Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Nie było tak źle na GPW

Nie było tak źle na GPW

Money.pl / 2007-10-22 17:27
Komentarze do wiadomości: Nie było tak źle na GPW.
Wyświetlaj:
barbarka / 121.9.92.* / 2007-10-23 06:37
Jak obecnie po wyborach moze sie zachowac index?
Ktos ma jakies przemyslenia? Czyzbyscie spali jeszcze? Wstawac i grzac fotele przed kompami, he he.
Pozdrawiam
zenek 1963 / 2007-10-23 10:08 / Bywalec forum
tez uwazam ,ze moglobyc gorzej,nawet duzo gorzej.na ale dzis chyba troszke kaski wpadnie
zbig$ / 2007-10-23 03:45 / Uznany gracz - weteran 93/94
A co się dzieje - oto odpowiedź:
Hodowla Bydła -czyli:

MANIFEST NORMALNOŚCI
reszta zob.
http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
zbig$ / 2007-10-23 03:38 / Uznany gracz - weteran 93/94
no i na koniec, bo to koniec, w pewnym sensie nas nie ma już, ze strony JKM:
-----------------
Ostatnie wybory pod rządami III RP

To już były ostatnie wybory w IIIRzeczypospolitej. Mnie tam specjalnie nie jest żal wyborów –ostatecznie nie jestem d***kratą. Nie żal mi też III RP – to był(to znaczy: jeszcze jest) potwór gnębiący moją wolność.

To jednak tak głupio rozstawać się z państwem polskim. Istniało w różnych formach od X wieku; przestało istnieć po Sejmie „Grodzieńskim”, w dość dramatycznych okolicznościach, gdzie posłowie otoczeni byli rosyjskimi strażami. Jednak wkrótce odrodziło się Księstwo Warszawskie, potem Królestwo Polskie. Przestało istnieć po nieszczęsnych powstaniach: listopadowym (gdy przestało byćniepodległe) i styczniowym, gdy pozostał po nim tylko tytuł używanyprzez rosyjskich Cesarzy. Było jeszcze Wielkie Księstwo Poznańskie,Królestwo Galicji i Lodomerii – i 8 października 1918 odrodziło się znowu. Potem okupacja, druga okupacja – i od 1956 znów protektorat pn. PRL zaczął funkcjonować coraz pełniej w polityce. W 1984 można było PRL uznać już za państwo w pełni niepodległe, choć uwikłane w zależności moskiewskie – tak, jakobecnie III RP uwikłana jest w zależności brukselskie.

I oto ci sami ludzie, którzy zdumą mówią, że w 1989 roku uzyskali dla Polski pełną niepodległość – bez żadnego nacisku, bez jednego wystrzału, wogóle bez niczego – rezygnują z jej suwerenności. W zamian za diety, apanaże i obiadki w Brukseli. Rolników przekupionopo 200 zł od hektara – i stąd tak spieszono się z Anschlußem:bo przecież kasa Wspólnoty już prawie pusta i 1-I-2009 dopłaty do rolnictwa zostaną skasowane.

Tak kupiono – nie: zdobyto –Polskę. Gdy teraz nad tym myślę, rodzi się jeszcze jedna hipoteza: Jarosław Kaczyński liczył, że jakoś ocali suwerenność Polski, na euro-sabaty wysyłał Swego brata – i grał na czas. Aż wreszcie powiedziano mu, grożąc nie wiem czym: koniec zabawy, forsa się kończy, masz robić wybory, przegrasz je – i inni dokończą za Ciebie tego dzieła. I to dlatego zrobił te wybory – bo przecież powód, dla którego Mistrz Taktyki miałby zrobić taki błąd jest do dziś niewyjaśniony.

Tak czy owak: p.Donald Tusk podpisze w Brukseli wszystko. Po czym będzie dbał o Polskę jak (nie przymierzając) p.Ramzan Kadyrow o Czeczenię. Na pewno będzie się w polskiej prowincji Imperium Europæum żyło całkiem dobrze. Do czasu nieuniknionego krachu socjalizmu, oczywiście. Lub nadejścia Muzułmanów.

Tym niemniej... cóż, przez te 50 lat przywykłem trochę do życia w polskim państwie. Nawet do tych idiotycznych wyborów się przyzwyczaiłem – wydają misię nawet mniej kłopotliwe niż, np., posty z okazji ramadanu (choć to nieprawda – ale przywykłem...).
No i teraz to wszystko odchodzi w przeszłość. Co będzie PO?
zbig$ / 2007-10-23 03:20 / Uznany gracz - weteran 93/94
z blogu JKM:
---------------------
Ciekawy tekst opublikował wczoraj p.prof.Jacek Bartyzel. Cytuję spory kawał:
Zwycięstwo Platformy, klęska Platformy-bis

Co to oznacza dla nas, prawicy, a przede wszystkim dla Polski, której dobro jest jedyną racją bytu prawicy? Nic dobrego oczywiście. Zwyciężyła partia, która jest pozorem, produktem marketingu, atrapą jakiejkolwiek idei, nawet tej, którą jakoby reprezentuje, czyli liberalizmu. Zwyciężyła partia znana ze spolegliwości wobec możnych tego świata, zdolna zagwarantować im, że „porządek panuje w Warszawie”, że Polska będzie karnie maszerować ku świetlanej przyszłości, koncypowanej przez konstruktorów globalistycznej utopii.

Lecz ten fakt nie powinien nam przesłaniać wagi zdarzenia co najmniej tak samo ważnego. Tego mianowicie, że klęskę poniosła partia, która udawała, że jest realną alternatywą dla demoliberalnej „normalności”, (...) W programie tej partii była obietnica niewzruszonej woli obrony suwerenności państwa polskiego, uroczyste zapewnienie odrzucenia „konstytucji europejskiej”. I oto, na dwa dni przed wyborami, rząd tej partii kapituluje w Lizbonie, zgadza się na traktat pod zmienioną nazwą, który zapewne nie będzie nawet poddawany procedurze referendalnej. Tyle gromkich zapewnień i obietnic, i ostatecznie przyłączenie się do Partii Białej Flagi, w akompaniamencie ogłupiania propagandą o rzekomo wielkim sukcesie.

Musimy spojrzeć prawdzie w oczy. Nie ma dziś żadnej alternatywy dla lewicowo-liberalnego mainstreamu. Jest jedna wielka partia „europejczyków”: PO-PiS-LiD-PSL. Ich kłótnie i awantury to spory w „jednej rodzinie”. Cała odmienność PiS to tylko groteskowa „walka z korupcją” kieszonkowych Robespierków pokroju Mariusza Kamińskiego, (...) Różnice sprowadzały się tylko do poronionych „akcji” podległych mu służb i większej porcji demagogii socjalnej w kampanii wyborczej – czego ostatni przykład mieliśmy w zwalczaniu „zbrodniczego” pomysłu prywatyzacji szpitali.
bebe / 2007-10-23 02:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobrej Nocy..../jutro Was sobie doczytam/
AT-Techno MATADOR / 2007-10-23 02:03 / Short term
widać nie jest to takie oczywiste kto komu sprzyja..

Jeszcze raz podkreślając, że nie jestem stronniczy, powiem, że tego typu manipulacje mają przeogromną siłę oddziaływania na tłum.

Inaczej na to patrząc, postawię pytanie retoryczne:

Czym różni się stereotypowo postrzegany przez wielu obraz tłumu "mocherowych beretów", zmanipulowanych przekazami swoich góru, od "młodych, światłych ludzi sukcesu" słuchających TVNu?
Moim zdaniem absolutnie niczym:

Obie grupy postrzegają siebie nawzajem stereotypowo, czyli z przekłamaniem oraz obie są w równym stopniu manipulowane przez media.

PS powyższymi przemyśleniami nie chcę urazić osób inteligentnych, które mają tego świadomość i przynajmniej starają się wymknąć medialnym manipulacjom.
voort / 88.156.40.* / 2007-10-23 02:38
Młody inteligentny człowiek,znający języki obce,poruszający się z łatwością po bezkresach internetu nie ogląda tylko i wyłącznie telewizji TVN.
zbig$ / 2007-10-23 03:28 / Uznany gracz - weteran 93/94
taaa, oglada jeszcze MTV...
tez sie spotkałem na onecie z okresleniem "pokolenie MTV"...
I to by wszystko wyjaśniało...
zbig$ / 2007-10-23 02:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
pozostaje sie zgodzic...
bebe / 2007-10-23 02:07 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dla mnie napisałeś oczywistą prawdę..../moje skromne zdanie/...AT-Techno.../i w kolorze.../
bebe / 2007-10-23 02:12 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dopiszę jedynie jedno...dla tych starszych...skołowanych ciążkim życiem.....POZOSTAŁA jedynie nadzieja w kościele.../donald tez tam chciał wystąpić/...

i Wiara....już nie maja innego punktu odniesienia....
AT-Techno MATADOR / 2007-10-23 02:10 / Short term
cieszę się, że i Ty tak to widzisz.
Dobranoc i sukcesów na giełdzie.

mam nadzieję, że PO zniesie w końcu ten głupi podatek belki? :)
bebe / 2007-10-23 02:17 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Dobranoc i zielonych....AT-Techno i w kolorze...
AT-Techno MATADOR / 2007-10-23 01:31 / Short term
Wcześniej nie pisalem politycznych postów, gdyż od kilku miesięcy jestem w Turcji ale hobbistycznie obejrzałem przed chwilą powtórkę z debaty Kaczyński- Tusk..

Oto moje 2 obiektywne wnioski:

1. Tusk dokładnie wiedział jakie pytania przygotowali redaktorzy z TVN i był świetnie przygotowany do udzielenia odpowiedzi.
Jest to na tyle wyczuwalne, iż momentami można odnieść wrażenie, że recytował wyuczone przez specjalistów formułki.

2. Manipulacja nagłośnieniem w studiu uwypukliła szydercze komentarze i wygwizdy części publiczności skierowanej do ataku na Kaczyńskiego..

PS.. Nie jestem stronniczy, ale od dłuższego czasu denerwują mnie mnie manipulacje mediów TVNu dotyczące polityki. Przeczy to podstawowej zasadzie uczciwego dziennikarstwa, jaką jest obiektywizm.
zbig$ / 2007-10-23 02:07 / Uznany gracz - weteran 93/94
To ta debata była w studiu TVN???
czyli Kaczyński przegrał juz idąc tam, właściwie na włąsne życzenie -
czyli czuję tu spisek - to było zatem przekazanie władzy PO...
szprotek / 83.4.199.* / 2007-10-23 03:51
gratuluję Wam udanej demaskacji obywatelu!
oll1 / 2007-10-23 01:53 / portfel / Tysiącznik na forum
Bzdura moim skromnym zdaniem.
voort / 88.156.40.* / 2007-10-23 01:49

2. Manipulacja nagłośnieniem w studiu uwypukliła szydercze komentarze i wygwizdy części
publiczności skierowanej do ataku na Kaczyńskiego..

Debata odbywała się w studio TVP sprzyjającej Kaczyńskiemu.
zbig$ / 2007-10-23 02:09 / Uznany gracz - weteran 93/94
aaa, to nie ma w tym spisku....ale mogł być w znajomości pytań...
bebe / 2007-10-23 01:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
to dowodzi jedynie, że nie byo nacisku na publikę.....a klakierzy zawsze są....i chyba to byli młodzi ludzie /roboty/, ale mogę się mylić..../wcześniej zmanipulowani przez inne media / .....

bez urazy....młodzi...wolno myślący.....
szprotek / 83.4.199.* / 2007-10-23 03:55
wolnomyśliciele -> wolnomularze -> masoneria -> ratuj się kto może - Bar wzięty!
zbig$ / 2007-10-23 02:11 / Uznany gracz - weteran 93/94
młodzi przeważnie nie myślą, tylko reagują, bo zeby myśleć trzeba mieć dane do tego, ale oni nie zadają sobie żadnego trudu, dla nich dane płyną ze zmanipulowanych mediów, żeby choć sami poszukali niezaleznych źródeł w internecie
AT-Techno MATADOR / 2007-10-23 02:04 / Short term
"młodzi...wolno myślący" podoba mi się to określenie :)))

Patrz powyżej
bebe / 2007-10-23 02:15 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ok..
bebe / 2007-10-23 01:43 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
jednym słowem...jesteś "zagranicznym obserwatorem"....cha,,ha..cha....

- zgadzam się z Twoja opinią...totalny brak obiektywizmu w polskich mediach, gazetach...manipulacja na całego...jak również manipulacja zagranicznych komentatorów w ich mediach....pozdro

nie obrażaj się za słoowa w cudzysłowie...żart..
hamper / 2007-10-23 01:40 / portfel
Chyba za malo oglasz TVP1,2,3 dopiero tam masz stronniczosc. Ale faktycznie TVN jest pro PO. Najbardziej obiektywny jest Polsat ale to dlatego, ze na sosnieza maja teczke i woli sie nie wychylac.
bebe / 2007-10-23 01:46 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
przynajmniej raz się jakas "teczka" przysłużyła Polsce......hamper

a embargo putina...?....?...?...więc kto tu rządzi.....
zbig$ / 2007-10-23 01:18 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-10-23 00:58:57 | *.*.*.* | warren buffet [ Uznany Gracz Giełdowy (25449 postów) Bloguje na bblog.pl ]
czasem sie jest anty, i tylko dla anty sie glosuje.....
tak zrobilo 50% mlodych, to o czyms swiadczy. obalili
reżim skomentuj

2007-10-23 01:17:53 | *.*.*.* | zbig$ [ Tysiącznik na forum ]
reżim hahha, właśnie na tym to polega, ze ta
"smarkateria" (nie moje - z onetu) tak naprawde nie widziała reżimu i dała
sobie wcisnąć ciemnotę, jak powiedział Kurski skomentuj
bebe / 2007-10-23 01:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
brawo zbig....
bebe / 2007-10-23 01:31 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
oczywiście....za wszystkie dzisiejsze koment...i nie tylko....pozdro....
zbig$ / 2007-10-23 02:21 / Uznany gracz - weteran 93/94
dzieki, wzajem, trzeba młodych uświadamiać, bo jak nie, zrobi to ulica...)))
bebe / 2007-10-23 02:27 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ok...zbig $...dobranoc....
warren buffet / 2007-10-23 00:50 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Rotux, i pamietaj:

3-5 miesiecy jarek wypomni PO ze mamy besse, ze mamy inflacje.... ja tego posta przypomne.

PO jest 1 dzien u wladzy :) nie ma lekko :)
zbig$ / 2007-10-23 00:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
jeszcze nie jest...będzie jak sformułują rzad i zacznie sie obsada stanowisk...
zbig$ / 2007-10-23 00:56 / Uznany gracz - weteran 93/94
czy tez sformuują...???
zbig$ / 2007-10-23 00:55 / Uznany gracz - weteran 93/94
pierwsze decyzje i ustawy...
warren buffet / 2007-10-23 00:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu


2007-10-23 00:32:04 | *.*.*.* | rotux [ "Kierowca bombowca" ]
Z rozmów z moimi znajomymi
wnioskuję podobnie - medialna
kampania antykaczorowa też swoje
zrobiła. Ludzie głosowali nie tyle
na Platformę co na antyPiS.
Pozdrawiam Was obu.


JA CIAGLE PISZE:

nie glosowalem na PO tylko na obalenie wladzy PIS ! bo ta była groteskowa..... ale czy wy sie upatrujecie w tym ukladu ? swiat sie cieszy, narod sie cieszy....
szymon / 2007-10-23 00:50 / Uznany Gracz Giełdowy
PiS dostal mniej wiecej tyle samo glosow co dwa lata wczesniej, wieksza frekwencja to wynik niecheci do PIS- u..... taka moja mala teoria.... choc przetasowanie elektoratu tez bylo...ale wiele nie zmienilo
warren buffet / 2007-10-23 00:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
masz całkowitą racje. ale czyms sobie na to zasluzyl ?
zbig$ / 2007-10-23 00:57 / Uznany gracz - weteran 93/94
na tyle samo głosów???
zbig$ / 2007-10-23 01:09 / Uznany gracz - weteran 93/94
aha na mobilizację antypis??? - media wychłostały publikę...maja wielką moc, myślę z to i tak jest tylko próbka tej mocy, gdybyś przejrzał wszystkie media zaangażowane po obu stronach i wyliczyl czas, srodki, ilość audycji i przekazów, wynik pewnie byłby porażający...znam gościa który wymyslil to haslo z dowodem i babcią, on zwrócił uwagę na podgrzewanie internetu, a tam królują głownie "smarkacze" jak ich ktoś określił na onecie - "elektorat smarkaczy" - troche nieładnie ale cos w tym jest - tu z pewnością PejS przegrał o wiele bardziej niz w realu
rotux / 2007-10-23 00:45 / Uznany Gracz Giełdowy
Osobiście sądzę, że takie działanie jest wynikiem braku świadomości i/lub bezkrytycznym łykaniem medialnej papki. Media to konkretni właściciele/ludzie/poglądy - nietrudno całkiem w dobie internetu oszacować kto z kim i za kim.
Ale łatwiej zapakować wszystko do worka z nadrukiem "układ" i obśmiać.
A i o tym "cieszącym się świecie" już dyskutowaliśmy. To ciągłe zamartwianie się tym, co sąsiedzi pomyślą to wynik niskiej samooceny czy jak? Bo ja już nie wiem, skąd nagle ta wrażliwość na jeden czy drugi artykuł w lewicowej prasie zagranicznej.
szymon / 2007-10-23 00:58 / Uznany Gracz Giełdowy

Osobiście sądzę, że takie działanie jest wynikiem braku świadomości i/lub
bezkrytycznym łykaniem medialnej papki. Media to konkretni właściciele/ludzie/poglądy

wlasnie ta czesc kampanii byla bardzo nie fair w wykonaniu PIS, to oni wykorzystywali TV publiczna, ostatnie oredzie bylo troszke niesmaczne. Ok, Lech mogl przemowic, ale oprocz zachety do glosowania nic nie powinno sie tam znalezc. Brudna gra... teraz maja tylko Trwam....a i Urbanski pewnie odejdzie....
zbig$ / 2007-10-23 01:04 / Uznany gracz - weteran 93/94
mniam mniam co było niesmaczne, bo nie widziałem tego...
szymon / 2007-10-23 01:14 / Uznany Gracz Giełdowy
napisalem: oprocz zachety do glosowania nic nie powinno sie tam znalezc.

To tylko moje zdanie, wymagam od politykow wiecej klasy, w tym przypadku tego zabraklo....zreszta czesto tego brakuje...
zbig$ / 2007-10-23 01:23 / Uznany gracz - weteran 93/94
widzisz, klasa to jest moze ważna dla Ciebie czy dla ludzi na poziomie, ale jak pokazały choćby te wybory, klasą się ich nie wygrywa, bo większość to plebs, który trzeba odpowiednio podekscytować i nagonić do urn...ostatnio taki pokaz szczucia i naganiania miał miejsce w czasie referendum o UE, nawet 2 lata temu tak nie było, bo byli pewni zwycięstwa, 2gi raz błędu nie POpełnili...
oll1 / 2007-10-23 03:15 / portfel / Tysiącznik na forum
Zgoda, ale to PiS zaczelo uprawiac tego rodzaju kampanie... PO w zeszlych wyborach probowalo sie dystansowac, ale to nie przynioslo rezultatu. W tych wyborach po prostu odbijali pileczke, ktora gral PiS.
zbig$ / 2007-10-23 03:31 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie sledzilem kampanii, w ogole mnie nie interesowala, kampanie sa dla plebsu bezideowego, a pilke od 2005 grało cały czas PO wsciekle, ze to ono nie wygrało, wiec teraz wygrali i mają...
zbig$ / 2007-10-23 00:54 / Uznany gracz - weteran 93/94
kompleksy - "pawiem narodów byłaś i papugą"...po prostu nie wiem, nie rozumiem, jak kogoś moze obchodzic to, co napisali w jakimś zagranicznym "szmatławcu"...ale czasami ludzie myślą w taki sposób, ze mnie to zadziwia, a media lubuja sie i specjalizują we wciskaniu ciemnoty, którą "ciemny naród kupi"...Kurski ujął istotę rzeczy, ale to PO lepiej to zrealizowało tym razem, po prostu lepsi spece od manipulacji i socjotechniki zostali zatrudnieni...
szymon / 2007-10-23 00:52 / Uznany Gracz Giełdowy
w tym kraju bedzie uklad, nawet po zwyciestwie PO, tylko inny.... rozpadnie sie obecny, powstanie inny.... nie wierze ze bedzie inaczej....
zbig$ / 2007-10-23 01:00 / Uznany gracz - weteran 93/94
Układ jest cały czas ten sam, Kaczki nie mogły/nie chcialy go do konca rozbic, być moze jest to juz niemozliwe, jedynie moze co da sie zrobic to wydzieranie mu stopniowe pewnych dziedzin lub zamknięcie do określonych sfer a rozwijanie innych i marginalizacja czy niedopuszczanie do rozrostu...
rotux / 2007-10-23 00:49 / Uznany Gracz Giełdowy
errata: "wynikiem bezkrytycznego łykania"
warren buffet / 2007-10-23 00:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
cokolwiek to znaczy - wiekszosci to nieodpowiada. i po wpadkach jarosława nalezalo sie tego spodziewac............. nic wiecej nie moge dodac, bo narod powiedzial....
zbig$ / 2007-10-23 00:41 / Uznany gracz - weteran 93/94
wiekszosc nie ma racji))) albo sie myli zazwyczaj...jak na gieldzie...
piotr824 / 2007-10-23 00:37 / Tysiącznik na forum
miło było z Wami pogadać , jednak na mnie pora , spadam spać
dobranoc
zbig$ / 2007-10-23 00:34 / Uznany gracz - weteran 93/94
2007-10-22 23:27:52 | *.*.*.* | Life [ Bywalec forum ]
Jak to nie ma polityki?
Tam w dole Zbig sie dwoi i troi aby naród uświadomić.
----------------
o qrcze az popatrze co ja popisałem
zbig$ / 2007-10-23 00:46 / Uznany gracz - weteran 93/94
aha tylko przeczolganiu PO i przeproszeniu PiS....)))śmieszna sytuacja...faktycznie PAT wyborczy, PO POwinno sie porozumiec z PejS i jeszcze raz rozwiązac sejm z zapowiedzią, zeby ludzie sie zdecydowali ig łosowali albo na PO albo na PejS, bo nie da sie spokojnie rządzić...ale pewnie najpierw troszkę trzeba podoić kaski z korytka...
bebe / 2007-10-23 00:54 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobre zbig....
zbig$ / 2007-10-23 01:15 / Uznany gracz - weteran 93/94
Patrząc z tego punktu widzenia PiS pozbył się tym posunięciem naprawdę wielu poważnych problemów, w tym też tych koalicjantów, odszedł na szczycie hossy (timing perfekcyjny...))) PO nie ma teraz wyjścia jak tylko pompować giełde...zadłuzac kraj, dawać podwyżki na lewo i prawo, wszystkich uszczęśliwiac, hamowac inflacje nie hamując wzrostu, bo jak nie w następnym rozdaniu pis powie: za naszych rządó był rozkwit a teraz co???
Life / 2007-10-23 00:09 / Tysiącznik na forum
Po kolacji
zjadłem kilka kawałków sernika, grapefruita zielonego , banana , kinder bueno , wypiłem kilka piwek ....
potem orzeszki , kinder schoko-bonbons ( pół paczki) halwe sezam , 2 - mandarynki , potem mnie naszło na halwe orzechową , LU petitki ale z 4-zbożami ( zdrowe ...to sie nie liczy)
i teraz jeszcze kawałek sernika.....
I spadam bo mnie zmuliło - DOBRANOC
Oj ale mnie skręca ...Pa
zbig$ / 2007-10-23 00:26 / Uznany gracz - weteran 93/94
nie dziwie sie ze zmuliło po takim menu...a mnie rozsmieszylo...lubisz sobie widze nieźle dogodzić...zjedz teraz zwykłego bialego albo czerwonego grapa dla odmulenia...)))
Life / 2007-10-23 00:21 / Tysiącznik na forum
Dodam tylko że nie wiem co mnie tak naszło ....
normalnie tyle słodkości przez tydzień nie zjadam.....naprawdę dziwne....
cukru mi chyba brakuje....albo stres ??
Spadam ....bawcie sie dobrze POpisowi inwestorzy :)
zbig$ / 2007-10-23 00:28 / Uznany gracz - weteran 93/94
są takie ataki od czasu do czasu - odreagowanie stresu...cukier to zer dla mózgu, moze sie przesililes ostatnio...
maju / 2007-10-23 00:14 / portfel / Bywalec forum
...a gdyby zjadł sera nie leżał by teraz....:))) no to teraz kto mi powie z czyje to piosenki
warren buffet / 2007-10-23 00:11 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja bym mial +6,7 kg ....... smutne
warren buffet / 2007-10-22 23:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
J. Kaczyński zrezygnuje z funkcji prezesa PiS?
W wywiadzie dla "Wprost" z 30 lipca tego roku szef PiS Jarosław Kaczyński powiedział, że "wynik poniżej 280 mandatów uznałby za przegraną" i "powód do zdymisjonowania całego kierownictwa". Czy obecny premier dotrzyma słowa i zrezygnuje z stanowiska prezesa swojej partii? - zastanawia się portal gazeta.pl.
Według nieoficjalnych danych w tych wyborach PiS zdobył na 166 mandatów, PO - 209.

Lider PiS, gdy udzielał wywiadu, planował przedterminowe wybory. Na pytanie, czy się odbędą odparł : - Podjąłem decyzję, że najlepszym rozwiązaniem obecnego kryzysu politycznego będą przedterminowe wybory.

Pod koniec wywiadu, na pytanie o propozycje koalicyjne, odrzekł: - Staram się zwalczać defetyzm w partii, więc pozwólcie państwo , że sam nie będę go siał.

Poproszony o wyjaśnienie powiedział: - Tak, że wynik poniżej 280 mandatów uznałbym za przegraną. I powód do zdymisjonowania całego kierownictwa i przegnania naszych wszystkich spin doktorów.

- Jeśli jednak nie uzyskacie tych 280 miejsc w Sejmie? - spytali prowadzący wywiad

- To jako odwołany prezes partii będę dumał w samotności nad niewdzięcznością narodu - cytuje portal gazeta.pl
warren buffet / 2007-10-22 23:54 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
si you
Life / 2007-10-22 23:58 / Tysiącznik na forum
musiałeś Mu przypomnieć.
Przez Ciebie będzie się musiał izolować i dumać w samotności....
piotr824 / 2007-10-22 23:58 / Tysiącznik na forum
Witaj warren dawno Cię nie widziałem na forum
miałem się nie angażować politycznie , ale wtrące , przecież to nie pierwszy raz ,kiedy Jarek nie dotrzymałby obietnicy
rotux / 2007-10-23 00:07 / Uznany Gracz Giełdowy
zdaje się, że do porannego wątku nie zaglądałeś, Warren dzielnie walczył z kaczyzmem ;)
zbig$ / 2007-10-23 00:30 / Uznany gracz - weteran 93/94
donald tez kaczor...))) i co wy na to??
piotr824 / 2007-10-23 00:32 / Tysiącznik na forum
a może kaczor to donald :)
piotr824 / 2007-10-23 00:13 / Tysiącznik na forum
około 10 rano musiałem lecieć do pracy , niedawno wróciłem , jeszcze do porannego wątku nie dotarłem :)
a tak na marginesie to spora część społeczeństaw zwarła szeregi przeciw kaczyzmowi :) więc warren jeast jednym z nas
zbig$ / 2007-10-23 00:31 / Uznany gracz - weteran 93/94
załosna propaganda SLD tak poskutkowała...(((
rotux / 2007-10-23 00:17 / Uznany Gracz Giełdowy
Gwoli ścisłości: Warren jest jednym z "was". Ja z przeciwnego obozu :]
piotr824 / 2007-10-23 00:20 / Tysiącznik na forum
szanuję poglądy każdego
warren buffet / 2007-10-23 00:21 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja tez :) ale teraz juz po fakcie. bedziemy oceniac tuska
piotr824 / 2007-10-23 00:24 / Tysiącznik na forum
łatwiej jest być w opozycji , aniżeli rządzić
pisałem rano wybór PO w moim przypadku dokonał się metodą selekcji negatywnej
rotux / 2007-10-23 00:32 / Uznany Gracz Giełdowy
Z rozmów z moimi znajomymi wnioskuję podobnie - medialna kampania antykaczorowa też swoje zrobiła. Ludzie głosowali nie tyle na Platformę co na antyPiS.
Pozdrawiam Was obu.
zbig$ / 2007-10-23 00:49 / Uznany gracz - weteran 93/94
i to jest najglupsze...nigdy sie nie głosuje anty...zawsze w efekcie głosuje sie za kimś i go popiera...
warren buffet / 2007-10-23 00:58 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
czasem sie jest anty, i tylko dla anty sie glosuje..... tak zrobilo 50% mlodych, to o czyms swiadczy. obalili reżim
zbig$ / 2007-10-23 01:17 / Uznany gracz - weteran 93/94
reżim hahha, właśnie na tym to polega, ze ta "smarkateria" tak naprawde nie widziała reżimu i dała sobie wcisnąć ciemnotę jak powiedział Kurski
warren buffet / 2007-10-23 00:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja o tym ciagle pisze, slabo sluchacie :)
warren buffet / 2007-10-23 00:10 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
zasady zobowiazują.... od tuska wymagamy cudu. od kaczyńskiego dotrzymania slowa w\w.....
rotux / 2007-10-23 00:15 / Uznany Gracz Giełdowy
Nie wymagam cudów, rano pisałem..
Więc na przyszłość - jeśli już to pisz w swoim imieniu o wymaganiach.
Do jutra, pa
warren buffet / 2007-10-23 00:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
hey ! ciezko jest przegadac realizm.... zapamietaj to :)
warren buffet / 2007-10-23 00:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ps. samotnosc poplaca tylko na gieldzie......
Life / 2007-10-22 23:51 / Tysiącznik na forum
Macie większe doświadczenie.
Pozwolę sobie na pytanie:
Faktycznie wierzycie że koniec października będzie spadkowy?
Pytam bo mam ochotę redukować gdyż wydaje mi się że mam zbyt wysokie zaangazowanie w akcje.
piotr824 / 2007-10-23 00:02 / Tysiącznik na forum
nie ma się co doktoryzować , na pierwszy rzut oka widać , że rynek słaby i niepewny , choć ktoś niedawno pisał , iż pażdziernik to statystycznie najlepszy miesiąc dla inwestorów :))))))
rotux / 2007-10-23 00:07 / Uznany Gracz Giełdowy
tu jest mniej więcej odpowiedź na pytanie, kiedy jest statystycznie na giełdzie /i nie tylko/ orajt, a kiedy niet..
http://www.seasonalcharts.com/
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy