Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nie będzie prywatyzacji Poczty Polskiej

Nie będzie prywatyzacji Poczty Polskiej

Money.pl / 2010-10-27 23:20
Komentarze do wiadomości: Nie będzie prywatyzacji Poczty Polskiej.
Wyświetlaj:
pipiripi / 89.78.251.* / 2010-10-27 23:20
...świadczy szczególnego rodzaju usługi - są one dostępne na terenie całego kraju, po przystępnych cenach i (UWAGA !) z zachowaniem odpowiedniej jakości


ten koniec zdania jest naprawdę przekonujący ;)
mov24 / 149.156.82.* / 2010-10-28 16:21
Widzę, nie doczytałeś, że chodzi o ODPOWIEDNIĄ JAKOŚĆ. A co to oznacza, nikt nie wie.
Pajchiwo / 2010-10-28 07:42 / Tysiącznik na forum
Niestety nie mogą już zwolnić więcej listonoszy - bo ci się nie wyrabiają w 8h a nadgodzin im nie chcą płacić.
Całej armii urzędników w biurach przecież nie zwolnią a tak naprawdę o jakości usług pocztowych nie mają pojęcia.
Wobec czego myślałem, że teraz będzie "nowa jakość" a tutaj proszę jakość "odpowiednia".
Znaczy rozwój. LOL
człowiek, który widzi... / 46.112.67.* / 2010-11-17 20:27
Pracuje na poczcie napisałem dużo w komentarzu i tego co sie dzieje na poczcie, ale przypomniałem sobie że podpisałem papier że nie bede żle mówił o tej firmie. Powiem tak pracuje na pół etatu i woże wasze pieniądze, ale cieszcie sie że nie jestem stażystą :) Ostatnio poczta inwestuje właśnie w nich i inne osoby na dzinych umowach o prace. Myślę że mimo wszystko jakość wykonywanej pracy jest dobra niewiedzieć czemu!!!! Wiecie kto kiedyś pracował na poczcie ??? teraz też sie tak zaczyna robić ... A zrobią z nami to samo co z PKP pocztowe zostanie tylko to co sie nie opłaca i to sie już dzieje.

Najnowsze wpisy