Forum Forum finansoweInne

NBP zaniepokojony akcją Money.pl

NBP zaniepokojony akcją Money.pl

Money.pl / 2006-06-29 14:47
Komentarze do wiadomości: NBP zaniepokojony akcją Money.pl.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2006-06-29 20:49 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
IV RZECZYPOSPOLITA LUDOWA

niech zyje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12 / 83.24.11.* / 2006-07-01 23:37
Zdrowie za naszych obywateli PLANISTÓW !

niedługo będzie trzeba chyba wyjść na ulicę ...
xxx / 87.206.145.* / 2006-06-29 18:34
a myśłałem że gospodarka centralnie sterowana odeszła dawno do lamusa
obserwator / 83.20.190.* / 2006-06-29 18:00
Porównując szybki serwis kredytowy z hipotecznym proszę zapoznać się z uwagami jakie przekazałem do PKO BP na temat zdawałoby sie prostego kredytu a jakże w praktyce złożonego, może bardziej niż hipotecznego. Zachęcony informacjami na stronie www.pkobp.pl napisałem wniosek o przyznanie pożyczki w ramach szybkiego serwisu kredytowego, ktory został złożony w placówce PKO i uzyskałem zapewnienie, że go otrzymam do 30 czerwca br. Nic z tego > biurokracja sprawdzająca jest przeogromna, nie liczy się okres posiadania ROR, dyscyplina i wiarygodność w okresie prawie 20 lat posiadania konta. Żądania kolejnych dokumentow i tracenie czasu na dojazdy do placówki PKO BP, to nieporozumienie a także strata czasu po stronie urzędnika i mojej np. na telefoniczne rozmowy, bilety autobusowe, które niczego nie rozstrzygnęły. Zależało mi na pożyczce wypłaconej do 30 czerwca, ale z przyczyn dotyczących PKO BP nie było szans na pokonanie biurokratycznej bariery i musiałem z szybkiego kredytu zrezygnować. Domniemam, że przyczyną jest, iż jestem rencistą i po raz kolejny system bankowy spowodował ,że rencista ma niewielkie szanse na otrzymanie dodatkowego kredytu. Posiadam linie kredytową ROR i jestem z niej zadowolony , ale złożenie wniosku o dodatkowy kredyt uzmysłowiło mi ,że jestem dziadem, ale to moje osobiste odczucie. Pracownicy obsługujący są grzeczni, mili ,ale co z tego, sprawa moja nie została załatwiona po mojej myśli, zatem czuje się zawiedziony i rozczarowany, że PKO BP nie stanęło na wysokości zadania, aby udzielić mi pożyczki w terminie uzgodnionym. Piszę to wszystko aby w przyszłości PKO BP rozważyło czy dla szczególnie znanych PKO BP klientów , znanych z dobrej strony, należałoby obniżyć standarty sprawdzające; o ile będzie łatwiejsze życie każdego kto osiągnie przyzwoity wiek i żeby nie musiał odczuwać, że jego możliwości finansowe się skończyły bo stał sie rencistą, a prawda jest inna po stronie wnioskodawcy, bo poznaniacy są oszczędni i gospodarni a ja do takich sie zaliczam. Jeżeli nie otrzymam odpowiedzi , mam nadzieję że ktoś z władz PKO BP to przeczyta i może coś zrobi. Nie mam pretensji do obsługujących mnie urzędników bankowych, ale szkoda, że nie rozważono na wstępie wszystkich opcji aby wniosek o kredyt mógł być pozytywnie zaopiniowany i mogło dojść do podpisania kredytu. Dzisiaj po uzyskaniu stosownej wiedzy wiedzy, inaczej bym pokierował sprawami ,aby w kilku dniach jednak kredyt załatwić dla zadowolenia stron umowy. Tak sobie myślę, ze to ludzie instyktownie wiedzą co jest najlepsze a wierzyć urzędnikom bankowym, należy ich słowa ważyć bo nie zawsze właściwie doradzają.
cyfrowyja / 86.63.147.* / 2006-06-29 17:59
ciekawe kogo interesy NBP chroni, Włochów - Pekao SA ? To jeden z nielicznych banków, gdzie kredytów walutowych nie ma ! Im to na rękę.
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-29 20:48
Mylisz się Pekao Sa da Ci kredyt walutowy. Tylko nie trzeba gadać w okienku tylko się z jakimś kierownikiem zobaczyć. Trochę inicjatywy!
Andrzej1 / 195.225.121.* / 2006-06-29 17:49
to jest wolny kraj i niech NBP nie pozbawia społeczeństwa możliwości wyboru.
Portal Money. pl ma tu rację w całej rozciągłości.
O kredytach złotówkowych będziemy mogli rozmawiać z NBP zchwilą osiągnięcia przez nas dochodów na poziomie Niemiec, Irlandlii czy Danii.
Akcję Monej.pl popieram !!!
celot / 83.14.26.* / 2006-06-29 17:20
Kolejna akcja przypominająca stary system , możesz mieć inne zdanie byle nieróżniło się od naszego! Co mają na celu ograniczenia ? Zamiast zająć się rozwojem molochów takich jak PKO BP gzie na 10 okienek czynne są dwa a akcja reklamowa i procedury tego banku przypominają ruchy słonia w składzie porcelany.Po co się męczyć jak można zakazem wyeliminować konkuręcję! Ale to gra , która upośledzi ogólnie pojęty rynek budowlany. Najpierw 22%VAT a jak nie pomoże to zarżniemy polskie budownictwo inaczej. Kto w tym macza palce.Napewno nie osoba/y zainteresowana rozwojem naszego kraju.
Zibi2 / 217.153.44.* / 2006-06-29 16:36
Być może coś w tym jest, że przewidują mocne osłabienie złotówki. Nie można jednak z drugiej strony ograniczać sowbody wyboru kredytu, w końcu podobno mamy wolny rynek.
Przyłączam się do akcji prowadzonej przez Money.pl i ją POPIERAM.
Michał Asman / 2006-06-29 17:44
Nie mogą sobie pozwolić na mocne osłabienie złotówki, bo przekroczylibyśmy zadłużenie i nie weszlibyśmy do strefy EURO !!!!
Hist / 83.27.149.* / 2006-07-01 21:37
A po co wchodzić do strefy euro? Alan Greenspan na pytanie od red. "Wprost" kiedy Polska powinna wejść do strefy euro, odpowiedział - "kiedy to będzie dla was korzystne", co niniejszym dedykuję wszystkim euroentuzjastom.
Ann / 83.31.127.* / 2006-06-29 16:22
Wyrazy uznania dla portalu Money.pl POZDRAWIAM!!!!!
Własnie ubiegam się o kredyt w CHF...
Leberał / 213.77.49.* / 2006-06-29 16:11
Niech powie wprost; ludzie, nie bierzcie kredytów walutowych, tylko w złotówce na stałą stopę, bo w przyszłym roku bedzie Argentyna...
Kasandra / 83.15.162.* / 2006-06-29 17:47
W przyszłym roku Argentyna może być wszędzie włącznie z USA. Zaciąganie kredytów w walutach obcych, szczególnie w USD w celu zakupu np. złota może być szybką ścieżką wzbogacenia dla przewidujących...
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-29 15:53
Według Krzysztofa Gacka UOKiK nie powinno się zajmować działaniami KNB z punktu widzenia dobra konsumenta. Z jakiej racji? KNB działa wyłącznie w interesie banków, co sam nawet przyznaje, więc kto ma działać w interesie konsumentów? Dlaczego reprezentant konsumentów nie ma mieć możliwości dopilnowania czy działania KNB nie mają w istocie na celu wprowadzenie regulacji ograniczających konkurencję na rynku bankowym na szkodę konsumentów, jak to się właśnie w tym przypadku dzieje? Co za różnica czy małe banki czy duże, wszystkie na tym skorzystają jeżeli nie będzie groźby że któryś z nich zaoferuje kredyty walutowe. Bezczelnie jeszcze Gacek przyznaje że regulacje KNB tak naprawdę będą nie do ominięcia przez zagraniczną konkurencję, jako że w praktyce wszelkie kredyty hipoteczne są w udzielane wyłącznie na rynku lokalnym.
irene / 195.205.163.* / 2006-06-29 15:46
NBP i RPP - hamulcem gospodarczym, dołóżymy obietnice prezydentów wszystkich z wyjątkiem (Jaruzelskiego) i polityką rządów i sejmu i senatu a będziemy biwakowąć pod mostem. Tylko my to rozkręcamy ONI nie mają o tym pojęcia. Dobrzy są za to w pluciu na siebie.
Barti / 83.168.75.* / 2006-06-29 15:17
