Forum Polityka, aktualnościKraj

Nergal "uzdrawiał". Braun żąda wyjaśnień

Nergal "uzdrawiał". Braun żąda wyjaśnień

Money.pl / 2011-10-06 19:23
Komentarze do wiadomości: Nergal "uzdrawiał". Braun żąda wyjaśnień.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-10-09 14:42 / Tysiącznik na forum
Z przyczyn obiektywnych musiałem użyć literki /a/. Pardon.
Wapniak/a/ / 77.115.15.* / 2011-10-07 20:41
..."Według relacji gazet, muzycy pojawili się na scenie na wózkach inwalidzkich, w szpitalnych pidżamach i w asyście pielęgniarek. Konferansjer zapowiedział, że nie są w stanie dalej grać, chyba, że ktoś ich uzdrowi. W tym momencie na scenie pojawił się Darski udający duchownego, z przewieszoną na karku szarfą przypominającą stułę. Położył dłonie na głowach muzyków, zaś ci - uzdrowieni - wstali z wózków i kontynuowali koncert"..... no i co się takiego złego w tym stało?... Dobrze by było zrozumieć tą specyficzną metaforę. Polskie pieniactwo znowu zdało swój sztandarowy, pozbawiony rozumu - egzamin. Czy Wy nie macie nic w domu do roboty?... Utuleni w miłosierdziu Pana Naszego.... Pardon....WASZEGO.
W TVP podjął zaś pracę i ... "swoim zachowaniem, wypowiedziami i postawą Nergal nie obraża niczyich uczuć religijnych"!!!
Ps. Czy prawdziwie wierzących coś takiego może dotknąć? A może Wam tylko potrzeba narzędzia do zwykłego warcholstwa... I tyle.
zapłata / 79.185.174.* / 2011-10-07 03:39
Uratowaliście mu życie no to teraz macie za swoje.
Oszolomowaty / 91.7.77.* / 2011-10-06 22:49
Świetne! Polecam!

http://www.youtube.com/watch?v=4VXAhH2y1X4&feature=player_embedded
Pyclik / 2011-10-07 03:57 / Tysiącznik na forum
Znowu jesteś na Prezesowych prochach!
sibut / 85.198.196.* / 2011-10-06 21:52
wywalić gnoja na "kopach" z TV i razem z drugim POdobnym - POwiatowym wytarzać w psim łajnie
mmx / 2011-10-06 20:10 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wolę wyemigrować niźli urząd skarbowy ma pobierać daninę na rzecz TVP
Belial / 178.36.74.* / 2011-10-06 20:04
A chciałem napisać list do św. Mikołaja z życzeniem całej dyskografii. Taki smutek, taki wstyd - jak można choćby udawać, że się kogoś uzdrawia? To nie przystoi postaci o tak mrocznym artystycznym emploi. Gdyby chociaż udawał, że im głowy odcina...
Stefan81 / 66.194.174.* / 2011-10-06 22:05
Jest prostakiem i tyle... ciekawe jakby zareagowali muzułmanie jakby z nich szydził... sądzę że ni pochodziłby długo...
marynarz098 / 2011-10-06 21:13 / Tysiącznik na forum
Albo ze mu ogon i rogi rosna.

Ciekawe co na to by Kostrzewski powiedzial........albo Szandor La Vej.
tesa1959 / 2011-10-06 21:33 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Mam nadzieję, że przynajmniej nie byliby dumni, bo to co zrobił teraz Nergal jest poniżej ludzkiej godności. To już nie jest szokowanie, to jest szczyt chamstwa.
marynarz098 / 2011-10-06 21:57 / Tysiącznik na forum
To jest poprostu forma niedorozwoju emocjonalnego, nic wiecej.......a Biblia sie sama obroni.
tesa1959 / 2011-10-06 22:09 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Biblia tak, obroni się sama i w tym wypadku nie chodzi mim o Biblię, ale o stosunek do osób niepełnosprawnych. Ja nie zamierzam walczyć z szatanem krytykując i oburzając się na wystąpienia ich wyznawców. Mam na to inny sposób: przykazanie miłości i 1Kor13,1-13, ale niepełnosprawnych własnie w imię tej miłości bliźniego należy bronić.
marynarz098 / 2011-10-07 13:12 / Tysiącznik na forum
Stosunek do niepelnosprawnych........a ja mysle ze gdyby nikt nie zrobil z tego szumu to i niepelnosprawni nie wiedzieliby ze cos takiego mialo miejsce, ten szum medialny robi wiecej zlego niz sam Nergal-Szmergal, poza tym mysle ze on nawiazywal do formy uzdrowien jakie najczescie widzi sie u ,,tele-ewangelistow,,(protestantow z pod ciemnej gwiazdy dla ktorych bogiem jest dolar) trzepiacych szmal.....sa oni gorsi niz nergal i jakos nikomu to nie przeszkadza.
Poswiecajcie mniej czasu nergalowi to i media przestana sie nim interesowac......a skoro jego glupie szol przyciagnelo uwage to i media licza na ogladalnos, czyli na szmal z reklam......a tam gdzie szmal tam wszystkie chwyty dozwolone.
tesa1959 / 2011-10-07 15:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Poswiecajcie mniej czasu nergalowi to i media przestana sie nim
interesowac....

Ja do niedawna nawet nie wiedziałam o jego istnieniu i wcale nie poświęcam mu zbytniej uwagi, ale czy nie jesteś zbyt naiwny w twierdzeniu, że media nie będą go nadawać, jeśli ludzie przestaną się nim interesować? Ludzie nie przestaną się nim interesować, to jest tylko pobożne życzenie, a dlatego nie przestaną , że jest szołmenem. Media natomiast zawsze będą wyciągać na światło dzienne wszystkie ciemne postacie, bo zło lepiej się sprzedaje.
Dla przykładu: na jakie filmy chodzisz do kina? Założę się, że nie na melodramaty czy sagi, ale co najmniej na filmy akcji, kryminały czy horrory. A dlaczego? Bo zło jest ciekawsze, coś się dzieje.

poza tym mysle ze on nawiazywal do formy uzdrowien jakie najczescie widzi
sie u ,,tele-ewangelistow,,(protestantow z pod ciemnej gwiazdy dla
ktorych bogiem jest dolar) trzepiacych szmal..

Nie sądzę, aby do tego nawiązywał, bo w publicznych mediach nie ma programów z takimi uzdrowicielami. Zbyszek Nowak dawno zniknął, ale nie występował on ani jako protestant, ani katolik. Poza nim był tylko Kaszpirowski. Trochę ludzi nabrało się na nich, ale nikt rozsądny nie uwierzył w ich moc.
Chyba ktoś porządnie zalazł Ci za skórę, że się tak oburzasz.
marynarz098 / 2011-10-07 15:51 / Tysiącznik na forum
ja sie nie oburzam na nergala.....mam go w nosie i to co robi i to co twierdzi, tak jak i programy show w TV, poprostu takmi sie skojazylo......i wszystkim radze takiego samego podejscia do sprawy.....a to ze napomknolem o tele-ewangelistach, to tak sobie, bo mi sie skojazylo z rynkiem w krajach protestanckich nic pozatym, pierwszy raz w zyciu poswiecilem takim sprawa uwage.....a i to z nudow. i tyle.
tesa1959 / 2011-10-07 18:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Hm... z nudów. Mnie zaintrygował tytuł artykułu i nadal uważam, że taki spektakl jest co najmniej nie na miejscu. Nie zamierzam jednak zajmować się w jakiś inny sposób ta sprawą poza skomentowaniem tutaj. Nie budzi we mnie jakiegoś szczególnego oburzenia, a raczej niesmak. Natomiast nie potrafię, i nigdy się pod tym względem nie zmienię, przejść obojętnie nad żartami o ludziach niepełnosprawnych i nie ma tu znaczenia kontekst. W każdym przypadku jest to niesmaczne i nigdy tego nie zrozumiem.
+,+,+,+,+,+ / 83.31.39.* / 2011-10-06 20:02
Kaczyński będzie bronił wartości, nie będzie walczył z Nergalem. Nie będzie bronił kisięży. Jego walką będzie obrona wartości. Ostatnio mamy dwie ważne sprawy: 1. Nergal 2. Wypowiedź Kaczyńskiego o Merkel. 1. Prokuratura wszęła dochodzenie w sprawie Nergala. 2. Rosyjski dziennik "Niezawisimaja Gazieta" informuje, że dziadek premiera Polski Donalda Tuska - Józef Tusk, był wśród ochotników, którzy w latach II wojny światowej zaciągnęli się do Wehrmachtu i SS. Gazeta nie podaje źródła tej informacji. Wzmianka na temat dziadka premiera Tuska jest częścią artykułu, w którym "Niezawisimaja Gazieta" po raz kolejny neguje odpowiedzialność NKWD za mord na polskich oficerach w 1940 roku i przypisuje tę zbrodnię hitlerowskim Niemcom. "Polscy nacjonaliści uczynili z Katynia niemal podstawę polityki zagranicznej Polski. Za to Polaków zupełnie nie interesują losy ich rodaków, którzy w czerwcu 1941 roku okazali się w czterech łagrach Wiaziemłagu. Polacy budowali tam autostradę Moskwa-Mińsk i kilka lotnisk. Większości nie zdołano ewakuować w związku z przerwaniem frontu przez niemieckie wojska zmechanizowane" - pisze moskiewski dziennik. "Warszawę nie interesuje też los 60 277 Polaków, którzy dostali się do radzieckiej niewoli w latach 1941-45. Chodzi o panów ubranych w mundury Wehrmachtu i jednostek SS. Do Wehrmachtu i SS wstąpiło łącznie około pół miliona polskich ochotników. Wśród nich był Józef Tusk - dziadek obecnego premiera Polski Donalda Tuska" - podkreśla dodaje "Niezawisimaja Gazieta". "Polskie władze w ogóle nie chcą mówić o tym pół milionie swoich rodaków. Gdy przypiera się ich do ściany, twierdzą, że to źli Niemcy przymusowo zmobilizowali nieszczęsnych Polaków. Niestety - żadnej mobilizacji ani do Wehrmachtu, ani do SS Niemcy nie prowadzili nie tylko wśród Polaków, ale także wśród Rosjan, Francuzów i innych" - zaznacza dziennik. "Do SS Polacy zaciągali się dobrowolnie. W wypadku Wehrmachtu schemat był nieco inny. Najpierw pan prawdą i nieprawdą musiał udowodnić, że nie jest Polakiem, lecz Niemcem z urodzenia. Przy czym - niemieckie władze nie tylko nie popierały takiej metamorfozy, ale nawet czyniły panom różne przeszkody" - pisze "Niezawisimaja Gazieta"...". A teraz proponuje panom : Władysław Bartoszewski, Włodzimierz Cimoszewicz, Andrzej Olechowski, Dariusz Rosati i Adam Daniel Rotfel, Olbrychski , Korze i Nergalowi aby szybciutko wystosowali odpowiedni list do wszystkich gazet polskich gdzie wyrażą swe święte oburzenie za tekst obrażający najświętniejszego premiera w Tuskolandii, umieszczony w czołowej gazecie rosyjskiej. A może takie coś się pojawiło a ja coś przeoczyłem...?
reżim niszczy naszą osobowość / 178.180.93.* / 2011-10-06 19:52
co k....wa za ubeckie państwo, gdzie niszczy się katolików. Nawet Gomółka na to sobie nie pozwalał !

PSL i PO mają swoich prezesów w TVP i to oni zatrudnili Nargala.

Mam nadzieję, że Polacy z terenów wiejskich pokażą PSL-owi kopa i drzwi !

Hańba !
JanuszPOlikot / 2011-10-06 19:31 / Tysiącznik na forum
No to ich POuzdrawiał.........Tak jak nas uzdrawia ta rządząca POstkomuna......
Oszolomowaty / 91.7.77.* / 2011-10-06 19:23
Ludzie! czemu wy się takimi śmieciami jak Nergal czy Palikot zajmujecie? Po co wam to? Co z tego będziecie mieć - jakieś uzasadnienie...?
Tamidrian / 83.238.159.* / 2011-10-06 22:45
Czyje uczucia obraża "uzdrawianie" przez Nergala? Katolików? Protestantów? Muzułmanów?
Rozumiem darcie szat o profanacje bibli, krzyża, hostii... ale to tak, jakby polcija obrażała się na kabaret za to, że przedstawia ich np. z szuszarką.
Czy na prawdę macie tak kruchą wiarę, że byle co Was dotyka? Jakby pierwsi chrześcijanie byli tacy delikatni, to by się chrześcijaństwo skończyło w I w n. e.

Najnowsze wpisy