Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

NewConnect - Czy można mówić o drugim Asseco ?

NewConnect - Czy można mówić o drugim Asseco ?

GrzegorzW. / 178.36.188.* / 2010-10-28 10:42
Positive Advisory spółka konsultingowa świadcząca usługi doradcze i wdrożeniowe dla instytucji sektora bankowo-finansowego, ubezpieczeniowego oraz firm usługowych. Prestiżowy fundusz inwestycyjny Banku Polskiej Spółdzielczości inwestorem w Positive Advisory. Inwestycja w Positive Advisory jest uznaniem długoterminowych perspektyw wzrostu Spółki na rynku dostawców rozwiązań IT dla sektora bankowo – finansowego, a w szczególności centralnych i transakcyjnych systemów bankowych. Dnia 30 września 2010 Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Positive Advisory podjęło uchwałę o emisji 4 000 000 akcji, której celem jest dalszy rozwój oferty spółki w wymienionych obszarach.

Positive Advisory jest partnerem wdrożeniowym jednego z największych producentów tego typu rozwiązań na świecie - firmy Infosys. Aktualnie rozwiązania Infosys są najlepiej oceniane przez niezależnych obserwatorów rynku: Gartner i Forrester. Positive Advisory prowadzi obecnie wdrożenie modułu back office systemu centralnego Finacle dla departamentu skarbu Banku Polskiej Spółdzielczości.

Jakie szanse na poważny sukces ma ta spółka Waszym zdaniem ???

Pozdrawiam,
Grzegorz
Wyświetlaj:
tomimitomj / 195.117.213.* / 2010-11-29 19:38
Znalazłem ciekawe forum gdzie można pobrać program do analizy technicznej Metastock oraz materiały edukacyjne dla początkujących inwestorów.

Materiały dostępne w dziale ,,Biznes i finanse,,

www.styl24h.pl

Pozdrawiam.
Lian / 2010-10-29 23:29 / portfel
Sorry, pytam czy wiesz na pewno co się kryje za NC?
to nie zawsze duże zyski.
GrzegorzW. / 178.36.184.* / 2010-11-17 09:23
Oczywiście, że wiem. Ale premia za ryzyko, jest mimo wszystko dużo wyższa niż na regulowanym rynku GPW. Ale powyższą informację zamieściłem w formie ciekawostki, bo zacząłem się interesować NC. Chciałem poznać zdanie innych nt. spółek tam notowanych. Akurat PA ostatnio zrobiła duży krok naprzód, a z tego co można zauważyć, docelowo pewnie planują wejść na duży parkiet.
Ivestor / 77.253.217.* / 2010-11-22 15:20
Po pierwsze stabilny inwestor - Contango TFI.
Po drugie wejście w rynek systemów centralnych dla banków - partnerstwo z Infosys.
No i widać co się dzisiaj dzieje w notowaniach. Oby tak dalej, to 5PLN będzie szybko.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy