demokracja bardzo się podoba „salonowi”, tj. właścicielom wydawcom i bywalcom TVN24, TOK-FM, Tele 5, ... Więc zwolennicy ONR-u nie bójcie się, macie w „polskich” mediach swoją ikonę – jest nią red. t. wołek!
mieszko 1 / 83.25.138.* / 2012-11-11 09:08
Jakie święto niepodległości?? czyje chyba Israela. Luudzie polski już dawno niema ...teraz macie kraj o nazwie Unia Europejska. Pastwo istnieje wtedy gdy ma swoją walute.swoje prawo niezależne i finanse i granice.oraz swoje banki i zakłady pracy a co jest?? ano nic.Polskie państwo to iluzja Zydowkie media sieją propagandę
anu722 / 89.76.3.* / 2012-11-11 18:02
Drogi Mieszko 1,
Cóż by poczęli nasi rodacy 217 lat temu,gdyby pomyśleli jak Ty dziś? To wtedy Polska zniknęła z mapy Europy.
Państwo można traktować jako formalną jednostkę,którą tworzy : waluta,własna mapa,są to ważne rzeczy,ale ważniejszą jest to co kryje się w sercu prawdziwego patrioty.
Państwo istnieje tak długo dopóki,ludzie o nie walczą,do póki ludzie czują się patriotami do póki Bóg,honor i ojczyzna nadal są częścią naszego życia.
UKS / 164.126.99.* / 2012-11-11 09:38
Naród to MY Polacy. Nasza historia mowa rodzina. A że są w tym kraju ludzie, którzy by woleli szprechać lub być lizusami Putka to jest przykre. Ja jestem dumny z tego, że mówię po Polsku i moje dzieci tak mówią, a ich dzieci może coś zmienia na lepsze w tym "państwie".

Najnowsze wpisy