PeKaO SA oferuje kredyty walutowe, ale nie w CHF ale w EUR. Ale kto dzis bierze w EUR
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 14:53
Chcesz by ktoś za Ciebie decydował, co dla Ciebie dobre lub złe - głosuj nadal na socjalistów różnej maści. Chcesz sam o tym decydować - popieraj UPR.
Kero / 2006-06-29 14:47 / -
Czego by nie chcieć powiedzieć to Pan dyrektor Gacek utwierdził mnie w moim przekonaniu iż "troska" banków o mnie sprowadza się de facto do troski o samych siebie (czytaj banki).
Finezyjne wyszukiwanie zdań z protestu do obalania racji innych to miałka metoda Panie Dyrektorze.
Obarczanie Money.pl odpowiedzialnością za protesty społeczeństwa dowodzi wyłącznie ignorancji Pana Dyrekytora wobec moich i innych wypowiedzi zamieszczanych w portalu, które jasno i zdecydowanie dowodzą, że to MY potencjalni klienci sprzeciwiamy się sztucznemu podnoszeniu "naszego bezpieczeństwa".
Bardzo dziękuję za Pana i panu podobnych troskę, która ma zagwarantować właśnie Wam bezpieczeństwo.
To typowo polska obłuda białych kołnierzyków.
zx / 83.16.202.* / 2006-06-29 14:56
Przecież to jest chyba jasne. To tak jak wchodzisz do hotelu i widzisz "Serdecznie Witamy" tylko ktoś zapomniał dopisać "...Wasze Karty Kredytowe". Troska Pana Dyrektora jest dokładnie z tej samej półki
Kero / 2006-06-29 15:15 / -
Sory zx, że znowu się z Tobą nie zgodzę. Pólka hotelowa w moim odczuciu należy do wyższych. Mówię to z własnego doświadczenia. Ostatnio trochę podróżuję i choć wiemy wszyscy, że chodzi hotelarzom o naszą kasę (bankom także) to tam obsługa zdecydowanie przychylniejsza jest klientowi.
Jedno małe zdażenie:
W Sczecinie w poślednim hotelu (w internecie całkiem niezły:-) ) wracam wieczorem a mój pokój otwarty. Okazło się, że sprzątaczki nie zamknęły, nic nie zginęło.
Poszedłem do recepcji i zarzyczyłem sobie 50zł rekompensaty za zaniedbanie ze strony hotelu. Po małych potyczkach słownych wręczono mi oczekiwaną rekompensatę.
W żadnym polskim banku takie rzeczy nie są możliwe. Nawet ciężko przychodzi im słowo "przepraszam"
Proszę Cię zx uznaj moją rację....
zx / 83.8.191.* / 2006-06-29 22:26
Mówimy o dwóch różnych rzeczach. Poziom obłudy w obu przypadkach jest podobny natomiast zachowanie hotelarzy jest lepsze tylko dlatego, że nie udało im się jeszcze stworzyć kartelu na tyle silnego jak kartel bankowy. Uznaję zatem twoją rację pamiętając jednak, że różnica jest tylko techniczna, a nie jakościowa. Pozdrawiam !
Michał Asman / 2006-06-29 17:36
Jak zacząłem czytać o wprowadzeniu zmian, to myślałem, że pie... na zawał. Serio. A prawda jest taka, że przekupywani przez pewien sektor bankowy tzw. eksperci finansowi boją się konfrontacji.
czas powiedzieć: Szczury !!! Wypad.
Pistoidioci / 68.37.190.* / 2006-06-30 00:46
NBP popelnia blad probujac ograniczyc konsumentom mozliwosc wyboru waluty w ktorej denominowany bedzie kredyt moze jest to sygnal ze Pisuary z farmerami z samoobrony i Gejami z LPR :-) zdobyly w jakis sposob wplyw w NBP i forsuja swoje pomysly bo wszyscy zainteresowani przypomna sobie ze te ograniczenia to glosil piS juz chwile po wyborach (Jak stwierdzil wybitny analityk finansowy i znawca sektora bankowego Kazimerz Marcinkiewicz takie ograniczenie w wyborze waluty kredytu wzomcni zlotowke gdyz wiekszosc kredytow bedzie w pln) Tylko uciekac z Polski
Hist / 83.27.149.* / 2006-07-01 21:41
Trudno pogodzić się z faktem, że to idol Balcerowicz rąbnął po kieszeni swoich wyznawców? PiS & co. nie ma z nią nic wspólnego, ale wygodnie odbyć swoje rytualne 5 minut nienawiści zamiast pomyśleć?
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: