Forum Polityka, aktualnościKraj

Neumann: "Biała księga" to urojenia i fobie

Neumann: "Biała księga" to urojenia i fobie

Money.pl / 2011-06-30 08:10
Komentarze do wiadomości: Neumann: "Biała księga" to urojenia i fobie.
Wyświetlaj:
oborowy / 79.185.92.* / 2011-06-30 14:48
POśle Nojman. To pan ma urojenia twierdzac w tym wywiadzie o jakiejś rozpylonej mgle i niszczeniu lotniska.

Nic takiego w tej białej ksiedze nie zostało zapisane.

Zapisane zostalo niszczenie wraku,a to jest chyba duża róznica.

A moze pan nie rozróznia lotniska od wraku samolotu.

Moim zdaniem to Pan tu improwizuje w stosunku do treści tego dokumentu.

Pan tak chce te fakty odwrocić jak Sekóła Aferę hazardową.

szkoda,ze jeszcze nie mówi Pan do pustych krzeseł.
@@@ / 195.90.107.* / 2011-06-30 16:42

szkoda,ze jeszcze nie mówi Pan do pustych krzeseł.

mowic do pustych krzesel mozna ale spodziewac sie od nich pytan to juz raczej nie.
ROZUM / 83.14.54.* / 2011-06-30 14:19
Za doprowadzenie do zmasakrowania Naszych Elit politycznych Pz i całe PO nie jest godne do reprezentowania Nas w Sejmi i Rządzie.
Bądzcie przekleci !!!
GŁOSUJEMY ZA PJN 111
Retyw. / 217.97.193.* / 2011-06-30 13:23
Ja tam nie wiem kto i co ale powiedzcie mi dlaczego ci z Po i SLD tak bronią ruskich i rownież chca "zwalić" wine na Polaków?.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-06-30 14:46
Do uruchomienia wyszukiwarki w Polsce przymierza się rosyjska spółka Yandex - dowiedział się "Puls Biznesu". rosyjska spółka jest zainteresowana kupnem części aktywów od ITI. = TVN.
Od dawna było wiadomo, że spadkobiercy Wejcherta planują pozbycie się swoich udziałów w ITI. Rosjanie z kasa juz od dawna pukali ( już 12 lat temu Yandex próbował działać na polskim rynku! Była domena yandex.pl i spidery próbowały indeksować polski internet.!!!!!!!!!!!!!! ) więc oni to kupią. Potem Legia zmieni nazwę na - Bufetowa- Magnitogorsk a TVN24 - Nowosti iz Palskoj Abłasti...nu wot i budiet chwatit!

nastepnym krokiem bedzie przemianowanie rurociagu "przyjazn"..na rurociag im. Kanclerza Schroedera.... i wszyscy beda zadowoleni.. :-)))
Retyw / 217.97.193.* / 2011-06-30 16:19
Znaczy się będą juz nas totalnie monitorowali i zrobią jeszcze większe spustoszenia w glowach lemingów, o fak.
i / 89.239.127.* / 2011-06-30 13:17
Polityka miłości - przeciwnicy polityczni mają urojenia i trzeba ich na obserwację psychiatryczna wysłać. taka politykę miłości z powodzeniem stosował Stalin i Bierut i jak widać obecnie też jest dobra.
Wykształciuch / 79.162.97.* / 2011-06-30 12:47
Panie Macierewicz, spróbuję rozumować Pana kategoriami. Pan Jarosław Kaczyński zrezygnował z lotu z Panem Prezydentem Lechem Kaczyńskim, ponaglił Go telefonicznie do lądowania w Smoleńsku(dowody są u Duńczyków i Amerykanów), aby móc wystartować w wyborach prezydenckich. Był cały czas w zmowie z Putinem, który produkował osobiście sztuczną mgłę. Oczywiście - dla zaracia śladów - ciągle na tego Putina pluje. Ech Panie Macierewicz, nie sądzi Pan, że moja bajka jest ciekawsza od Pańskich bajek ?
:))))))))))) / 194.213.1.* / 2011-06-30 09:17
a teraz nie czytając krytykują w czambuł .Niezwykle rozumne i logiczne postępowanie
CW51 / 213.189.36.* / 2011-06-30 09:17
ale qrva ten facet KŁAMIE. Nos mu rośnie do samej ziemi. Żenujące. Jak bardzo PO boi się udowodnienia "dania ciała" w sprawie Smoleńska. Śmiech na sali. Chłopcy. Nie mężczyźni. Rządzą nami chłopcy, dzieci.
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 09:30
Czego ma się bać. Żeby udowodnić trzeba zebrać dowody na podstawie dokumentów, ekspertyz, zapisów. A tu jest tylko ględzenie. Slyszysz jak wypowiadają się fachowcy, znawcy problemu, piloci? Wszyscy bez wyjatku twierdzą, że ten samolot w ogóle nie powinien znaleźć nad lotniskiem w Smoleńsku bo warunki nie pozwalaly na lądowanie. Raczej nad pasem do lądowania bo lotnisko to już bylo zamknięte dużo wcześniej i nie funkcjonowalo. Ale u nas jest tak, że spora część ludzi woli sluchać zaklamanych polityków niż fachowców. Bo fachowcy wiadomo wyksztalciuchy. A z wyksztalciuchami na pochybel. I to w kraju w którym z roku na rok coraz więcej mlodzierzy zdobywa wyzsze wyksztalcenie.
tesa1959 / 2011-06-30 11:31 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

pochybel

pohybel
mlodzierzy

młodzieży
No, bo widzisz, u nas w cenie jest chłopski rozum, a nie wykształcenie. Każdy, kto ma co najmniej maturę, nie mówiąc o mgr inż dr itd, to wykształciuchy, młodzi i z dużego miasta.... chyba, że zgadza się z "oczywistą oczywistością".
m-53 / 83.24.33.* / 2011-06-30 10:14

bo lotnisko to już bylo zamknięte dużo
wcześniej i nie funkcjonowalo.


- Dwa dni wcześniej też nie funkcjonowało?
- Organizator lotu - rząd, Klich (Bogdan) wysłał prezydenta na niefunkcjonujące lotnisko?

I wyobraź sobie, że Klich (Edmund) nie podważył faktów zawartych w tym raporcie. Nie zarzucił kłamstwa. Wspomniał wyłącznie o dobieraniu faktów.
tesa1959 / 2011-06-30 11:34 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A czym jest dobieranie faktów do swojej teorii, jeżeli nie kłamstwem, a już co najmniej manipulacja?
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 10:25

- Dwa dni wcześniej też nie funkcjonowało?

Ono już ze sześć miesięcy nie fukcjonowalo. Byl udostępniany tylko pas do lądowania. Ale można tam bylo lądować przy sprzyjających warunkach.
I wyobraź sobie, że Klich (Edmund) nie podważył faktów

Ale powiedzial i gdybyś byl uczciwy a nie zaklamany to byś napisal, że Macierewicz zmanipulowal fakty i ta jego " Biala Księga" funta klaków nie warta. To powiedzial Klich. Może nie?
@@@ / 195.90.107.* / 2011-06-30 11:37

To powiedzial Klich

Ten sam Klich dzieki ktoremu Rosjanom oddano sledztwo???
To rzeczywisci jest "bezstronny" ekspert.
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 10:06

mlodzierzy

mlodzieży oczywiscie
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 09:07
Jaki odsetek naszego dzielnego narodu przyjmuje te pisowskie brednie z zaklamania a jaki z glupoty? To jest jedyne pytanie jakie nasuwa mi się po wysluchaniu urojeń Kaczyńskiego i spólki.
twój fan / 77.252.251.* / 2011-06-30 09:16
100%!!!! (oczywiście poza sądażami rganizowanymi na korytarzach przy ul. czers(twej)kiej i wiertnicza /augustówka i oczywiście redakcji pilityki ) tym którym się nie podobają sondaże będą zapraszani na badania psychiatryczne - to już mają zagwarantowane w ramach "demokracji wg PO i sędziego jabłońskiego
ps słoma wystaje ci z butów zauważyłeś t(o)w wójęns
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 09:18
A to co napisaleś to uważasz, że jest spójne i nie budzi pytania o twój stan emocjonalny?
twój fan / 77.252.251.* / 2011-06-30 09:28
wiem że nie spójne miało cie to tylko wywołać jak widać nie dużo potrzeba tak jak i twoim pupilkom
a tak poważnie przedstaw merytorycznie jakieś osiągnięcia tego rządu
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 09:44

a tak poważnie przedstaw merytorycznie jakieś
osiągnięcia tego rządu

To brzmi tak jakbym ja mial w tym jakiś interes. A to Ty powinieneś się nad tym zastanowić. Bo przecież będziesz wybieral na jesieni. I co będziesz wybieral na podstawie tych bredni i klamstw pisowskiej czerezwyczajki którzy wmawiaja biednym ludziom, że kraj który jako jedyny nie doświadczyl recesji, a przeciwnie rozwija się w coraz szybszym tempie jest w kryzysie? A wzrost gospodarczy czteroprocentowy to na tle otoczenia jest rekordem swiata. To jak 2,5m w skoku wzwyż. Przecież pamiętasz, że po wybuchu kryzysu swiatowego wieszczyla pIsowska i sldowska nawala kataklizm gospodarczy i recesję. To się przecież nie sprawdzilo. A proganda pozostala. To zapytaj sam siebie czy warto na klamców albo glupców co nie znają się na gospodarce glosować. Polska jest i moją i twoją ojczyzną. Więc tak samo nam na niej zależy. Dlatego warto glosować nie opierając się na klamstwach.
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 11:29
Ty wojens to musisz być niezlym kretynem, zreszta jak prawie wszyscy politycy.

Kazda ekipa rzadzaca swa polityka, buduje na kolejne, nastepne za kilka lat podstawy gosdpodarki.

To ze za rzadow PO Polske ominela recesja to nie zadna tam zasluga PO tylko poprzednikow. Jezeli tego nie zrozumiesz to nie bedziesz zrozumiec NICZEGO !!!
tesa1959 / 2011-06-30 11:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Ty wojens to musisz być niezlym kretynem,
zreszta jak prawie wszyscy politycy.


Jestem pod wrażeniem .
Kazda ekipa rzadzaca swa polityka, buduje na
kolejne, nastepne za kilka lat podstawy
gosdpodarki.


Tym stwierdzeniem (zgadzam się z tym, że na sukcesy maj wpływ polityka poprzedniego rządu) potwierdzasz, że poprzedni rząd nie był w stanie zrobić za wiele, bo, po pierwsze: był
tylko 2 lata;
po drugie - wciąż następowały zmiany ministrów
po trzecie - sam skapitulował, bo nie dał rady
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 12:00
TESICA - jako katechetka - nie jestes w stanie zaskoczyc mnie niczym !!!

Poczytaj troche: http://www.michalkiewicz.pl/
Moze to pomoze a jak to nie pomoze to nic juz nie pomoze !!!
wojens / 95.49.247.* / 2011-06-30 12:19


TESICA - jako katechetka - nie jestes w
stanie zaskoczyc mnie niczym !!!

A kim trzeba byc, żeby Cię można bylo zaskoczyć?

http://www.michalkiewicz.pl/
Moze to pomoze a jak to nie pomoze to nic
juz nie pomoze !!!

A moze sam byś spróbowal. Bo Michalkiewicz i to na spólkę z Korwinem mogą przekonać raptem 2% populacji. Więc szansa, że wśród tej grupy znajdzie się Tesa są minimalne. Tylko czy ty wiesz w ogóle do czego chcesz przekonywać. Od tego zacząć. potem jakoś może poleci. Może byc Ci trudno bo potrzebne są argumenty. Czy Ty je masz? Wątpię.
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 13:49
Nie zamierzam nikogo do niczego przekonywac !!!
Na prawie wszystkich forach to prawie sami kretyni.
Pisza bzdety na okraglo jakby ktos im za to placil albo cos ich zakrecilo !!!

Michalkiewicz i to na spólkę z Korwinem mogą przekonać raptem 2% populacji.


Twoja logika to logika pospolitego nieuka !!!
Wszyscy, w tym kretyni i idioci tez, korzystaja, na co dzień z dorobku intelektualnego (nie zdajac sobie nawet z tego sprawy), nie z 2% a zapewne rzędu PROMILA populacji ludzkiej !!!

Wiesz, dlaczego samoloty lataja, statki plywaja, samochody jezdza a przez komorke da sie pogadac z druga osoba ???

Odpowiedz na to jest bardzo prosta: Dlatego bo zaden historyk, politolog, socjolog, polityk, prawnik i inni tam, nie wlozyli zadnej pracy w te dziela !!!
Bo gdyby wlozyl to samoloty by sie nie potrafily wzniesc, statki tylko tonely, samochody jezdzily tylko do tylu a przez komorke moglbys mowic:
- JAK MNIE SLYSZYSZ !!! JAK MNIE SLYSZYSZ !!!
- LEPIEJ CIE WIDZE NIZ CIE SLYSZE !!!

Gdyby nie ten bardzo, bardzo nieliczny odsetek populacji ludzkiej to wszyscy, w tym kretyni i idioci tez, skakali by po drzewach nadal lub mieszkali w jaskiniach.

Czy cos niecos "dolecialo" ?
Jakby nie, no to coz, wiecej wyjasnial Ci nie bede !!!
tesa1959 / 2011-06-30 21:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Na prawie wszystkich forach to
prawie sami kretyni.

A kimże Ty jesteś? Psychiatrą, skoro stawiasz tak zdecydowane diagnozy?
stop dla PO i PSL . / 213.146.53.* / 2011-06-30 22:47
Nie pytasz: dlaczego takie diagnozy stawiam(???) a pytasz kim jestem!!!
Dlaczego???

Czy wiesz, ze wykonalem wiele pieknych szach-matow logicznych na money.pl i zostaly "zdjete"? Jak myslisz, dlaczego ???
tesa1959 / 2011-06-30 23:00 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
To nie jest odpowiedź na moje pytanie. A to, czy te szach-maty były piękne to jest Twoja ocena. Nikt nie może się do tego ustosunkować, bo zostały zdjęte. Na jakiej podstawie mam uwierzyć, że były piękne?
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 23:23

A to, czy te szach-maty były piękne to jest Twoja ocena.


Tak to jest moja ocena i profesji, ktora reprezentuje !!!
Szach-mat to szach-mat, wiesz o czym mowa?
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 23:11
Spiesze z odpowiedzia - jestem: stop dla PO i PSL.
tesa1959 / 2011-06-30 23:20 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A ja jestem stop dla wszystkich formacji i dlatego jestem szczęśliwa, że nie muszę głosować w ciemno na jakąś partie, bo żadna mi nie odpowiada. Dlaczego więc jestem szczęśliwa? A dlatego, że znam wartość kandydatów na których od lat głosuję, a ich przynależność partyjna mnie nie interesuje. Wiem co sobą reprezentują i co robią w moim regionie i to jest dla mnie wiążące.
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 23:32
no i oczywiscie ten Twoj posel w Sejmie nie moze zrobic nic.
Zatem ten Twoj posel nalezy do partii: Forsa Jest Najwazniejsza!!!
stop dla PO i PSL / 213.146.53.* / 2011-06-30 23:24
To Twoja stara spiewka !!! Nic nowego !!!
tesa1959 / 2011-06-30 23:29 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Bo nie zmieniam poglądów, taką mam zasadę. Jeśli mam do kogoś zaufanie, to dlaczego mam go pozbawiać swojego głosu? Czy dlatego, że nie podoba mi sić jego partia? Ci dla mnie może być ważniejsze poza moją małą Ojczyzną, jakim jest region? Polska własnie ma szansę na rozwój wtedy, jeśli poszczególne regiony będą się rozwijać. Centralizacja nie jest właściwa, to już przerabialiśmy - scentralizowana gospodarkę.
sisley / 213.77.28.* / 2011-06-30 08:14
Jak byście zachowywali się w sposób profesjonalny to Biała Księga by nie powstała, Neuman!!! Swoje oceny zostaw dla siebie, nikt ich nie będzie traktował poważnie.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-06-30 08:10
całe PO i obecna koalicja to jeden cyrk, urojenie i pomrocznosc jasna. Te durnie jak podalo rano TVP INFO chca pokazac Europie w ramach prezydencji jak sie robi polityke i jak powinna wygladac gospodarka- prowadzacy dziennikarz tylko sila woli nie oplul ze smiechu ekranu kamery i kompa...
pajace gdzie nic im nie wychodzi i za co sie wezma to sp###### smia jeszcze komentowac cokogokolwiek...
Nawet za komuny ( a doskonale pamietam te czasy ) nie bylo takiego syfu jak teraz!!!!!!!!!!
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy