Forum Polityka, aktualnościKraj

Neumann: Mamy tam 2 tys. ludzi, a zabrali tylko setkę

Neumann: Mamy tam 2 tys. ludzi, a zabrali tylko setkę

Wyświetlaj:
świetlana_przyszłość / 85.222.88.* / 2012-04-24 18:02
Panie Neumann, czas powoli gasić światło!!!
Toster3d / 83.23.184.* / 2012-04-24 17:38
UWAGA! Ruch Palikota to partia transferowa. Od 20 lat świnie z nocnej zmiany nas okradają i wyzyskują (czyt. członkowie PO&PIS&SLD&PSL), by dalej zachować swój status 'polityk do końca życia' przechodzą z parti do parti by dalej móc okradać. Nawet jeżeli magicznie ludzi ocudzić z letargu to nic to nie da gdyż ludzie nie głosuja na ludzi a nazwe partii. Nierząd ma 90% mediów w garści, może wcisnąć każdy kit ciemnemu ludowi a jak się robi żle to złodzieje przechodzą do innej parti, zmieniają nazwy lub po prostu chowają się w cień na jakiś czas by ludzi zapomnieli o nich.
Palikot to karierowicz, aparatyczyk, socjalista i kłamca co chce zostać następcą Tuska. Wystarczy spojrzeć na jego kłamstwa i z kim się zadaje - z socjalistami i zdrajcami takimi jak Urban.
Jeżeli kiedykolwiek ten kraj będzie wolny to ten człowiek powinien zostać postawiony przed sądem za kolaborowanie z zdrajcami.
Ceneo / 79.187.93.* / 2012-04-24 16:45
Szanowny Panie Pośle! Mam wrażenie - jako obywatel tego kraju, biorąc pod uwagę stan spraw publicznych, poziom chaosu, niekompetencji - że Wam, Waszej opcji politycznej trzeba odebrać nie ludzi, a władzę!!! Problem tkwi jednak w tym, że nie widać alternatywy i to jest źródłem Waszej satysfakcji, samozadowolenia i braku podejmowania przez Was koniecznych działań korygujących.
Gorąco zachęcam do studiowania case współczesnej Francji. Tam też przez dekady tradycyjnym opcjom politycznym: lewicy i prawicy, wydawało się że nie ma alternatywy. To się teraz dramatycznie zmienia!!! W pewnym momencie retoryka, budowanie psychozy strachu już nie wystarczy.
Szerzej na ten temat: Front narodowy - duma czy przekleństwo Francji? na:

frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
m-53 / 83.24.20.* / 2012-04-24 16:41

krakowskiej PO jest światopoglądowo bliżej do PiS niż do liberalnej partii, do której się zapisali.

I dlatego przeszli do Palikota
- tak durnej argumentacji dawno nie słyszałem
kasztan85 / 213.77.14.* / 2012-04-24 16:00
po co tam tyle nierobów?
reformator / 62.244.130.* / 2012-04-24 16:07
.. bo kazdy euro-peowiak liczy na jakas synekure!

Najnowsze wpisy