Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie będzie prywatyzacji TVP i Polskiego Radia

Nie będzie prywatyzacji TVP i Polskiego Radia

Money.pl / 2007-12-18 14:06
Wyświetlaj:
dareg / 62.233.185.* / 2007-12-18 14:39
tak naprawdę im chodzi o uzyskanie wpływu w tych mediach a nie koniecznie o prywatyzacje
MN3 / 80.51.231.* / 2007-12-18 14:37
Takich mamy liberałów na jakich zasługujemy. Czteroletni program prywatyzacji pobrzemiewa mi jak czteroletni plan narodowy, ale cóż się zobaczy.
jliber / 212.180.147.* / 2007-12-18 14:06
No cóż, chyba tylko takie naiwniaki jak ja naprawdę wierzyły że PO to partia liberalna. Ale jak ma być dobrze skoro PO tak naprawdę nie ma konkurencji, wszystkie inne partie w sejmie są socjalistyczne.
Ojciec Rydzyk / 2007-12-18 14:58
Proszę sie nie martwić. To nie ma większego znaczenia. Jak "Rzeczpospolitej" nie będą kupować, a będzie prywatna, to padnie. Jej nakład już spadł znacząco (wnosząc po cenach ogłoszeń i rozpaczliwej promocji w telewizjach). Myślę jednak, że jeśli będzie z nią naprawdę źle, to pisowcy zostaną z niej wykopani przez właściciela.

Z telewizją - tu nie mam zdania. Teraz TVP to prywatna telewizja PiS.
I co? I nic, nie przeszkadza mi to, nie oglądam, ale niech PiS za nią zapłaci, a potem sie szarogęsi. Na razie korzysta z niej jak korzystała PZPR -prawem kaduka, za pieniądze podatników.

Tak, Polsce nie ma partii niesocjalistycznych. I nie może być inaczej. 40 lat PRL-u zrobiło swoje. To nasza, wyborców wina.
PiS jest bardziej ortodoksyjnie socjalistyczne. Wprost to deklaruje wieszcząc "Polskę solidarną". To najsilniejsza partia lewicowa.
.............................. / 213.158.197.* / 2007-12-18 14:23
Wreszcie jliber przejrzałeś na oczy - a przecież ostatnio tyle razy tłumaczyłem Ci, że platforma to łżeliberałowie. Najczęściej bezskutecznie...
I nie poprawiaj sobie samopoczucia. Jeszcze POznasz PO czynach, a nie PO deklaracjach - że Platforma to też partia socjalistów (np. domagających się zapisów socjalnych z KPP)

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy