Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nauczyciele masowo popierają akcję strajkową

Nauczyciele masowo popierają akcję strajkową

Wyświetlaj:
nowye91 / 193.111.166.* / 2012-06-25 16:11
Jestem za akcją strajkową nauczycieli w okresie wakacyjnym, powinni strajkować całe 2 miesiące.
Pracodawca ( w tym przypadku kazdy z nas - budżet państwa) nie powinien wypłacić im ani grosza. Byłby to realny wkład kadry nauczycielskiej w czasach kryzysowych.
Floyd / 2012-06-25 18:21 / Tysiącznik na forum
Po co w ogóle hołocie szkoła. 4 klasy na naukę czytania i pisania wystarczy, a dalej to nauka zawodu lub wysoko płatne szkoły prywatne. Czasami gdy czytam takie kretyńskie wypowiedzi, to mam ochotę przyznać rację JKM który optuje za takimi rozwiązaniami.
WTF_40_i_4 / 212.96.245.* / 2012-09-30 15:07
a niby czemu propozycje JKM są złe, prosta sprawa podstawowe wykształcenie aby umiało sie podpisać pod umową, po co zmuszać do nauki do 18 roku życia ?!? kto będzie chciał to się bedzie kształcił, reszta niech zapier** w fabrykach, na co komu średni do obsługi młotka ? lub łopaty ? w dzisiejszych czasach dochodzi do paranoi że wymaga się aby sprzątaczka miała średnie - qrwa, po co ?
Floyd / 2012-09-30 18:05 / Tysiącznik na forum
Chociażby po to żeby umieć coś więcej wystękać niż:"qrwa"
Kiedyś się dziwiłem, ale teraz rozumiem dlaczego co parę stuleci ten motłoch wyrzyna takich mądrali jak JKM.
Tadeusz Kromka / 87.205.242.* / 2012-06-25 16:23
Nie ma żadnego kryzysu, są tylko długi Donalda i masowa korupcja w administracji państwowej. Jestem za, obalcie rząd Donalda i jego palikociarnie!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy