Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nastroje ekonomiczne Polaków coraz gorsze

Nastroje ekonomiczne Polaków coraz gorsze

Money.pl / 2009-07-20 17:02
Komentarze do wiadomości: Nastroje ekonomiczne Polaków coraz gorsze.
Wyświetlaj:
SzczeryDoBolu / 62.87.136.* / 2009-07-20 23:14
BEZROBOCIE W GORE, PRZESTEPCZOSC W GORE, PROSTYTUCJA W GORE, SAMOBOJSTWA W GORE, ROZWODY W GORE I... SLUPKI SONDAZOWE RZADU AFERALOW Z PO W GORE!! WIWAT PRL-BIS CZYLI TUSKOLAND!!!
Sniegov / 2009-07-20 23:59
Tak sie zastanawiam czy PRL był taki zły. Może i tak ale czy bym pracował w Polsce z wyższym wykształceniem na odpowiednim stanowisku pewno tak... i nie wyjechałbym z Polski - to na pewno. I czy bym wyjeżdżał za tydzień na Majorkę - o to na pewno nie.
A jednak chciałbym by ten znienawidzony PRL czy komunizm wrócił – dlaczego bo to się nazywa obiektywizm. Mimo, że jest mi dobrze dzięki wolności jaką daje mi kapitalizm to jest mi źle bo nie mogę zarobić uczciwie pracując na godne życie w swoim kraju. W sumie, nie ważne czy godne czy nie ale tak przesycony kraj niekontrolowanym wolnym rykiem nie daje mi żyć tam w ogóle.
Ale Ty nie rozumiesz o czym pisze...
zorro25 / 89.228.255.* / 2009-07-20 17:02
a jest Platforma-TVN i Bananowa Tuskolandia
A Kaczorek ma motorek / 85.221.175.* / 2009-07-20 18:03
I gdyby TVN ,Polsat ,Wyborcza itp szczekaczki, nie okłamywały narodu nie prowadziły propagandy godzącej w Polski interes to Tusk z całą tą hołotą dawno by się musiał podać do dymisji a tak musimy poczekać do jesieni tego roku
Ostatnie wybory pokazały jak naiwnym Narodem jest Polska

Najnowsze wpisy