Forum Polityka, aktualnościGospodarka

NFZ szykuje dużą zmianę. Dane pacjenta w sieci

NFZ szykuje dużą zmianę. Dane pacjenta w sieci

Wyświetlaj:
Greg123454321 / 91.214.0.* / 2013-03-12 14:52
Oczywiście, będzie można zatrudnić kolejne tysiące kolesiów i ich rodzin, zbudować siedziby, zainstalować klimatyzację, robić zagraniczne szkolenia, kupić komputery, telefony, tablety i limuzyny. Mieć poczucie misji. A pacjenci będą mogli sobie poczytać w sieci jaki NFZ jest fajny - szkoda, że będą umierać bo ten organizacyjny burdel nigdy się nie skończy.
Pacjent szary / 84.10.255.* / 2013-03-12 23:36
Pacjent sobie wyczyta, że właśnie na jego chorobę, w jego kategorii wiekowej, procedura NFZ nie przewiduje już bezpłatnego leczenia, ale może skorzystać z prywatnych klinik i tu podadzą mu linki, do swoich kolesiów w prywatnych gabinetach i klinikach w Polsce lub w UE. A krajowy lekarz z NFZ przyjmie go najwcześniej za jakieś 8 lat.
md431 / 76.124.227.* / 2013-03-12 14:45
Poweodzenia dla tych ktorzy maja choroby przewlekle , sa po 50-tce i ponizej 14 roku zycia . Ci sie nie licza bo nie maja wkladu do systemu a tylko z niego ciagna .

Tu nie tylko chodzi o koszty leczenia ale rowniez o zatrudnienie . Dajcie korporacjom i pracodawcy wglad w swoje dane osobowe/ zdrowotne to 1/4 z pracy wyleci .

To samo bedzie z zatrudnieniem nowych pracownikow ,kwalifikacje zawodowe przestana byc wylacznym powodem zatrudnienia lub nie Bedzie sie liczylo kto na co choruje , jak czesto chodzi do lekarza itd..

Moze rozwalic ten caly NFZ i tym sposobem zaoszczedzic troche pieniedzy .Kto to widzial zeby urzednik, ktory ma placone z naszych podatkow , decydowal czy zaplaca za zabieg czy nie. Od tego jest lekarz i posrednikow trzeba wyciac .
JGJHG / 217.153.93.* / 2013-03-12 14:30
A CO TRzEBA ZROBIC ZEBY ZLIKWODOWAC NFZ???NIEPOTRZEBNEGO DARMOZJADA???
Barttomek / 2013-03-12 14:44 / Bywalec forum
Jakoś nie ufam nowinką technicznym które chce wprowadzić NFZ do Życia... jak dla mnie jest to tylko pórba poprawy wizerunku tego quasi systemu zdrowotnego...
wsdwswsw / 83.12.121.* / 2013-03-12 14:06

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Plak pracujący / 195.206.127.* / 2013-03-12 14:04
Jestem Polakiem płacę składki zdrowotne i właśnie testuję ZIp.
W moim przypadku jest ok, ale u innych kolegów z pracy (Kielce) już nie jest tak wesoło..
Sprawdzają wizyty u lekarzy w ramach NFZ i okazuje się, ze mają wykazane wizyty u lekarzy i w przychodniach, w których w życiu nie byli, a nawet (czasami) nie wiedzą gdzie przychodnie te się znajdują. Dziwnym trafem, niewiele wcześniej zapłacili za prywatną wizytę u lekarza o takim samym imieniu, nazwisku i o takiej samej specjalności (troszkę dziwne, nie?)
Przecież tu nie tylko umowę z lekarzem i przychodnią (a czasem nawet szpitalem) trzeba rozwiązać , ale prędzitko zgłosić trzeba to do odpowiednich służb. Już niech oni to wyjaśnią - przypadek, czy może coś innego.
mnie tu śmierdzi zwyczajnym złodziejstwem - wstyd, ze parają się tym lekarze, którzy świetnie zarabiają - zarówno w ramach kontraktów NFZ jak i prywatnie. Nie dość, że nie płacą podatków, bo kto widział paragon z kasy fiskalnej u lekarza??? To absolutnie odosobnione przypadki!!!
Zbigii / 195.206.127.* / 2013-03-12 14:05
Przeczytałem mój własny komentarz.
Mam nadzieję, ze szybko go nie wykasują, albo chociaż, że szybko policja i prokuratura go przeczyta. Do roboty Panowie i Panie Policjanci, Prokuratorzy, oraz służby typu CBA itd..
A ja se nie życzę. / 91.232.112.* / 2013-03-12 13:46
No proponuję jeszcze zdjęcie z aktu prokreacji pacjenta w necie zamieścić.
Czy istnieje jakiś proszek na autorów idiotycznych pomysłów tak jak jest proszek na pchły.
AutorNiezalogowany / 46.229.149.* / 2013-03-12 12:44
czy ZIP będzie posiadać integrację z fejszbukiem?
1999 / 109.129.230.* / 2013-03-12 12:44
Czy tak bedzie?

- Pacjent ubezpieczony w NFZ leczacy sie tylko i wylacznie "bezplatnie" bedzie mial pelna informacje w sieci.

- Pacjent ubezpieczony w NFZ leczacy sie odplatnie i "bezplatnie" bedzie posiadal czesciowa informacje w sieci.

- Pacjent ubezpieczony w NFZ leczacy sie tylko odplatnie nie bedzie posiadal zadnej informacji w sieci.

Czyli eWUS nie dla wszystkich ubezpieczonych w NFZ.
1999 / 109.129.230.* / 2013-03-12 12:51
'
NFZ powinien rozliczac sie z pacjentem.

Wowczas wszyscy pacjenci ubezpieczeni w NFZ beda miec dostep do swojej historii leczenia w sieci.
tota / 83.6.185.* / 2013-03-12 13:45
Tak-musimy widzieć ile wpłacamy i tyle mieć do wydania ile NFZ na leczenie od nas dostał.Nie wiem dlaczego ma być "po równo" usług dla wszystkich.
Floyd / 2013-03-12 13:22 / Tysiącznik na forum
Kombinujesz jak zgnoić najbiedniejszych pacjentów?
No, to dobrze kombinujesz i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego bo dobrze wiesz. Nie na darmo uważasz się przecież za inteligentnego.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy