Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nerwowa sesja na polskiej giełdzie

Nerwowa sesja na polskiej giełdzie

Pablo / .* / 2005-09-28 21:20
Komentarze do wiadomości: Nerwowa sesja na polskiej giełdzie.
Wyświetlaj:
Raczek / .* / 2005-09-29 10:04
Kghm_do końca 05 mocno do góry.
jujo / .* / 2005-09-29 09:57
a Odlewnie podpisaly ciekawa umowe na pare mln pln z niemieckim kontrahentem moze zatem przejda te 4,72
Black Label / .* / 2005-09-29 09:46
No to teraz mnie wystraszyliście. A ja właśnie pieniążki przygotowałem aby niemałe zakupy zakupy zrobić. No zobaczymy co sie będzie działo , ale Almę i tak dzis wezme ;)
jujo / .* / 2005-09-29 09:27
ostanimi czasy nabywalem wylacznie pakieciki z poza W20 liczac na to ze jezeli TIR przejedzie to najpierw dadza o sobie znac przede wszystkim te duze spoleczki, nie mniej jednak uwazam ze jezeli W20 poleci to i pociagnie reszte za soba, przed chwila popatrzylem na to co sie dzieje i nie ma jakiejs znaczacej podazy raczej wrecz przeciwnie wiekszosc na plusie choc poczekajmy do poczatku notowan, a BUX powoli odrabia wczorajsze straty
jujo / .* / 2005-09-29 09:30
poza tym zgadzam sie z Strokusiem OFE musza sie wykazac przed koncem kwartalu wiec pozycji raczej beda bronic
jujo / .* / 2005-09-29 09:29
a co do Arki to mam nadzieje ze w koncu przyjdzie ten lepszy czas bo ja nabywalem certyfikaty po 98 a one wciaz tancza wokol tej kwoty a pare m-cy juz uplynelo
dżeju / .* / 2005-09-29 09:08
też właśnie coś mi śmierdziało pod koniec, ale i tak w dupkę dostaną więcej małe i średnie niż W20, jak zwyklechyba puszczę ten Lotos, dobrze że nie dokupiłem, a przedwczoraj zgoła odwrotna sesja na nim była - pod koniec ostra jazda w górę
orzeł / .* / 2005-09-29 06:19
jeśli Twa "opcja" by wygrała to byłoby pięknie :)moje maluszki i średniaczki dają sobie świetnie radę a reszta pko bp dziś won ! (już zleciłem)
strokuś / .* / 2005-09-29 08:43
w piątek OFE będą walczyć o premię za wyniki - być może będzie to lepszy termin na realizację zyskówja zareagowałem chyba jednak zbyt nerwowo (stopery mi powypadały ;))
strokuś / .* / 2005-09-28 21:58
Jujo, zobaczyłem, że na sąsiednim pasie autostrady ktoś jednak trafił na TIRa ;) i stwierdziłem że już wystarczająco nazbierałem tej kasywidząc, że bux z dużego plusa zszedł do zera a rts zjechał z ponad +1 do +0.4 sprawdziłem newsy i postanowiłem się wycofaćw obecnej sytuacji takie wiadomości z Węgier mogą wpłynąć na postrzeganie całego regionuzdążyłem w ostatnim momencie przed tym zjazdem o 30pktchoć mamy teraz piękne objęcie bessy to nie wiem czy to już ten zupełnie ostatni moment, bo obroty coś za małe (te 1.4mld p. Kubiaka to z PDA, ale na W20 było nie porażające 920 mln), a na dystrybucję lepiej nadaje się chyba piątek - można liczyć na window dressingw związku z tym na razie jeszcze w opcje put nie wchodzęzostawiłem sobie maluszki i średniaki - mam wrażenie, że korekta na W20 może się na nich nie odbić, a wręcz przeciwnie - jak sądzisz?ps. a arka kupuje dalej :) tym razem od eldorado
Pablo / .* / 2005-09-28 21:41
Znów dzisiaj wszyscy oglądają ligę mistrzów.
Pablo / .* / 2005-09-28 21:30
Albo mi się wydaje albo Stalprodukt na wykresie tygodniowym daje sygnał kupna
Pablo / .* / 2005-09-28 21:20
Zauważcie, że już nie mówi się o ogólnie o korekcie ale o liniach obrony i potencjalnych stratach. To coś nowego. Na wykresie WIG 20 jutro spotkają się linia oporu na poziomie 2510-2520 i linia trendu wzrostowego, którą można wyznaczyć łącząc dołki z 8 i 15 września. Jeśli jutro sesja zamknie się czarną świecą i poniżej dzisiejszego zamknięcia to oznacza, że widać już światła TIRów Strokusia. Co ciekawe podobna formacja tylko w drugą stronę jest na Amice.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy