Forum W wolnym czasieLifestyle

Narożnik czy zwykła sofa

Narożnik czy zwykła sofa

radek01 / 2018-01-18 11:38
Mam dylemat. Chciałbym wymienić sofę w salonie na narożnik, żona z kolei ma wizję, by nadal była tam zwykła sofa, z tym że nowa. Ja uważam, że narożnik jest wygodniejszy, można się na nim rozłożyć wieczorem, jak przyjdą goście to też wygodniej dla nich się usadowić. No i sofa wiąże się u nas jeszcze z dwoma fotelami, które tylko zagracają pokój. Bez sensu. Co jest według was lepsze? Bo może rzeczywiście ja jakoś wąskotorowo patrzę i nie rozumiem żony, ale moim zdaniem narożnik jest lepszy...
Wyświetlaj:
Bunia33 / 89.64.54.* / 2019-02-19 11:57
Ja mam niestety bardzo mały salon, więc nie mogłam sobie pozwolić na duży narożnik, jednak znalazłam coś co idealnie wpisało się w wystój mojego salonu i rozmiarowo również jest idealny https://kosmebels.pl/meble-tapicerowane/narozniki/naroznik-czaki !Jestem z niego bardzo zadowolona i uważam, że jest praktyczniejszy i wygodniejszy niż zwykła sofa ;)
rollo382 / 5.174.187.* / 2019-01-27 21:24
Według mnie kanapa wykonana na zamówienie to najlepsze rozwiązanie. Wszystko można dopasować pod swoje potrzeby. Jeszcze niedawno nie wiedziałem, ze są firmy wykonujące kanapy na wymiar, ale trafiłem na http://akimo.pl/ i bardzo nam się to przydało. Mamy teraz idealnie dobraną do naszego wnętrza kanapę, mieliśmy wpływ na formę, wymiary, rodzaj obicia, praktycznie wszystko.
Ola77 / 31.178.167.* / 2018-10-28 08:16
Dużo zależy od tego co dokładnie potrzebujesz. Ja wybrałam narożnik z oferty www.meblezamosc.eu i jestem z tego rozwiązania bardzo zadowolona. W dzień może pomieścić wiele osób, a w nocy mogę się na nim wygodnie wyspać.
xerxess / 5.60.220.* / 2018-10-15 13:38
U nas jest narożnik bo po prostu jest bardziej funkcjonalny. Opcja kanapa plus fotel zajmuje więcej meijsca a my mamy często dużo gości, więc musimy mieć dużo miejsc do siedzenia. Wybraliśmy ten model http://ramaro.pl/kolekcja-premium/narozniki/lizbona/ Ma ładną formę no i jest super wygodny, jesteśmy z tego wyboru bardzo zadowoleni.
JarekW510 / 31.178.167.* / 2018-10-28 08:40
Jeśli masz małe mieszkanie to ja wybrałbym na Twoim miejscu narożnik składany. Ja pół roku temu zdecydowałem się na narożnik Melo z oferty www.meblar.com.pl i muszę przyznać, że był to bardzo dobry zakup.
konradinod / 5.60.191.* / 2018-09-12 16:07
Zdecydowaliśmy się na narożnik ze względu na to, że jest bardziej funkcjonalny, więcej ludzi się zmieści a my często mamy gości i to w sporych ilościach. Narożnik pochodzi z firmy Verlani ze Szczecina i bardzo dobrze nam służy. Wygodny, solidny no i świetnie wygląda.
vegePaulina / 2018-02-23 15:57
Osobiście również wolałabym narożnik. Teraz pozostaje kwestia argumentacji, która przekona twoją żonę do takiego zakupu. Jeśli macie więcej miejsca, to lepiej faktycznie kupić narożnik bo jest praktyczniejszy. Nawet gdy będziecie kogoś gościć to lepiej zaproponować mu nocleg na takim narożniku, niż sofie.
rafal508 / 2018-02-14 11:35
Czyli sam Pan woli narożnik :D i sam Sobie Pan odpowiedział. Ja osobiście bym wybrał narożnik bo zawsze miałem sofę, a teraz narożniki są popularne i z tego co wiem bardzo wygodne. pozdrawiam
marta963 / 2018-02-13 14:54
Jeżeli miałabym wybrać narożnik lub sofę+fotele to zdecydowanie postawiłabym na narożnik. Zajmie tyle samo, lub nawet mniej miejsca.
Ze Śląska / 89.200.162.* / 2018-02-13 05:30
Kiedyś mieliśmy narożnik i zrezygnowaliśmy na rzecz takiej 3 osobowej kanapy. Narożnik zajmował dużo miejsca. Teraz mamy kanapę - bez foteli i stół z krzesłami.
To zależy czy chcecie czasem coś do spania czy nie. Chociaż nasza kanapa 3-osobowa też się rozkłada do spania.
Do narożnika lepiej mieć duży pokój.
ulena / 93.159.154.* / 2018-02-12 12:43
tez moim zdaniem lepszy jest naroznik i na jego rzecz zrezygnowalam z sofy i foteli. to byla chyba najlepsza decyzja jaka moglam podjac w zwiazku z salonem. nawet juz nie chodzi o to ze wygodnie, choc wiadomo ze tak, ale to jak sie wnetrze zmienilo to jest niepojete. dlatego uwazam, ze to jest dobry pomysl. wybierz sie kiedys z zona do jakiegos sklepu meblowego typu abra meble czy cos i jej pokaz po prostu co ci sie podoba, bo moze trzeba ja jakos bardziej realistycznie przekonac :)
angelaa998 / 89.64.52.* / 2019-01-16 16:02
Ja u siebie mam taki narożnik https://marketmeblowy.pl/meble-tapicerowane/narozniki-tapicerowane/naroznik-brandon-bonell i nie zamieniłabym go na żadną sofę ! Oczywiście to wszystko zależy od Ciebie, od tego jakie duże masz pomieszczenie lub jak liczną rodzinę ;) Ja mam mały salon, więc taki narożnik w zupełności mi wystarczy dodatkowo w domu jest nas tylko trójka, więc każdy też się mieści na nim ;)
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy