Forum Polityka, aktualnościKraj

Nie będzie wspólnej rocznicy Smoleńska

Nie będzie wspólnej rocznicy Smoleńska

Money.pl / 2011-02-13 08:35
Komentarze do wiadomości: Nie będzie wspólnej rocznicy Smoleńska.
Wyświetlaj:
świecka tradycja / 85.235.31.* / 2011-02-13 11:26
POmysłów, jak widać nie brakuje. W tym na nową "świecką tradycję". Zatem idąc po myśli POmysłodawców, dla przykładu: rodzina Kościuka powinna zorganizować uroczystość wspominkową, zapraszając rodzinę Olewników. Następnie rodzina strażnika (tego co zdecydował się skrócić swoje życie wieszając się na suchej gałęzi), powinna na podobne uroczystości zaprosić rodzinę Kościuka, itd, itp. i bez końca.
kaczorek ma motorek / 2011-02-13 11:19 / Tysiącznik na forum
Bardzo słusznie Prezes PiS mówi nie! Gdyby komuś taki idiotyczny pomysł przyszedł do głowy. Na razie propaganda sondażowa buduje fikcje zdarzenia które nie jest w planie ani ze strony Prezydenta i Premierem jak i również ze strony Prezesa PiS. Takie niedorzeczne badania tylko podsycają atmosferę nienawiści, wprowadzają niepotrzebny ferment
Wstępnie ustalono że Prezydent pojedzie do Katynia a Premier zostanie w Polsce.
Premiera czeka bardzo trudne zadanie ,będzie się musiał pokazać publicznie w tak nie przychylnych mu okolicznościach.
Z pewnością Premier wie że przyciągnie tłumy Polaków które go wręcz słusznie nienawidzą
Że będzie wiele protestów,transparentów okrzyków o treści anty Tuskowej że planowane jest w proteście obrzucanie jajkami fotoreporterów TVN i Polsat oraz Gazety Wyborczej.
W takich okolicznościach J. Kaczyński stał by się narzędziem propagandowym dla Donalda Tuska.
Donald Tusk z TVN ,Polsat , Gazetą Wyborczą są odpowiedzialni za poróżnienie Polskiego Społeczeństwa.Oni są również odpowiedzialni za to że tak nie korzystną formę dla Polski ma obecnie śledztwo katyńskie.
Jest takie przysłowie "Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"
Juliusz Szczurowski / 83.29.84.* / 2011-02-13 11:13
Czego można oczekiwać po ludziach, którzy uważają, że za katastrofę odpowiadają osoby, które z tym
lotem nie miały nic wspólnego? Za to, że ktoś się potknął i wywrócił odpowiada ten, kto np. żle ułożył
płyty chodnikowe,a nie on sam, bo nie patrzył pod nogi a oglądał się za ładną dziewczyną.
Wszyscy, którzy byli odpowiedzialni za ten lot myśleli tylko aby zdążyć na uroczystości w Katyniu a nie potrafili pomyśleć, czy lądowanie będzie bezpieczne, przy kompletnym braku widoczności.
Lądowanie odbywało się przy pełnej odpowiedzialności lądujących, wbrew zaleceniom obsługi
lotniska.
marynarz098 / 2011-02-13 13:39 / Tysiącznik na forum
Zgadzam sie z Panem, dodam jeszcze ze za podejmowanie decyzji, o tym czy sie leci i czy sie laduje odpowiada Kapitan. Tak jest, bylo i bedzie, czy w samolocie czy na statku pasarzerskim.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 11:25

Czego można oczekiwać po ludziach, którzy

mają pretensje do garbatego że ma dzieci proste.

Presja "głównego pasażera" przyczyną katastrofy Tu 154?

Do katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem mogła doprowadzić tajna instrukcja, zgodnie z którą samolot może odejść na lotnisko zapasowe tylko za zgodą głównego pasażera - informuje w piątek Komsomolskaja Prawda.

Wielu powie że to niewiarygodna informacja jeszcze gdzie zamieszczona!!!!!
Ale poszła w świat.
A w każdej nawet plotce jest ziarno prawdy.
asfgar / 79.162.161.* / 2011-02-13 10:49
Jeśli jednego dnia ludzie modlą się za zmarłych to co za różnica czy stoją na tym samym placu, jaka dzieli ich odległość i jakie poglądy. Zjednoczenie nie musi oznaczać zjednoczenia fizycznego tylko duchowe. Jeśli 10 kwietnia politycy zamknął się i po prostu pomodlą będą zjednoczeni niezależnie czy z Po Pis czy SLD
kaplica / 95.49.168.* / 2011-02-13 10:41
po raz kolejny w naszej historii winę powstala z glupoty i nieodpowiedzialnosci za siebie i innych przerabiamy na bohaterstwo
ciszej nad ta trumna!
gwóźdź do trumny / 194.146.217.* / 2011-02-13 12:32
I bardzo dobrze..
Przypadki to przywilej dla nieznanych,
w świecie polityki nie ma dla nich miejsca i nigdy nie będzie.
Elendir / 2011-02-13 10:08 / Łowca czarownic
Czy ktoś jest zdziwiony postawą Kaczyńskiego?
Fikoł 123 / 83.6.20.* / 2011-02-13 10:29
Ja nie jestem zdziwiony tą postawą, bo jak można doprowadzić do wspólnych obchodów, skoro dobrze wiem jaki stosunek do śp. Lecha Kaczyńskiego mieli i mają Bronisław Komorowski i Donald Tusk. Opluwany i pogardzany, a co najgorsze, nigdy nie padło z ust Tych Panów słowo przepraszam.

http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=rGMQLZNW8W0&feature=related
Elendir / 2011-02-13 11:10 / Łowca czarownic
A możesz podać jakieś konkretne przykłady opluwania za które Tusk lub Komorowski powinni przeprosić i które uzasadniają Twoją tezę? Gdyż oglądając nawet cały pierwszy filmik (jakieś aż 10 minut) nic takiego nie znalazłem.
Oszołomowaty / 89.229.75.* / 2011-02-13 13:15
Czy ty masz kłopoty z pamięcią, ,czy tylko sie tutaj zgrywasz ...? Nie pytam POważnie tylko poważnie.
Poza tym ja sie Kaczyńskiemu nie dziwie i w pełni rozumiem jego postawę. I nie wyobrażam sobie aby teraz mówił vos o jakimś pojednaniu i wspólnych obchodach - to od razu byłoby dla mnie nieszczere. Albo tak szczere jaks smutek POwców ze śmierci LK. A teraz napisz szczerze, czy chciałbyś wspólnie obchodzić rocznicę śmierci osoby którą najbardziej kochałeś wraz z ludźmi którzy z tej osoby szydzili od lata a w niektórych wypadkach w sposób bezpośredni czy pośredni przyczynili sie do jej śmierci?
Bo ja a pewno nie. Jestem zapyziałem oszołomem, wyznaję stare proste zasady i o takich sprawach pamiętałbym do końca życia. Podejrzewam, ze ty jako ten o kilka klas gatunkowych lepszy i świetnie wyedukowany przebaczyłbyś wszystkim i nad grobem walnąłbyś misiaczka nawet z mordercą zmarłego. Twoje prawo - moje oszołomskie zasady akceptują i według tych zasad jednocześnie uważam, że ty ani nikt inny nie ma kompletnie prawa krytykować JK ani narzucać mu co wypada a co nie. Również dlatego postawa Kaczyńskiego jest dla mnie zrozumiała, akceptowalna i mam prośbę - o*********** sie od niego i dalej snujcie swoje pseudowywody na temat wyższości EURO nad wszystkim czy zagrożeń płynących z obecności SKOK-ów w Polsce ....
Wierzbno / 89.72.111.* / 2011-03-22 23:27
Jesteś totalnym oszołomem. Nikt z rządu nie przyczynił się do śmierci debilu jeden. Nikt z rządu nie kazał lądować we mgle ani nie sterował tym samolotem.
Elendir / 2011-02-13 14:33 / Łowca czarownic
Umiesz podać takie przykłady czy też nie? W dodatku takie które uzasadniają Twoim zdaniem "pamiętanie do końca życia" i brak możliwości pojednania nawet na grobie?
kaczorek ma motorek / 2011-02-13 13:05 / Tysiącznik na forum
Panie Elendir niech Pan nie żartuje obaj wiemy że to co nadawały i dalej nadają TVN Polsat oraz pisze Gazeta Wyborcza jest pod patronatem tych Panów
Czytam Pana komentarze i dziwię się że samodzielnie Pan sobie takich przykładów nie poszuka i nie pamięta. np ten film na pewno Pan zna
http://www.youtube.com/watch?v=9YPOYCeyK3I
http://www.youtube.com/watch?v=JjbCQQAZDpA&NR=1
Elendir / 2011-02-13 14:37 / Łowca czarownic
Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że również Ty nie potrafisz tego rodzaju przypadków wskazać.

A odnośnie patronatu, to zdaje się dotyczył on TVP i Kaczyńskiego. Tu było bezpośrednie, partyjne nadanie. To że inne telewizje i gazety nie przepadają za PiS nie oznacza iż są pod patronatem PO.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 11:03
Dobre
zobacz to o jednym
http://www.youtube.com/watch?v=S5hV8LQ4cSo
http://www.youtube.com/watch?v=06G4ZXBNPZI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo
i to o dwóch pozostałych
http://www.youtube.com/watch?v=JH5rgathT8s
http://www.youtube.com/watch?v=on4ixMFDYw4&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Uq2MDRh8gi4&feature=related
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 10:02
Tylko dwie osoby
i 40 milionowemu narodowi na nosie grają.
Jak długo jeszcze dwóch zadufanych w sobie despotów,
będzie decydowało o losach Polski?
Obu należy usunąć ze sceny politycznej
na zawsze, skazując na banicję.
Beret z moherkiem. / 85.222.86.* / 2011-02-13 10:00
Kto miałby się tu jednać?Sprawca z ofiarą?Czyniący nagonkę na braci Kaczyńskich z ofiarami tej nagonki?Nie będzie wspólnej rocznicy Smoleńska,bo zjednoczona koalicja antypisowska obejmuje 5 kolumnę i obce agentury z Naczelnym Figurantem WSI-GRU-KGB-FSB w Belwederze.
halma / 89.79.54.* / 2011-02-13 10:00
Nieładnie ze strony PiS-u,że nie chce zgody. Nie wiem czy p.JK był kiedykolwiek na obchodach w Katyniu. Może to jest już najwyższy czas pokazać szacunek dla pomordowanych i ofiar katastrofy lotniczej. Pochody i pochodnie pod pałacem świadczą o złej woli prezesa.
Razi mnie nie używanie słowa PAN przed nazwiskiem. To jest złe wychowanie.
arti8 / 89.79.103.* / 2011-02-13 10:11
Dlaczego Donald Tusk nie zaprosił w 2006 r. Jacka Kurskiego na swoje imieniny? Dlaczego Donald Tusk zachował się w tak nieładny sposób?
Anonim z manufaktury / 95.40.171.* / 2011-02-13 09:52
...

Mt26, 52: „Wtedy Jezus rzekł do niego: «Schowaj miecz swój do pochwy, bo wszyscy, którzy za miecz chwytają, od miecza giną».”
Zwolennik PIS. / 85.222.86.* / 2011-02-13 10:10
Chrześcijanin to nie jest naiwny idiota.Cytat z Biblii ni priczom,jaki miecz i kto go używa?/nie widzisz co się dzieje?-zmniejszanie dotacji,zakaz plakatów,ktoś tu boi się prawdy,kto?/.
mariusz2345432 / 87.204.156.* / 2011-02-13 09:50
jakie uroczystości ? po co ? zróbmy uroczystości upamiętniające ofiary powodzi czy wypadków drogowych skoro żyjemy w demokratycznym kraju ! proponuję zrobić to samo co zrobiono w Egipcie - wyjdźmy na ulice i zmieńmy władzę - niech rządzi nami Parlament Europejski - będzie mądrzej !!!
lb / 83.20.255.* / 2011-02-13 09:46
Jarek masz rację. Tuski ze swoją bandą niech świętują co chcą z moskalami "gdzie twoje serce tam twój skarb".
zboku / 79.162.71.* / 2011-02-13 09:39
,,..wspólnotowej atmosfery jaka panowała tuż po katastrofie prezydenckiego samolotu 10 kwietnia ubiegłego roku"
WSPÓLNOTOWA czyli Komorowski,Tusk ,Putin ,Niesiołowski , Miedwiediew itp...?
nie za dużo tej miłosci ?
homo... dla ... radia / 89.75.169.* / 2011-02-13 09:38
Uczczenie pamięci ofiar wspólnie z tymi, którzy ich szykanowali, oczerniali, opluwali to jakaś paranoja.

Doda trzeba jeszcze, że śledztwo jest wzorowo prowadzone, a rząd zorganizował perfekcyjnie obchody rocznicowe 10 04 2010.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 09:44

Uczczenie pamięci ofiar wspólnie z tymi, którzy ich szykanowali

Masz rację burak i kartofel w jednym szeregu.
To tak jak by mówić że Stalin i Hitler byli przyjaciółmi????
Porzekadło mówi:
Kto się mendą urodził to jako menda umrze.
Autonomia dla Solca Kujawskiego / 81.219.29.* / 2011-02-13 11:42
Hitler i Stalin do1936 pisali do siebie ,,Parteigenosse,,( towarzyszu partyjny) drogi panie Tade.Historia jest ciut inna niż podają autorytety zwłaszcza gross czy inni z archeo w seksmisji.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 11:57
Kaczyńscy i Tusk
im też było po drodze swego czasu...
razem się poklepywali
razem ustalali strategię
razem mieli rządzić
...............................
i w ciągu jednej nocy stali się śmiertelnymi wrogami.
Jest jeszcze wiele innych analogi.
np:niszczyli polską gospodarkę,...........
pocieszając / 109.169.29.* / 2011-02-13 11:06
no i mamy sukces, wiesz jaki będzie twój koniec, nie wspominając o początku
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 11:16

wiesz jaki będzie twój koniec

mnie już wiele nie zostało i zdaje sobie z tego sprawę.
56-tego nie pamiętam
a od 68-go wiele się nauczyłem i zrozumiałem.
Powiem krótko.
Dwór rośnie a dworzan żyje się coraz to lepiej.
tade / 83.2.33.* / 2011-02-13 08:35
Tak stwierdził kronikarz Koszałek Opałek
Buc zawsze bucem pozostanie.

Kolega z produkcji "O dwóch takich" opowiadał, że Kaczyńscy płakali wniebogłosy, że muszą wracać do szkoły, a tam to ich będą bili jeszcze bardziej niż wcześniej. Byli bici. Może niesłusznie, może prowokowali ludzi do agresji - ujawnia.
Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/olbrychski-kaczynscy-byli-bici-przez-kolegow-z-klasy-prowokowali-ludzi-do-agresji_169524.html
Ci co z nim chodzili do szkoły za mało go lali.

Kto to powiedział? Wyciągam do nich dłoń i chociaż na razie jest ona często odtrącana i słyszymy słowa, które nie powinny padać, ta ręka jest ciągle wyciągnięta
markow53 / 46.113.108.* / 2011-02-13 10:41
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
eksporterka / 95.40.171.* / 2011-02-13 09:32
Aż się pofatygowałam, żeby sprawdzić, kto to powiedział, bo tyle się na pusto mówi , choć to poniekąd norma w polityce!

Czerwiec 2010 r.:

"Przypominał sukcesy swojego rządu w dziedzinie gospodarki. Ale do tego - jak mówił - potrzebne jest prowadzenie polityki w interesie całego narodu, a nie poszczególnych grup." (...)

"Ja wierzę, że ludzie, którzy dziś są na politycznej scenie, przyjmą ten punkt widzenia. Wierzę i chcę wierzyć.
Wyciągam do nich dłoń i chociaż na razie jest ona często odtrącana i słyszymy słowa, które nie powinny padać, ta ręka jest ciągle wyciągnięta" - podkreślił J.Kaczyński." - koniec cytatu ( źródło : internet).
JASIOQQ / 89.171.102.* / 2011-02-17 13:31
Siedźcie jak te świstaki i zawijajcie w sreberka..........
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy