Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nerwowa końcówka odbije się na piątkowym otwarciu

Nerwowa końcówka odbije się na piątkowym otwarciu

Wyświetlaj:
Tak wygląda koniec zbankrutowanej piramidy finansowej / 178.36.59.* / 2013-01-11 14:32
Katastrofa gospodarki Stanów najlepiej widoczna po ogromnym skoku deficytu handlowego, kiedy oczekiwali jego spadku.

USD Trade Balance -48.7B, oczek.-41.3B, poprz. -42.1B
Flash crash trwa / 178.36.59.* / 2013-01-11 14:25
Panika rośnie, Dreamliner się sypie, kolejne problemy jak grzyby po deszczu.

Boeing's 787 Dreamliner jet suffered a cracked cockpit window and an oil leak on separate flights in Japan on Friday - the latest in a series of incidents to test confidence in the sophisticated new aircraft.
canary wharf / 2013-01-11 15:38 / portfel / Tysiącznik na forum
ostatnio tez japoonski sie zapalil
a nasi bankruci sobie 2 kupili za nadrukawane przez NBP a co tam 400 mln malo , to sie chlopakom z LOTu a raczej NIE lotu dolozy z kieszeni lemingow, a ze puste samoloty lataja, no to h....j tylko dlaczego Ryanair i Wizzair zarabia ? czyzby mieli inne samoloty ? nie ! dokladnie takie same
USA_man / 178.23.108.* / 2013-01-11 16:31
POkazywali te jaja w TVN naiwnym lemingom, jeden 16 latek był nawet taki głupi, że zamiast iść do szkoły poszedł zobaczyć Dreamlinera i się jeszcze tym szczycił.
W POlsce hodują głupiego człowieka, takim łatwiej sterować.
Koniec marzeń i iluzji na dragach / 178.36.59.* / 2013-01-11 14:26
Niezłego knota wyprodukowali, mimo kilkuletnich opóźnień...
synonim / 2013-01-11 14:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Wells Frago od razu w dół w handlu przedsesyjnym po wynikach -0,96%
Panika rośnie, kolejne kostki domina padają / 178.36.59.* / 2013-01-11 14:11
A kto kupuje w takim krachu, już -1,27/%.
Baba u lekarza po papier toaletowy / 178.36.59.* / 2013-01-11 14:12
A te wyniki i tak są dęte, bo trzymają straty nie wyceniając ich wg wartości rynkowej, a do tego udają zyski rozwiązując rezerwy, czyli tylko na papierze.
Hopssa bye-bye! / 178.36.59.* / 2013-01-11 14:04
Biuro Finansowej Ochrony Konsumenta wprowadza w Stanach ostre restrykcje dla banków przy udzielaniu kredytów hipotecznych.
USA_man / 178.23.108.* / 2013-01-11 16:37
Czyli mortages znowu w dół, a ciemnoskórzy socjaliści na zasiłkach niekoniecznie powinni dostawać kredyty hipoteczne.

Obama zrobi z USA Zimbabwe, zresztą podobny do nich. Tam też mają dolary i pracowitych afroamerykanów
muppet show / 78.8.54.* / 2013-01-11 14:00
Popyt na ropę naftową w Europie po pięciu latach spadków znalazł się na najniższym poziomie od 20 lat , poinformował Reuters.


fot. Bloomberg

Tagi
ropa, UE
Notowania
euro, ropa brent


Spadki prawdopodobnie będą kontynuowane w związku z ponurą prognozą gospodarczą, wzrostem wydajności energetycznej oraz przechodzeniem na alternatywne źródła energii.

Międzynarodowa Agencja Energii przewiduje, że w 2013 r. popyt na ropę w największych i najbardziej rozwiniętych państwach Europy spadnie, podczas gdy w Azji będzie można zaobserwować silny wzrost.
dertek / 212.87.231.* / 2013-01-11 13:28
Ciekaw jestem czy dziś obronią 2550 ;-)
bajkopisarz od lat / 86.63.111.* / 2013-01-11 13:31
weź PUTa pod to hahahaha ale tylko 2% portfela ;-)))))))))))))))))))))))
synonim / 2013-01-11 14:13 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Chłopie, ty dostajesz palpitacji jak ktoś tu coś kupi a nie daj Boże zarobi, nawet za 2%

Mi tam wisi czy ktoś tu zarobi - byleby tylko nie fantazjował po fakcie. Jak ktoś napisze co kupuje a potem zarobi to chwała mu za to

No ale ja tak nie mam, że jak ktoś coś ma to mnie KREW ZALEWA

No ale ci co nic nie mają zazdroszczom tym co mają i to jest proste jak drut, że jesteś takim właśnie golcem

Ci co mają nie zazdroszczom innym, którzy mają - PROSTE
dertek / 212.87.231.* / 2013-01-11 13:39
dzięki za radę - ale już mam ;-)
i trochę więcej niż 2 %
PUTy dl amilionerów / 86.63.111.* / 2013-01-11 13:43
to nie zgodne z tym co robią traderzy ;-))))) synonim ma poniżej 2% ponad to to już niezgodne z tym co robią traderzy ale dla niego te 2% to potężna kwota ale rynek jest niepłynny więc 2% całości ;-))))))))) fantazja , fantazja bo fantazja jest od tego...
synonim / 2013-01-11 14:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Przyznaj chłopie, że ci się w zyciu nie udało i strasznie zazdrosny jesteś jak komuś się uda

Jasne jak słońce
zagubiony w wirtualu / 86.63.111.* / 2013-01-11 15:27
a przyznasz się że jesteś jaśko ?? JANLEW??
Eternit z Azbestu / 2013-01-11 13:27 / Tysiącznik na forum
http://www.youtube.com/watch?v=AOQRelKfR0A

Tak rozkwita gospodarka!
hcnitro / 2013-01-11 13:25 / Bywalec forum
LPP blisko historycznych szczytów.
synonim / 2013-01-11 11:57 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
American Express tnie zatrudnienie aż o 8,5%

Credit card company American Express Co (AXP.N) said it would cut about 5,400 jobs, or 8.5 percent of its workforce, as it restructures its business

http://www.reuters.com/article/2013/01/11/us-markets-stocks-idUSBRE8BG0D620130111

I co chwila słychać, że jakaś spółka w USA to robi

No a potem mają "lepsze wyniki od oczekiwań" ale wiecznie ciąć się nie da
No income, no job, no assets, give me a credit / 178.36.155.* / 2013-01-11 12:10
Ciekawe kto im będzie płacił podatki?
Do bezrobotnych trzeba dokładać, a pracuje coraz mniej.
Wg ankiety wśród gospodarstw domowych przy ostatnich pejrolsach, po skorygowaniu o liczbę wzrostu ludności w wieku produkcyjnym, z pracujących ubyło 665.000.
Co by tu jeszcze spartolić Panowie? / 178.36.155.* / 2013-01-11 11:55
Rubel spada trzecią sesję z kolei po interwencjach Banku Rosji kupującego waluty obce dla jego osłabienia, dla poprawy sytuacji eksportu.

Nasi "fachowcy" robili interwencje dla wzmocnienia złotego, tracąc cenne dewizy z wyprzedawanego majątku narodowego, mogą się uczyć od sąsiadów, zamiast niszczyć gospodarkę w coraz większym kryzysie.
Wichajster / 62.93.44.* / 2013-01-11 11:53
Szacunek,
odnosząc się do piejącego z zachwytu nad drukiem pustego pieniądza w Japonii analityka money.pl p. Rynkiewicza, druk pustego pieniądza w Eurokołchozie doprowadził do kolejnego zwycięstwa budów socjalizmu w postaci obniżenia w czwartek rating Cypru z „B3” do jeszcze bardziej śmieciowego poziomu „Caa3”, z perspektywą negatywną. Powodem tej decyzji jest rosnące zadłużenie tego kraju.

Agencja Moody's obawia się, że w najbliższych miesiącach sytuacja Cypru może „dramatycznie się pogorszyć”, głównie ze względu na wzrost zadłużenia tego kraju, spowodowanego przede wszystkim koniecznością dofinansowania przeżywającego gigantyczne problemy sektora bankowego.

Agencja ostrzegła przed możliwym kolejnym obniżeniem ratingu Cypru.
Panika rośnie, kolejne kostki domina padają / 178.36.155.* / 2013-01-11 11:57
Oni są silnie powiązani z Grecją, więc trwa już tam to samo.
Wichajster / 62.93.44.* / 2013-01-11 12:00
Zgadza się, bo trzy główne banki komercyjne straciły łącznie 4,5 mld euro na toksycznych greckich papierach dłużnych i nietrafionych pożyczkach. Władze Cypry zabiegają o międzynarodową pomoc dla swego sektora bankowego. O taką pomoc poproszono m.in. Rosję.
synonim / 2013-01-11 11:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
CAC40 Future -0,87%

Żabojady mocno urośli i jest duża przestrzeń w dół
forum lubi bajeczki / 86.63.111.* / 2013-01-11 11:53
ale na PUTach masz baty przyznaj się ?? stąd te teorie że to 2% tylko kapitału , jakby rosły to byś miał 100% jak w obligacjach co???
synonim / 2013-01-11 12:03 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale na PUTach masz baty przyznaj się ??


2 stycznia brałem je po 23,50 a dziś są już po 40,01 - straszne baty

synonim / 2013-01-02 14:50 /
No dobra, trzeba dziś coś jeszcze pootwierać tak więc wziąłem:

Puty marcowe OTM na 2500 OW20O3250
---------------------------------


stąd te teorie że to 2% tylko kapitału , jakby rosły to byś miał 100% jak w obligacjach co???

Masz straszny kompleks z tym, że ktokolwiek może tu coś zarobić, nawet złotówkę

No ale pewnie dlatego, że sam jesteś mega zarobiony i bogaty jak wioskowy Żyd

Wyluzuj bo to męczące
jaśko ma 2% w PUT / 86.63.111.* / 2013-01-11 12:10
KOLEŻKO ja jestem spokojny o swój kapitał, nie miotam się od z kąta w kąt, to ty tworzysz niedorzeczne teorie o 2% w PUTach ;-))) i zawsze dostosowujesz swoje pogadanki w tendencyjny dla siebie sposób że zarabiasz na wszystkim czego się dotkniesz i zawsze jesteś najlepszy ;-))))
podaj swoją stopę zwrotu z 5 lat i z całego portfela ale z tego co mogę się spodziewać napiszesz nieprawdę bo do błędu Ty przyznać się nie potrafisz taki Twój urok wirtualny ;_)))
synonim / 2013-01-11 12:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

KOLEŻKO ja jestem spokojny o swój kapitał, nie miotam się od z kąta w kąt, to ty tworzysz niedorzeczne teorie o 2% w PUTach ;-)))


Wczoraj udowodniłem, że taka strategia jest powszechnie stosowana więc nie bredź


zawsze dostosowujesz swoje pogadanki w tendencyjny dla siebie sposób że zarabiasz na wszystkim czego się dotkniesz i zawsze jesteś najlepszy ;-))))


Nigdy nic takiego nie napisałem

Wiesz co, masz straszne kompleksy, że nie daj Boże coś się komuś może udać i wtedy byś zaebał :-) Ale kompleksy można leczyć


podaj swoją stopę zwrotu z 5 lat


I tak byś nie uwierzył

Podaj ty swoją stopę zwrotu z 5 lat i podejrzewam, że staty z Arki akcji, którą wywaliłeś w samym dołku w 2008 roku do tej pory nie odrobione
pozdro JANEK / 86.63.111.* / 2013-01-11 12:26
jaki Ty jesteś pamiętliwy JASIU, no zobacz , jak ja pisałem o obligacjach to Ty na akcjach dostawałeś manto i wszystkim ubliżałeś na każdym kroku , rynek cię nauczył pokory i rozumu i

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------,

że nie musisz mieć giełdy bo masz tyle kasy że obligacje Ci dają dość . Twoja HIPOKRYZJA sięga zenitu na kazdym kroku , ale najważniejsze że uczysz się na własnych błędach, ups to właściwie rynek Cię uczy fajne to jest w sumie i pouczające dla innych . Moja stopa zwrotu na przestrzeni 5 lat jest bliska oprocentowaniu lokaty bankowej niestety uśredniając wszystkie aktywa .

Niestety domniemam po Twoich występach z ubiegłych lat nie masz się czym pochwalić , aczkolwiek tutaj jestes mistrzem w pisaniu nieprpawdy bo jesteś kolesiem który nigdy do błędów się nie przyznaje więc w wirtualu ci łatwiej kłamać bo to normalne
synonim / 2013-01-11 12:34 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

jaki Ty jesteś pamiętliwy JASIU, no zobacz , jak ja pisałem o obligacjach to Ty na akcjach dostawałeś manto i wszystkim ubliżałeś na każdym kroku ,

Z fantazjami nie dyskytuję


Moja stopa zwrotu na przestrzeni 5 lat jest bliska oprocentowaniu lokaty bankowej niestety uśredniając wszystkie aktywa .


No po tym jak w samym dołku arkę akcji wywaliłeś to ciekawe jak odrobiłeś te straty na obligacjach przy spadku rynku o 60%

więc zastosuj to do siebie:
aczkolwiek tutaj jestes mistrzem w pisaniu nieprpawdy bo jesteś kolesiem który nigdy do błędów się nie przyznaje więc w wirtualu ci łatwiej kłamać bo to normalne
janek wrócił pamieta wszystko i jest synonim / 86.63.111.* / 2013-01-11 12:45
JANEK skąd ty możesz wiedzieć ile ja miałem czego w portfelu ??? i kiedy wychodziłem jak wychodziłem , na akcjach dostałeś wpjerdol jak się patrzy i nie zakwestionujesz tego bo każdy kto tutaj Ciebie zna wie jak było i jaki jesteś NIEOMYLNY "MISZCZ"

a przy spadku rynku o 60% , który tak pamiętasz i cyfra ta zapadła Ci w pamięci, to Ty znakomicie wiesz co się działo z Tobą jak tutaj szalałeś rozjuszony jak typowy byczek , a rynek Cię tłukł jak chciał.

Twoja przygoda z rynkiem akcji zakończyła sie na 2% PUTów i 98% praktycznie w funadach pienięznych i obligi to prawie daje % jak lokaty (tylko nie pjerdol , że tak nie jest szkoda klawy)

pieknie się na końcu podsumiowałeś że GIEŁDA DE FACTO CI JEST NIEPOTRZEBNA ;-))))))


-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
synonim / 2013-01-11 13:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

JANEK skąd ty możesz wiedzieć ile ja miałem czego w portfelu ??? i kiedy wychodziłem jak wychodziłem ,


Łatwo sprawdzić w archiwum, że wywaliłeś arkę akcji na samym dnie i cały krach po upadku Lehmana trzymałeś i bajki opowiadałeś o długoterminowym inwestowaniu

No ale wiemy - straciłeś niewiele jak leciało po 10% dziennie cały miesiąc
a przy spadku rynku o 60% , który ta

k pamiętasz i cyfra ta zapadła Ci w pamięci, to Ty znakomicie wiesz co się działo z Tobą jak tutaj szalałeś rozjuszony jak typowy byczek , a rynek Cię tłukł jak chciał.


Pofantazjuj sobie bankrucie


praktycznie w funadach pienięznych i obligi to prawie daje % jak lokaty (tylko nie pjerdol , że tak nie jest szkoda klawy)


Obligi dały 16% przez rok a w pieniężnych miałem niewiele w tym czasie. Dopiero od niedawna mam więcej w pieniężnych



-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------


jakakolwiek dyskusja nie ma sensu z TOBĄ

Po tym jak rynek wyzerował cię w 2008 roku po prostu nie zdzierżysz jak ktokolwiek coś na giełdzie zarobi - nawet złotówkę

Udacznicy nie są zawistni - proste
janko jan janlewik / 86.63.111.* / 2013-01-11 12:13
tak na marginesie konwertowałeś obligacje polskie na EUROOBLIGII po czym za kilka dni pokazujesz portfel i nie ma tam żadnej pozycji takiej

masz jakieś ADHD żekupujesz i sprzedajesz co kilak dni ??? to taka jest Twoja strategia inwestowania ??
synonim / 2013-01-11 12:20 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

za kilka dni pokazujesz portfel i nie ma tam żadnej pozycji takiej

Jest, tylko nie chciało ci się sprawdzić


masz jakieś ADHD żekupujesz i sprzedajesz co kilak dni ??? to taka jest Twoja strategia inwestowania ??


Co ty bredzisz??? Fundusze polskich obligacji trzymałem ponad rok

synonim / 2012-02-17 15:48 /
mam PUT za 1,68% kapitału, reszta w obligach
-------------------------------------------

Polemizujesz z samym sobą
Baba u lekarza / 178.36.155.* / 2013-01-11 11:45
Skok inflacji w Chinach rozwiał jakiekolwiek nadzieje na dalsze stymulowanie i nie doszło do orgazmu na rynkach.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy