Forum Polityka, aktualnościPolityka

Natalli-Świat oskarża rząd o wspieranie banków

Natalli-Świat oskarża rząd o wspieranie banków

Wyświetlaj:
Nie pisiakom / 90.129.67.* / 2009-05-21 19:00
Czy to ta od aniołków?
Taka mądra?
Prezesunio, wodzuś najdroższy nauczył pleść piąte przez dziesiąte.
KAP / 2009-05-21 14:47 / Tysiącznik na forum
jak na to PiS wpadlo ze pomoc jest z naszych podatków? ciekawe ze przy Stoczniach tej kwestii nie podnosili. przy górnika tez nie. przy becikowym tez nie. ale nagle im sie przypomnialo.. Opcje walutowe byly hazardem. Jesli ktos uwioerzyl ze uda mu sie zarabiac na opcjach a nie na wlasnej dzialanosci to trudno. Poza tym zdaje sie PiS zrobil co w jego mocy by odwlec Euro. A z Ero by problem nie istanial. czy ta pani ma nas za idiotów ?
kwaczor / 91.206.155.* / 2009-05-21 16:11
Zgadzam się całkowicie. Jedynym programem PIS, a i to nie do końca, bo programu oni żadnego nie mają, a Klarysewo to jest pic na wodę- fotomontaż, jest zadłużanie się. Ja też muszę zarabiać na działalności gospodarczej, ale nie chcę i jestem przeciwny temu, bym musiał dopłacać do nieudaczników i ryzykantów. A Pani Natalli-Świat ( Ziobro by powiedział: a jak to się pisze?) poza krytyką, nie przedstawiła przez ostatnie dwa lata ani jednego słowa konstruktywnego. Typowy Pisssss-dzielec
yuki / 150.254.212.* / 2009-05-21 12:45
Co kogo obchodzą opcje?
Zmuszał ktoś kogoś do ich podpisywania z pistoletem w ręku?
Jak się komuś spekulacja marzyła z zarobkiem krociowym, to ma teraz długi na własne życzenie.
Równie dobrze powinni skompensować ludziom z kredytem frankowym wzrost ceny franka do złotego.
d12d2d2d / 196.3.50.* / 2009-05-21 12:56
dokladnie, a PIS jak zwykle gada jak idioci kompletni i maja polakow za glabow bo sami nimi sa :)
best / 2009-05-21 13:38
Pani Posłanka ma rację !
Rząd powinien zwrócić pieniądze wszystkim ludziom którzy zagrali w lotka i nie wygrali ... :-)

A poważnie to jest osoba która zaprzepaściła szansę na wejście Polski w strefę walutową EURO !!! Potrafiła tylko deficyt powiększać ekonomistka z kosmosu....

Najnowsze wpisy