Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nasza Klasa tonie w reklamie

Nasza Klasa tonie w reklamie

Money.pl / 2008-03-28 09:19
Komentarze do wiadomości: Nasza Klasa tonie w reklamie.
Wyświetlaj:
StefanNowy / 62.87.129.* / 2008-03-28 12:22
Chciałem nieśmiało zauważyć, że na ilość reklam na Naszej-klasie.pl ma wpływ również Money.pl. Oba serwisy współpracują w sprzedaży "kont-kart-kredytów". Reklamowane promocje z gadżetami Naszej-klasy.pl czy wizytą w spa są dowodem tego, że portal Money.pl krytykuje coś w czym sam uczestniczy.

Nie wie lewica co czyni prawica?
/ 83.26.241.* / 2008-03-31 03:44
tak sie uzyskuje artykul sponsorowany - bo skoro inni tyle tam wydaja to moze my tez powinnismy ? no i nasza-klasa ma reklame od partnera money :)
marcelino / 79.186.164.* / 2008-03-28 11:51
mam gdzies tą cała klase. ale to fakt, dużo ludzi tam sie przewija to niedługo satnie sie jeden reklamowy śmietnik niekoniecznie z winy portalu. ludzie zaczną wykorzystywac strone do darmowej reklamy choćby wśród znajomych, dawnych kolegów i podobnych
hehe / 83.24.114.* / 2008-03-28 10:59
Toną w reklamie ale nie toną już w nowych użytkownikach. Niedługo będzie koniec interesu. Jeszcze kilka miechów i po zabawie.
/ 83.13.247.* / 2008-03-28 10:23
bravo, trafne okreslenie, o tym samym pomyśłałam, spójrzcie na siebie money
hehe / 83.24.114.* / 2008-03-28 11:01
Oni zwyczajnie zazdroszczą tej naszejklasie!
eedfggb78888 / 83.2.245.* / 2008-03-28 09:19
adblock+firefox i zero reklam :-) to tak apropo dla osob nie kochajacych spam reklamowy
Gościnny / 217.117.128.* / 2008-03-28 09:55
Przyganiał kocioł garnkowi. Na money.pl jest o wiele więcej reklam, wyskakujących okienek, albo banerów które zasłaniają pól ekranu.
TomyBrunecik / 2008-03-28 10:11
masz racje!! piszecie o naszej-klasie a sami macie wiecej
przykre / 89.77.61.* / 2008-03-28 10:05
dokładnie to samo miałem wpisać. Mimo posiadania szybkiego łącza otwieranie money.pl trwa coraz dłużej....
Pajchiwo / 2008-03-28 10:58 / Tysiącznik na forum
heh - blokujcie skrypty to nie będzie w ogóle :)
Większość stron internetowych jest teraz robiona częściowo lub w całości we Flashu, stąd - dodatkowo - z pewnością przyśpieszy to przeglądanie wszystkich stron + (w Firefox) zlikwiduje mulenie powyżej 40-50 otwartych okienek...
Swoją drogą to takie lekkie uwstecznienie wykonawców stron, ze tylko ta technika jest teraz używana - jak już się nauczyli to trzepią w tym wszystko nie zważając na konsekwencje jakby nie mieli wyobraźni...
Gościnny / 217.117.128.* / 2008-03-28 14:29
Mnie osobiście reklamy nie przeszkadzają, o ile nie są nachalne, a takich niestety jest coraz więcej. Wyskakujące na cały ekran banery ze sprytnie ukrytym "X" albo z takim, który nie działa, reklamy które rozwalają układ strony, bo "wciskają" się w środek, reklamy z dźwiękiem (horror!). Można tak wymieniać i wymieniać. To ponoć ma zachęcić do kupna, a mnie zniechęca - czasami do tego stopnia, że potrafię NIE kupować produktów które tak mnie atakują na stronach. Żeby napisać ten komentarz musiałem zamknąć reklamę czegośtam, która zajęła pół ekranu. Nawet nie wiem czego to była reklama - to tyle, jeśli chodzi o skuteczność. Aha - na tej stronie naliczyłem 4 reklamy + 1 która wchodzi na ekran. Na naszej-klasie na głównej jest 5 reklam z czego 3 są miniaturowymi animacjami.
Taki "Bruno Banani" jest bardzo sprytnie pomyślany. Nie wywala animacji, okienek itd. Po prostu jest i intryguje - sam kliknąłem, żeby zobaczyć co to za gość :)
Pajchiwo / 2008-03-28 14:59 / Tysiącznik na forum
Słusznie - byłem tak gdzieś z rok temu na konferencji poświęconej reklamie internetowej - według wniosków podanych na koniec referatu prelegenta z Politechniki Łódzkiej reklamy "przeszkadzające" są uważane za najlepsze - ponieważ są nachalne, więc prędzej czy później zwróci się uwagę na dany produkt.
Inna sprawa, że - jak przyznał - nikt nie bada tego ile osób się trwale zraziło do takich produktów, co wskazywało by na korzystanie z tego nośnika reklamy przez firmy, które postrzegają Internet jako miejsce, gdzie "wszystko przejdzie" :)
I - być może - w tym jest cały problem.
Tomwic / 2008-03-28 17:40 / Bywalec forum
Ja nie kupiłem i nie kupię produktów reklamowanych w nachalny sposób. To budzi u mnie głęboką niechęć.
Ale może nie jestem "statystyczny"
gogo013 / 81.210.89.* / 2008-05-07 17:15
ja podobnie, nachalna wkurzajaca reklama na portalach mnei tak zniechęca ze na zlosc kupuje inne produkty, a tak sie nauczylem ze nawet jej nie widze tylko od razu do smieci
kulek-pl / 217.97.190.* / 2008-03-28 19:11
Ja reklam nie oglądam, zwłaszcza tych w Internecie. Człowiek po kilku latach ma tak wzrok wyrobiony, że reklam nie widzi. Przy nachalnych reklamach widzi się tylko miejsce gdzie reklamę wyłączyć. Swego czasu na wp.pl pojawiły się reklamy na cały ekran z dzwiękiem, bez możliwości wyłączenia... było to kilka lat temu, do tej pory nie wchodzę za często na wp (kiedys to była moja podstawowa strona)... tak działają reklamy internetowe ;)
adblock / 87.206.53.* / 2008-03-29 12:56
tak, najlepiej zamaluje sobie monitor flamastrem w miejscach reklam.
ludzie, są programy które blokują reklamy - ja nie widzialem na money ani na klasie ani jednej reklamy
lovelypl / 2008-03-29 15:13
Po pierwsze - adblock czy inne programy nie blokują wszystkiego - ZWŁASZCZA nachalnych reklam we flashu które wyłażą na cały ekran. Blokowanie flasha nic nie da, bo wówczas niektórych stron w ogóle nie zobaczymy.
Po drugie - blokowanie domen z których są zasysane reklamy też jest półśrodkiem, bo trzeba szukać jkie to domeny itd.
Po trzecie - niektóre serwisy są cwane. Po zablokowaniu reklam nie dało się odpalić np. jakichś materiałów video. Ot, ciekawostka.
Ja nachalne reklamy staram się od razu zamknąć bez patrzenia co jest reklamowane - skuteczność takiej reklamy w moim przypadku - zero.
adiiiii / 86.149.45.* / 2008-03-30 03:51
juz wole maly bannerek na dole strony niz g..... wyawalone na srodku. najwiekszym kodzmarem sa reklamy z dzwiekiem. Reklamodawco wierz lub nie ale to nie dziala przynajmniej na mnie jest wk....urzajace.
aaaro / 88.220.70.* / 2010-05-27 10:43
ja udostępnię jakejś firmie moj profil aby umieścić tam logo firmy albo reklamę np w dziedzinie muzyki lubzie interesują sie tym to klikają a pieniążki które dostaje sie za klikniecie nie sa durze ale niech twoi znajomi klikną to masz np 1 zł od osoby i tyle reklama musi być ciekawa
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy