Forum Polityka, aktualnościGospodarka

NFZ stworzył zespół pracujący nad skróceniem kolejek

NFZ stworzył zespół pracujący nad skróceniem kolejek

Wyświetlaj:
Michał1971 / 49.230.189.* / 2014-01-15 19:15
Niech lecą do Tajlandii tylko nie na dziwki. W kraju, który dochód na głowę ma dwa razy niższy, niż w Polsce i jest olbrzymie rozwarstwienie społeczne, w państwowych szpitalach gdzie leczą się biedni nie posiadający żadnego ubezpieczenia (bo nie ma NFZ-u i ZUS-u) nie ma kolejek a leczenie jest naprawdę na dobrym poziomie bo sam doświadczyłem(poza bezpłatną opieką lekarską dostaje się bezpłatnie leki, ja nie jestem Tajem więc zapłaciłem całe 15 zł z lekami które u nas po refundacji kosztują 50 zł). Dla ludzi lepiej sytuowanych począwszy od nauczycieli a skończywszy na ludziach bardzo majętnych są ubezpieczenia prywatne i prywatne szpitale o klasie ***** hotelu gdzie czas oczekiwania na lekarza (tu zdarzają się kolejki)pacjentom umila śpiew pięknej kobiety przy akompaniamencie fortepianu w otoczeniu kwiatów i palm (wizyta u specjalisty z lekami z najwyższej półki to koszt około 200 zł). Rozwiązanie proste - zlikwidować NFZ i ZUS, te pieniądze przeznaczyć na leczenie biednych w państwowych szpitalach a ci których stać niech leczą się w prywatnych szpitalach nawet w Tajlandii za kasę z prywatnych ubezpieczeń. I zaręczam, że kolejki znikną a wszyscy na tym zyskają.
J15512 / 83.9.29.* / 2014-01-15 17:41
A czy TEN zespół pracuje za darmo?
Czy pobiera wynagrodzenie?
Czy jest to tak jak płaca pielęgniarki 1500 zł na rękę?
xxx946 / 195.80.148.* / 2014-01-15 18:12
Nie bądź śmieszny. Tyle to oni mają na kawę i ciastka ;p

Najnowsze wpisy