Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Naziemna telewizja cyfrowa będzie bardziej dostępna

Naziemna telewizja cyfrowa będzie bardziej dostępna

Wyświetlaj:
vvvikucki / 80.238.108.* / 2012-10-23 12:17
To tak naprawde już teraz jest odczuwalne. Ja juz na szczescie sobie wymieniłem. Kupiłem antene i tuner Goclevera na Androidzie i uważam ze to był bardzo dobry wybór.
baskkowski / 46.204.53.* / 2012-10-27 12:34
No i dobrze sie stało, bo w sumie teraz lepiej jest inwestować w dobry sprzęt, niz tańszy i za chwile go wymieniac.
Lil / 85.221.154.* / 2011-07-27 10:22
Mnie te zmiany mało jakoś obchodzą. Mam od dawna telewizję cyfrową CP ze świetnymi kanałami filmowymi, sportowymi, dla dzieci - wszystko czego chcę. Do tego superszybki necik /wkrótce LTE/ i jestem bardzo zadowolony. Naziemne tv cyfrowe z pewnością nie przebiją ilością i różnorodnością kanałów CP. A tu jeszcze mam usługi dodatkowe.
T. / 81.190.72.* / 2011-07-24 22:32
Jak na razie test telewizji cyfrowej nie jest zadowalający . Szczególnie mux3.
Nadajnik w Chwaszczynie (pomorskie) , sieje bardzo skromnie . Zwłaszcza w kierunku południowo-zachodnim .
Wystarczy ,ze trochę deszczyk popada , większe zachmurzenie lub silniejszy wiatr i na ekranie mamy kalejdoskop kolorów lub brak sygnału ! Oczywiście na dobrym dekoderze.
H Szatkowski / 2011-07-24 21:16

Dodał, że uruchomione w trybie testowym stacje nadawcze pracują prawidłowo.

Może i działają, ale odbiór i sygnał nie wszędzie prawidłowym jest. Wiele problemów zgłaszają odbiorcy sygnału z SFN Kłodzko i Ślęża, która jednak sprawia wiele kłopotu i wielu fachowców dziwi się sieci jednoczęstotliowściowej w przypadku tych dwu emisji.

Najnowsze wpisy