Netia-opinie

Nowicjusz12 / 2012-07-26 13:01
Netia cały czas inwestuje w modernizację swojej sieci. Teraz w ofercie Netii znajdzie się łącze o przepustowości 100 Mbps. Czy waszym zdaniem warto zmienić Orange (dawniej TP), na Netię? Jakie są wasze opinie?
remioslaw / 213.238.120.* / 2013-06-13 11:10
Nie polecam Netii. Wziąłem w promocji iternet, telefon i telewizję, najpierwa wysłano mi zepsuty dekoder, później przy podłączaniu nowego dowiedziałem się, że do podłączenia kilku telewizorów będzie dodatkowa opłata abonamentowa, oczywiście sprzedawca na infolinii zataił to ale przez problemy z dostarczeniem mi sprzętu było już dawo po okresie, w którym mógłbym zrezygnować. Wysłałęm reklamację, na infolini ajpierw powiedziano mi, ze mogę zrezygnować z nowego pakietu, a po przywróceniu starego mogę wybrać sobie nowy. Oczywiście kolejny konsultant wprowadził mni ew błąd bo później dostałem wiadomość, że ie można wprowadzać żadnych zmian, że stara umowa teraz obowiązuje na 2 lata, a za zrezygnowania z nowego pakietu mam zapłacić karę prawie 200zł, oczywiście reklamacja została rozpatrzona negatywnie. Każdy na infolinii mów co inego i ogólnie panuje w firmie jeden wielki burdel, a klienta kara się chyba już za samą chęć rozmowy.

Najnowsze wpisy