Forum W wolnym czasiePodróże

nauka języka, obóz kursy opinie

nauka języka, obóz kursy opinie

atara55 / 31.183.251.* / 2019-02-22 14:20
Witajcie, chcę wysłać swoją córkę na wakacyjny obóz językowy, czy jesteście w stanie polecić jakiś konkretne miejsce, gdzie można się na taki zapisać?
Wyświetlaj:
dominiksa / 2020-03-09 09:47
Ja przed wyjazdem za granicę, długo szukałam kogoś kto nauczy mnie języka. U mnie sprawdziła się NAUKA ANGIELSKIEGO METODĄ DZIECKA, zainteresowała mnie swoim zdrowym podejściem do nauki angielskiego.

Dzięki takiej nauce mogłam się przełamać do rozmowy i wyjechać bez obaw, że nie dam sobie rady. Polecam się zapoznać z metodą. :)

Wcześniej sama będąc w liceum wzięłam udział w wymianie językowej. Nie wyciągnęłam z tego wyjazdu tyle ile mogłam, bo nie znałam dobrze języka. Krępowałam się przed rozmową. Dopiero takie praktyczne podejście mnie teraz otworzyło i mogę rozmawiać z każdym.
ptywo / 89.230.198.* / 2019-04-27 18:25
Profilingua też organizuje obozy językowe. Moje dziecko chodzi do nich na disney english, ciężko z zajęć zabrać ;). Widzę że szybko łapie słówka, grupki są nieduże, duży nacisk kładą na naukę słówek, wymowę. Na zajęciach nie siedzi się non stop w ławkach, tylko też są tańce, zabawy, widzę że u mojego dziecka bardzo się to sprawdza.
zalozycielka / 31.183.251.* / 2019-02-28 12:00
Dziękuje wszystkim, którzy się wypowiedzieli, tyle ciekawych opinii dało mi do myślenia. Fajnie, że mogę również zapisać najmłodszą córkę na taki obóz, razem ze starszą będą się świetnie bawić. Dam znać po obozie jak było :)
justy4 / 31.183.251.* / 2019-02-28 10:23
Forest camp z speak up, według mnie najlepszy z najlepszych obozów. Córka będzie zachwycona! Pozna tyle miłych i życzliwych kolegów i koleżanek, że co roku będzie chciała wracać. Czasami właśnie taka opcja obozu, czy wakacji dla dziecka, jest najlepszym rozwiązaniem- szczególnie przy problemach językowych.
atara55 / 31.183.251.* / 2019-02-28 09:53
Taki obóz speak up może fajnie utrwalić język angielski u twojego dziecka. Jeżeli to ma być również jakiś taki wypad wakacyjny, to można połączyć pożyteczne z przyjemnym, szczególnie, jeżeli język angielski jest takim trudnym przedmiotem dla dziecka.
Mariaobozwiczka / 217.153.177.* / 2019-02-27 11:45
Zdecydowanie ten organizowany przez szkołę speak up. W ubiegłym roku zastanawiałam się nad 2 ofertami z lekkimi obawami wybrałam speak up i nie żałuje!! szkoła na co dzień uczy języka angielskiego więc lepiej nie możecie trafić z angielskim na wakacjach :) poleciłam dodatkowo córeczkę znajomego i otrzymałam miły prezent - kartę zakupową. Dla mnie idealne połaczenie przyjemnego z pożyetcznym! W tym roku również jedziemy razem ze szkołą speak up - std nad morze tym razem dziecko będzie zwiedzać tereny Krynicy Morskiej - POLECAM!
effcia965 / 31.183.251.* / 2019-02-27 11:15
Czytałam, że na obozie speak up możesz poznać wielu ciekawych ludzi. Ja zaś z kolei czytałam, że każdy obóz posiada inną tematykę przewodnią. Jak interesujesz się ekologią to możesz wybrać obóz eko, który znajduje się nad morzem :)
hania998 / 31.183.251.* / 2019-02-25 18:01
szybko można nauczyć się języka własnie na takich obozach, dobrze, że się na nie decydujecie :)
Speak up brzmi świetnie, widziałam ich ofertę na stronie internetowej i muszę przyznać, że jest ciekawa. Oczywiście możesz wybrać góry lub morze, wszystko zależy od tego co preferuje wasze dziecko.
Kasia6435252 / 217.153.177.* / 2019-02-25 10:48
Polecam speak up camps, w zeszłym roku wysłałam dwoje dzieci 8 i 12 lat, bardzo zadowolone (młodsze trochę tęskniło )ja również , zaraz po obozie wyjechaliśmy za granice już rodzinnie i widziałam jak te dwa tygodnie na obozie językowym zaowocowały samodzielnością i brakiem blokady językowej, dzieciaki same zamawiały jedzenie, bawiły się z dziećmi innych narodowości.Teraz podczas roku szkolnego syn bardzo poprawił angielski ale też kontynuuje w tej szkole która organizowała obozy kurs języka angielskiego.

Najnowsze wpisy