Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nastroje skonsolidowane

Nastroje skonsolidowane

Money.pl / 2006-06-09 17:39
Komentarze do wiadomości: Nastroje skonsolidowane.
Wyświetlaj:
gabrik / 2006-06-09 20:18 / portfel / Wierny Forumowicz
pesymizm wszystkich opanował ale to dobrze
gabrik / 2006-06-09 20:22 / portfel / Wierny Forumowicz
A i nie słuchajcie tych bzdur że ten dzisiejszy spadek to przez plotki o Zycie bo to tylko temat zastępczy i pakuję się w elka(ja)
littlephobos / 2006-06-09 20:30 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
jak będzie okazja w poniedziałek to puszcze wszystko oprócz Transu i Hutmena (poczekam może coś ciekawego na walnym powiedzą - że np. planują pzrejęcia we Włoszech :) )
rysiul / 83.19.96.* / 2006-06-09 20:28
Tylko jak kupisz to sie nie chwal jak tydzien temu tyle tu było uciechy tych co MCI po 6.05 kupili
odlewniczy / 2006-06-09 20:00 / Uznany Gracz Giełdowy (I miejsce w konkursie giełdowym!)
hm musze przyznac ze teraz juz wiem i znam scenariusz na przyszle miesiace. nie ma co sie oszukiwac po prostu mamy besse, np w ostatnich minutach notowan miedz sie zwalila -5,2% co to oznacza latwo sie domyslic. wig20 bedzie mial w poniedzialek problem, ja obstawiam otwarcie na 2700 i zamkniecie na 2670. obym sie mylil...
milego ogladania meczu!!
rysiul / 83.19.96.* / 2006-06-09 20:20
Po prostu jest za droga i powinna tracic po niej na Biotonie się opamientają tyle ze przy okazji wszystkim spółkom sie dostanie niepotrzebnie
dominik 30 / 2006-06-09 20:56 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
Witam też mysilę podobnie.Odnośnie Biotonu to myślę że to info w poniedziałek to nie będzie żadna rewelacja, tajemniczość prezesa była po to aby go wmiarę drogo sprzedać.
Cansas_ / 2006-06-09 20:04 / Bywalec forum
Obys sie nie mylil. Jak sie w koncu zwali na te 2500 na w20 to moze znajdzie sie kapital ktory bedzie mial ochote zainwestowac w przecenione akcje i w koncu nastapi jako-taka konsolidacja z perspektywami na wzrost...

i tyle.
BartekJJ / 2006-06-09 18:37
Witam
Proszę o kontakt wszystkich zainteresowanych graczy giełdowych działających na rynku futures czyli kontrakty terminowe (proszę nie pisac jeśli znasz się tylko na akcjach).
Chciałbym stworzyc mala grupke ludzi która byłaby w tym dobra, i chetnie dzielila się miedzy soba uwagami, spostrzeżeniami, przewidywaniami – bo tak to widze.
Proszę o kontakt na podany e-mail: bartek_gielda@tlen.pl
a udziele dalszych wskazowek, co i jak. Chetnych będę zbieral do około 12 czerwca czyli do tego dnia będę ogłaszał ta wiadomość w Internecie. Pozniej każdy się dowie co dalej, gdyz zostanie kilka osob.
Mam już doswiadczenie na futures, a nieco dłuższe na akcjach. Jedno czego się nauczyłem to ze warto posłuchać opinie innych, do tego byłaby ta grupa, ktora dzieliłaby się swoimi opiniami (na forach często sa podawane informacje bledne lub zbedne). Wiadomo ze na giełdę wpływa tyle rzeczy - informacji, faktow ze pojedyncza osoba czasami nie jest w stanie sama tego zauważyć.

Pozdrawiam i zachęcam, piszcie na emaila: bartek_gielda@tlen.pl
admin / 83.26.214.* / 2006-06-09 18:10
To już jest koniec! Arka naciągneła dzięki reklamie miliony ludzi, a teraz są w ciągu miesiąca 20% w plecy.Ciekawe jaka będzie ich reakcja?
doktórka / 83.20.28.* / 2006-06-09 21:38
Własnie dzis przeniosłam Arkę zrównoważoną na ochronę kapitału.Niech sobie biedaczka przeczeka zawiruchę.Żałuję, że nie zrobiłam tego wczesniej.Do wczoraj myślałam,że to tylko korekta.Nie wiem co zrobić z
Borkiem,ale pewnie tak jak "osesek "będę trzymała.Też uważam,że spółka z przyszłością .Myslałam ją sprzedać, ale zawsze mi uciekała..Może to przeznaczenie.
mms / 83.6.216.* / 2006-06-09 19:09
Tez mam Arke, i jako jeden z niewielu funduszy Arka ma w swoim portfelu opcje konwersacji na Arka OK czyli ochrony kapitalu. Na Arka OK nie spodziewaj sie zyskow ale tez i nie ma spadkow, srednio w roku ok.3-4%. Za konwersje nie jest pobierana oplata. Od ciebie tylko zalezy jaka opcje ryzyka podjales. pozdrawiam.
admin / 83.26.214.* / 2006-06-09 19:19
Ale to spowoduje konieczność sprzedaży przez TFI posiadanych akcji z wiadomą reakcją rynku.Osobiście sam zarządzam swoim kapitałem i jak narazie jestem do przodu.
warren buffet / 2006-06-09 17:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
KOSTARYKA GOLA !!!!!!!
littlephobos / 2006-06-09 18:25 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
no to Polacy strzelili już jedną bramkę na Mundialu :)
admin / 83.26.214.* / 2006-06-09 17:52
Wstyd p. Danielu ! Zamiast rzeczowe treści wypisuje pan pobożne życzenia o jak najszybszą hossę.Po takich stratach mali inwestorzy będą bardzo ostrożni, a bez nich nie będzie hossy.
littlephobos / 2006-06-09 17:47 / Gracz Giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Panie Danielu a jaką piosnkę dziś po sesji Pan zaśpiewał?
rysiul / 83.19.96.* / 2006-06-09 17:39
zrobiło się normalnie jak na GPW bywało korelacja z USA tylko w dół do czsu az OFE zostaną bez akcji
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy