Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nerwowa końcówka sesji na warszawskiej giełdzie

Nerwowa końcówka sesji na warszawskiej giełdzie

Wyświetlaj:
mike / .* / 2005-09-08 12:05
22 11:39:01 2,80 87 000 487 200,00 - a to jest JUPITER, ktos dokonal bardzo duzego zakupu jak na ten fundusz, ciekawe czy to zle czy dobrze....:-)
mike / .* / 2005-09-08 10:43
30 10:39:57 3,97 70 095 556 554,30 - transakcja GETIn- dzisiaj, zobaczcie na jaka sume...cholera, ludzie maja kasy jak lodu...nie to co ja drobny zuczek...
strokuś / .* / 2005-09-08 10:19
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1 ,49621,2905209.htmlmoże coś się ruszy z moją Evą :)
jujo / .* / 2005-09-08 10:43
zycze Ci tego choc po wynikach to zachecajaco nie wyglada
strokuś / .* / 2005-09-08 09:07
byłem wczoraj na wykładach GPW na temat kontraktówgość rozpoczął od tego, że na 40 osób obecnych 10 na kontraktach zarobipoważną wadą kursu było to, że nie powiedział kto konkretnie ;)poza tym same podstawy i to jeszcze okrojone tak, że wykład skończył się 20 minut przed czasempoprzedni z opcji był chyba lepszy - no ale jego nie prowadził kierownik zespołu tylko podwładny tego kierownika :)generalnie można sobie darować i pooglądać prezentacje na stronie GPW - wyjdzie mniej więcej na to samo
jujo / .* / 2005-09-08 10:40
czesc Stroke,tak to juz wlasnie bywa z takimi wykladami, najczesciej przedstawia sie wszystko w postaci ogolnikow i rzadko wchodzi w szczegoly, dlatego przyznam sie szczerze ze jeszcze w latach 90-tych chetnie uczeszczalem na takie kursiki ale doszedlem do wniosku ze szkoda czasu ze lepiej powymieniac sie poogladami np przez internet z osobami, ktore tez maja podobne problemy lub przeszly podobna droge, to bardziej uczy taka mam nadzieje :)
Pablo / .* / 2005-09-07 23:49
Jeśli ktoś chciałby odpocząć od wykresów, tabelek i niesprawdzających się rekomendacji analityków to zapraszam do Ostrowa Wlkp. w niedzielę godz 16.00 na mecz żużlowy pomiędzy KMO Ostrów a Marmą Rzeszów, którego stawką jest awans do ekstraligii żużlowej.
Robbi / .* / 2005-09-08 00:02
Wielkie dzięki Pablo za zaproszenie, chętnie bym skorzystał, tylko te przeklęte kiliometry (około 500). Ale w duchu będę kibicowł Twoim (KMO). Powodzenia! :-)
Pablo / .* / 2005-09-08 00:08
500 km robi wrażenie Robbi to skąd jesteś? jeśli oczywiście można wiedzieć
Robbi / .* / 2005-09-08 00:27
A tak ponadto to co sądzisz o wynikach Elzabu? Pytam bo mam tego troszkę i niewiem tak do końca co jutro mam zrobić, czy sprzedwać szybko, czy liczyć że wzrośnie i troszkę zarobić. Obecnie mam niewielki minus, bo kupiłem po 16,2 i zastanawiam się za ile realnie można to wystawić to sprzedaży. Oczywiście tak aby za wiele nie stracić lub aby nie pluć sobie w twarz że można było znacznie więcej zarobić. Co sądzisz o cenie 16,95, za mało żeby zarobić czy za dużo żeby sprzedać?
Pablo / .* / 2005-09-08 00:56
obserwując wyniku Elzabu na przestrzeni dwóch lat widać znaczącą poprawę. Ale jaki to będzie miało wpływ na kurs trudno przewidzieć. Amica za 2004r miała 40 mln zł zysku i co ... nic kurs idzie w dół. Ostatnio dochodzę do przekonania, że aby cena spółki wzrosła musi się do niej przekonać duża ilość inwestorów. A to najlepiej widać na tym forrum. Najczęściej rosną te spółki, o których się najwięcej ludzi tutaj wypowiada. Oczywiście zdarzają się sytuacje kiedy nawet większość jest w stanie się pomylić. Ale statystycznie patrząc daje to pewne efekty. A wracając do Elzabu to nawet AT nic tutaj nie mówi. Oczywiście warto jest trzymać spółki silnie fundamentalne. Przynajmniej ja takie staram się kupować. Ale to jest strategia na dłuższy okres. Tak więc konkretnej odpowiedzi dot. przyszłego kursu Elzabu nie potrafię udzielić. Ale zawsze możesz ustawić dla bezpieczeństwa zlecenie stop straty na jakimś akceptowanym dla Ciebie poziomie i poczekać na dalszy bieg wydarzeń.
Robbi / .* / 2005-09-08 00:21
Już kiedyś podawałem. Jestem z Siedlec, to tam gdzie Mostostal Siedlce, a obecnie POLIMEXMS buduje swoją siłę, ratując mnie przed totalnym bankrudztwem.
jan / .* / 2005-09-07 23:03
zerknij na zysk netto, jeśli o połowę wyższy to mało to nie wiem czego oczekujesz!?a operacyjny o 1/4 to chyba tez nieźle :)co o tym sądzisz orzełku i Robbi !?
Robbi / .* / 2005-09-07 23:48
Przyznam szczerze że niewiem jak należy odczytywać wyniki finansowe. Z twojej informacji wnioskuję że kur powinien rosnąć?
Robbi / .* / 2005-09-07 19:25
Orzełku, czy wyniki Elizy można uznać za dobre, jeśli są tylko niewiele lepsze niż w roku ubiegłym. Nie bardzo wiem jak je interpretować, możesz mi zdradzić swoją opinię na ich temat, i jak według Ciebie zachowa się jutro kur po ogłoszeniu takich wyników?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy