Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Nawet 150 tysięcy protestujących w Moskwie

Nawet 150 tysięcy protestujących w Moskwie

Money.pl / 2011-12-10 19:21
Komentarze do wiadomości: Nawet 150 tysięcy protestujących w Moskwie.
Wyświetlaj:
historia kołem się toczy / 87.251.252.* / 2011-12-11 02:15
Gdy w carskiej Rosji car gnębił feudalny naród, to było źle, bo rządził autokrata - zrobił naród rewolucję.

W ZSRR pierwszy sekretarz budował socjalizm , i było 100% głosów na 1 słusznego kandydata, to też było źle - zrobili pieriestrojkę.

W FR władza zbudowała demokrację, więc 150 tysięcy narodu nie może dyktować 140 miliom narodu, jak ma głosować, to też jest źle - 150 tysięcy narodu robi demonstracje .

Itd, itp...
historia kołem się toczy / 87.251.252.* / 2011-12-11 02:20
Errata - powinno być : "140 milionom narodu" lub "140-molionowemu narodowi".
Może jakiś polonista mnie w tej kwestii poratuje.
~Kris / 2011-12-11 00:58 / Tysiącznik na forum)
Obserwuję ciekawe zjawisko: Są ludzie tak pewni swojej wizji świata, że uważają zmiany - jakiekolwiek - za niemożliwe.
Upadek socjalizmu był niemożliwy - to wszystko sztuczka agenta Bolka!. A tak naprawdę, to żyjemy nadal pod zaborami. Prusy z Austro-Węgrami trzymają nas za mordę.
Egipt, Tunezja, Libia, Syria, Jemen... to manipulacja USA - czyli Izraela!
Putin jest potężny, wieczny, i niezniszczalny: to on robi wszystkich w konia, a Jedna Rosja będzie rządzić... już zawsze.

Każdemu, jak napisał klasyk, będzie dane to, w co wierzy.
dla chcącego - nic trudnego / 87.251.252.* / 2011-12-11 02:42
Egipt, Tunezja, Libia, Syria, Jemen... Rosja , Polska w dn. 13.12.2011......???
Wapniak / 2011-12-10 21:10 / Tysiącznik na forum
Ciekawe za czyją kasę odbyła się ta "parada'?... Chyba jak zwykle.
I co teraz będzie z "protestującymi? / 91.193.160.* / 2011-12-10 19:53
"Obserwatorzy izraelskiej gazety „Maariv” w artykule pod tytułem „Liebermann uznaje wybory Putina za „koszerne””, zauważają, że na Liebermannie nie wywarły wrażenia oświadczenia rosyjskiej opozycji dotyczące licznych naruszeń przepisów wyborczych bo wyraził on bezgraniczne zaufanie do „swoich obserwatorów” w liczbie których do Rosji jeździli posłowie Knesetu, Robert Ilatow, Faina Kirschenbaum i Ruhama Avraaham-Balila".
"W Izraelu uważnie obserwuje się przebieg wizyty w Federacji Rosyjskiej Ministra Spraw Zagranicznych Izraela, Avigdora Liebermana. Przybył do Moskwy aby wziąć udział w 9-tym posiedzeniu Międzyrządowej Komisji Współpracy Handlowo-Gospodarczej, poświęconemu stosunkom pomiędzy Rosją a Izraelem. Liebermann w przeddzień odbył nieplanowane spotkanie z premierem Władimirem Putinem podczas której wypowiedział się zwłaszcza na temat odbytych w Rosji wyborów do Dumy Państwowej, nazywając je „wystarczająco uczciwymi i demokratycznymi”.
praktyczny / 87.251.252.* / 2011-12-11 02:31
Czym się różni dama od polityka?

Jeżeli dama mówi : "nie", to oznacza :" możliwe".
Jeżeli dama mówi : "możliwe" , to oznacza : "tak";
Jeżeli dama mówi: "tak" - to nie jest prawdziwą damą.

Jeżeli polityk mówi "tak" - to znaczy "możliwe".
Jeżeli polityk mówi : "możliwe" - to znaczy "tak".
Jeżeli polityk mówi : "nie" - to nie jest prawdziwym politykiem.
przechodzien / 83.27.8.* / 2011-12-10 20:43
Jaka konkluzja z Twojego wywodu ?Wybory w Rosji byly nie mniej demokratyczne niz w USA:casus wynikow Gore-Bush.A opinia Avigora Liebermana nic nie znaczy:jest tak samo wiarygodny, jak przecietny cwany polityk-ma w tym interes,a jaki wiadomo"dobro nowej ojczyzny tzn Izraela.
wegetarianin / 173.32.84.* / 2011-12-10 19:31
......a polskie barany, bez jaj z dumnie podniesioną glową , na rzeź idą
wujekSam / 83.9.128.* / 2011-12-10 19:21
Oczywiście te protesty są "spontaniczne". Taki bałach to mogą wciskać nałogowym oglądaczom różnych tefałenów. Dla agentów sprowokowanie rozruchów to bułka z masłem. A to po prostu jeden z pod-frontów wojny plemienia żmijowego z Iranem. To gra na wielu fortepianach śmierdzącymi od czosnku paluchami.

Najnowsze wpisy