Forum Forum inwestycyjneForex

NBP znów przypomina o sobie

NBP znów przypomina o sobie

Money.pl / 2011-10-03 18:51
Komentarze do wiadomości: NBP znów przypomina o sobie.
Wyświetlaj:
czerwony rynek / 188.123.201.* / 2011-10-03 23:11
jescze parę dni temu jechaliśmy z eurodolarem na 1.40 a teraz wszyscy nawracają się na południe. Twoje wywróżone o 17 wsparcie na 1.3250 już dawno poszło się ,,, wiesz gdzie.
:))))))))))))))))))))))
Polak Duży / 77.252.80.* / 2011-10-03 20:03
Wybierzmy Tuska i Paradę Oszustów , a wtedy już nie bedzie co zbierać w Polsce , będzie bieda i płacz , a wtedy żadna menda nie przyzna się ,że głosowała na tego judasza i jego ferajnę
jurek12 / 2011-10-03 18:51 / portfel
I w końcu NBP stał się aktywnym graczem na rynku walutowym dzięki czemu może zarobić dla Skarbu Państwa krocie, gdyż kursy walut obcych w stosunku do złotego muszą w końcu spaść i to znacznie a to dlatego, że realna gospodarka w Polsce ma się dobrze. Twierdzę tak na przykładzie pewnej firmy handlowej, której terenem działania jest obszar 1/4 Polski a obroty ustabilizowały się na poziomie 50% wyższym niż w pierwszych czterech miesiącach 2011r. Wszystko wskazuje na to, że czwarty kwartał będzie jeszcze lepszy, gdyż następuje znaczny wzrost nowych zamówień oraz zamówień w trakcie realizacji / mam na myśli oczywiście wartość zamówień /. Wzrost PKB Polski wyniesie w/g mojego rozeznania w granicach 4-4,3%. za 2011r.
memorytt / 178.73.63.* / 2011-10-03 19:04
a ja śpię jakieś 30 % dłużej niż w I kwartale ub; roku i z tego wnioskuję, że populacja zamieszkująca 4/4 powierzchni mojej kraju też śpi jakieś 30% dłużej , a w przyszłym kwartale będzie spała jeszcze dłużej, co wnioskuję z zauważalnie większego ziewania mojego w tym kwartale, w sosunku do poprzedniego.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy