Forum Polityka, aktualnościKraj

"Nawet mi się to nie śniło"

"Nawet mi się to nie śniło"

Money.pl / 2011-10-10 08:12
Komentarze do wiadomości: "Nawet mi się to nie śniło".
Wyświetlaj:
gg3 / 109.243.88.* / 2011-10-11 00:06
To może podali wyniki sprzed czterch lat?
dgen / 2011-10-10 11:55 / Tysiącznik na forum
tvn 24.pl :
"....Kiedy zaczynała rządzić stolicą, podkreślała, że nigdy nie rozdawała posad z politycznego klucza. Dziś Hanna Gronkiewicz-Waltz pytana, dlaczego w spółkach należących do miasta roi się od ludzi Platformy Obywatelskiej, odpowiada, że „przynależność partyjna nie może nikogo dyskryminować”. Jednocześnie świetnych fachowców na członków zarządów i rad nadzorczych widzi przede wszystkim w kojarzonych z PO burmistrzach. W Ratuszu nie dziwią się nawet wtedy, gdy słyszą, że podczas tego samego posiedzenia rady, zwolnione przez obecnego ministra sprawiedliwości miejsce, natychmiast zajmuje jego brat. Walkę o to, by spółki miejskie nie kojarzyły się wyborcom jedynie z dobrze płatnymi posadami dla partyjnych działaczy, zapowiadała już w poprzedniej kampanii. W „Programie dla Warszawy na lata 2006-2010” Hanna Gronkiewicz-Waltz pisała, że „są one swoistą nagrodą dla lojalnych partyjnych funkcjonariuszy rządzącej partii, którzy obejmują w nich dobrze płatne posady prezesów, członków zarządów i rad nadzorczych”. (...) W nowym programie, który ubiegająca się o ponowny wybór Gronkiewicz-Waltz rozdawała w sobotę na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki, podobne deklaracje nie padają. (...) Dziś m.st. Warszawa jest jedynym właścicielem 27 spółek (plus 15 spółek z większościowym/ mniejszościowym udziałem). W 2006 roku było ich 34. Co z hucznie zapowiadaną prywatyzacją i likwidacją „tych, których działalność nie leży w interesie miasta”? Prezydent tłumaczy, że z "prywatyzacją się nie paliła", bo chciała wszystko dokładnie sprawdzić. - Ale uważam, że ten wynik to i tak dużo. A cały szereg spółek jeszcze zrestrukturyzujemy – zapowiada. Łatwo nie będzie między innymi dlatego, że w ich zarządach i radach nadzorczych aż roi się od ludzi z Platformy Obywatelskiej, albo z PO związanych. Są wśród nich szeregowi działacze, radni, ale i wiceburmistrzowie oraz burmistrzowie. W oddelegowywaniu do spółek tych ostatnich Gronkiewicz-Waltz dzisiaj widzi już tylko korzyści.
(...) Ratusz stanowczo podkreśla jednak, że „w obecnej kadencji jedynym kryterium doboru kandydatów na członków organów spółek z udziałem m.st. Warszawy są ich kwalifikacje merytoryczne”
(...) Miasto nie wie, ilu partyjnym działaczom spółki płacą średnio po ok. 2,5 tysiąca złotych za zasiadanie w radach i zarządach. (...)
pisio / 77.254.255.* / 2011-10-10 11:36
Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć co może dobrego zrobić dla mnie i Polaków matoł. bufetowa, głupek z Biłgoraja?
pisio / 77.254.255.* / 2011-10-10 11:16
głupi naród głupi
arch / 2011-10-10 11:26 / Tysiącznik na forum
- ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje , są dużo głupsi , smród prowicjia coś zatęchłego .

Tomasz Lis w wywiadzie prawdziwa twarz - www.youtube.com/watch?v=lo66dQCxOTs&feature=related
RE43 / 92.28.201.* / 2011-10-10 09:46
HANKA A ZAPLACILAS PODATEK ZA KASE ZAROBIONA W ANGLII?????
legalna blondynka bezpartyjna doktor / 86.180.238.* / 2011-10-10 09:30
trudno sobie wyobrazic wspolprace z nim????? ten facet ma leb nie od parady i przewyzsza was wszystkich wielkokrtonie pod kazdym wzgledem!! a Wy platformo boicie sie zwyczjanie BISKUPOE i gaciami trzesiecie na sama mysl co powiedza biskupi na koalicje z RPP. WSTYD. glosowalam na was 4 lata temu, a tym razem NIE! brzydze sie tchorzami
Punch / 178.73.50.* / 2011-10-10 08:22
Ale masz kolejne lata na okradanie Warszawy.
arch / 2011-10-10 09:22 / Tysiącznik na forum
"Na zwrotach najatrakcyjniejszych nieruchomości warszawskich, zabranych najwięcej zyskują zorganizowane grupy " mafijne " osób z kontaktami z urzędnikami st. wydziału spraw dekretowych."

--- "-Tajne dane o majątku za 20 mld zł "

"Prezydent H. Gronkiewicz-Waltz ukrywa przed "PB" i radnymi informacje o reprywatyzacji w stolicy. "

www.pb.pl/2/a/2011/07/05/Tajne_dane_o_majatku_za_20_mld_zl
barg / 91.193.208.* / 2011-10-10 08:12

- Jego ruch postrzegam jako bardzo radykalny i trzeba spróbować odpowiedzieć na pytanie, co skłoniło Polaków na głosowanie właśnie na taką partię.

Odpowiedź jest jedna: piękne obietnice, których nie potrafił spełnić będąc szefem komisji Przyjazne Państwo (2007-2009) w rządzie PO.
tomsu / 46.186.93.* / 2011-10-10 09:25
antyklerykalizm
zxc12 / 79.191.155.* / 2011-10-10 08:52
Ciemna masa społeczna nie myśli, myślą za nią manipulanci w TV , wojewódzkie i inne to idole i mędrcy dla młodych "wykształconych" Szanować należy poglądy wszystkich pod warunkiem że je ma.
Ciemna masa społeczna poglądów własnych nie ma a w związku z powyższym proponuję wprowadzenie egzaminów wykształciuchom, które dadzą prawo wyborcze.
Wszak dzieci praw wyborczych nie mają
arch / 2011-10-10 09:10 / Tysiącznik na forum
Ciemna masa społeczna nie myśli, myślą za nią manipulanci w TV

" (...) ludzie nie są tacy głupi jak nam się wydaje , są dużo głupsi , smród prowicjia coś zatęchłego .

Tomasz Lis w wywiadzie prawdziwa twarz - www.youtube.com/watch?v=lo66dQCxOTs&feature=related

(..) jestem wystarczająco inteligentny aby pracować w telewizji ale nie żeby ją oglądaać , nie możemy mówic poważnie . "

Najnowsze wpisy