Forum Forum dla firmDotacje

Nie chcą nas w pakcie fiskalnym. Tusk macha ręką

Nie chcą nas w pakcie fiskalnym. Tusk macha ręką

Wyświetlaj:
prawdziwy polak / 83.0.180.* / 2012-01-11 19:38
tak właśnie rozmawia się (a dokładnie nie rozmawia ) z dziadami ,Panie Tusk tylko żeby im Pan koko nie wylizał na tą okoliczność
czarekcezarek / 80.217.171.* / 2012-01-11 19:38
Plemiel Donald Tusek... buahahahah czas sam zakończy tą bajkę ,a szczęśliwego zakończenia nie będzie.
buc_pucybut / 2012-01-11 19:29 / Tysiącznik na forum
doniu znowu pokazano środkowy palec POznali się na was PO 6-ciu miesiącach przewodnictwa a POlacy PO 4 latach dalej ślepo wieża ??? A jak się mądrował Vicek z ferajna 6cio pak tu integracja sypia dobrymi radami a tu eheheh
GVGVGVG / 78.145.101.* / 2012-01-11 19:19
NIE CHCA NAS BO WIEDZA ,ZE POLSKA TO REPUBLIKA BANANOWA O ASPIRACJACH NOWOCZESNEGO PANSTWA EUROPEJSKIEGO.ALE TE ASPIRACJE SA TYLKO NA PAPIERZE I W MEDIACH A JAK JEST W POLSCE TO WSZYSCY WIEDZA Z WYJATKIEM POLITYKOW,KSIEZY I OSZUSTOW BO TO JEST IDEALNY KRAJ DLA NICH!!!
Lorunia / 178.56.133.* / 2012-01-11 19:17
Jeszcze raz dadzą się wyrobić !nasi rządzący a to za sprawą pseudo reformy emerytalnej ! W państwach bogatszych od nas już czekają na młodych z naszego kraju ! dlatego im tak bardzo zależy abyśmy tak szybko wprowadzili te reformy ! młodzi bez pracy u nas ,zajętych miejscach przez starszych ,wyjadą ! a nasze barany będą wierzyć każdemu co pięknie mówi i poklepie ich po plecach ... żenada a taki sukces ogłoszono ! będzie tak raz po raz bo Polak przed i po szkodzie głu...i
JanuszPOlikot / 2012-01-11 19:14 / Tysiącznik na forum
Ranking najgorszych rządów...

1 Rząd Tuska
2 Rząd Buzka
3 Rząd Bieleckiego
4 Rząd Suchockiej
5 Rząd Mazowieckiego

Wszyscy ludzie z Unii Miłości.....Czyli Unii Wolności...
Oszolomowaty / 217.229.11.* / 2012-01-11 19:06
"Blamaż rządu Tuska

No i na co się zdało lizusostwo rządu Tuska w stosunku do eurokratów? Na co się zdały zapewnienia, że Polska wyłoży pieniądze na ratowanie strefy euro? Nie chcą Polski i innych krajów spoza Eurolandu na posiedzeniach eurogrupy. Będą omawiali pakt fiskalny bez nas, ale dla Donalda Tuska nie jest to porażką. "Nie wszystko można wygrać" rzecze premier. Żarty jakieś czy co? A co wygraliśmy?

Polska euro-prezydencja okazała się najdroższą w historii Unii i kosztowała 115 milionów euro. To jest około pół miliarda złotych. Ponad 10 razy tyle ile zebrał w tym roku Owsiak na WOŚP. Brawo Tusku. Warto było.

Jak spojrzeć na to co się dzieje w UE nie może być wątpliwości, że najsilniejsi porozdają karty, podzielą tort, zadecydują o wszystkim, poprzeklinają w przerwie między tą "ciężką pracą" Węgry i tamtejszy "brak demokracji" oraz odtrąbią zwycięstwo "unijnego solidaryzmu".

Nie wiem czy trzeba być matołem, baranem, osłem, głupcem czy tylko idiotą żeby nie widzieć jak nas Unia dymie, ale wiem jedno. Póki nie nastąpi zmiana władzy w Polsce czas euro-ogłupiania będzie trwał w najlepsze. I tylko szkoda że tak mało ludzi w Polsce się tym interesuje, bowiem w takim układzie "polityka miłości" może trwać do kompletnego rozkładu finansów publicznych.

Czasy kiedy Donalda Tuska nazywało się liberałem bezpowrotnie minęły. Nikt mu już nie uwierzy przy kolejnym projekcie politycznym (jak już PO szlag trafi co przecież spotkało KLD), że chce w Polsce wprowadzić liberalizm, przynajmniej w wersji minimum. Ja ostatni raz uwierzyłem mu w 2007 roku. Po czterech zmarnowanych latach i zadłużeniu Polski o 300 mld złotych ostatecznie pozbyłem się złudzeń. A Europa nie da nam nawet na waciki w krytycznym momencie."
Z salon 24
JanuszPOlikot / 2012-01-11 19:02 / Tysiącznik na forum
Rozrywkowy gość...:):):)....Ciągle na urlopie...
Jak sowiecki MAK opublikował swój raport nt. katastrofy smoleńskiej gdzie obrażano naszych pilotów....Pan Tusk był na urlopie....Teraz na urlopie .....Wycieczki do Peru a bilans będzie równy zeru...:):):):)
ordynator / 193.41.230.* / 2012-01-11 19:01
Panie premierze, niech pan się nie przejmuje pacjentami. To są jacyś chorzy ludzie!
zby79 / 2012-01-11 20:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Haha. Dobre. Gratuluję dowcipu.
gieroy / 109.71.144.* / 2012-01-11 18:55
hahahahahahaha

Nic sie nie stalo, Polacy nic sie nie stalo, ...

hahahahahahah
bsf / 87.205.149.* / 2012-01-11 18:52
PObiegał POkopał teraz trudna rzeczywistość trzeba coś POgadać i tak płynie zycie LENIA na koszt POdatnika.
JanuszPOlikot / 2012-01-11 18:49 / Tysiącznik na forum
Donek jak tam PO urlopie....No cóż Sylwester się skończył trzeba POwrócić do roboty....:)

Jak tam chcą naszych pieniędzy z rezerw NBP a nie chcą was wpuścić na salony.....Kolejna POrażka....

Rząd "fahofcuf"......
Jak tam pani Kopacz POdobno... Tak twierdziła że zostawia Arłukowiczowi resort w tak dobrym stanie że przez rok nic nie będzie musiał robić......

POrażka...:):):):):):):):):):):):).......
Ryszard W / 83.26.196.* / 2012-01-11 18:35
Panie Premierze , grzeszy Pan naiwnością.
Ceneo / 83.22.136.* / 2012-01-11 18:30
Śp Kazimierz Górski mawiał, że "[...]mecz można wygrać, przegrać i zremisować [...]". Dlaczego tak zapalony piłkarz jak Pan Premier nie wie czy mecz z Unią wygrał, przegrał czy zremisował?
Tak, tak Panie Premierze, jak się na patrzy jak grają przeciwnicy, nie zważa na dynamikę boiskową, to można zostać na pozycji spalonej....
Nie zawsze warto się wyrywać, czasami warto pograć piłką wszerz, nieco ją przytrzymać!
Warto było tak się wyrywać z ofertą naszego sponsorowania Euro? Nie warto!!!
Rządzić to znaczy przewidywać, a nie bez przerwy żyć w marketingowym i pir-owskim świecie szklanych domów....
Więcej o polskiej polityce na:
frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
trturturtu / 94.231.236.* / 2012-01-11 18:30
OOOOO wydooooopczyli słoneczko.

Polacy nic się nie stało..... poprostu mają nas w d..... i słusznie.

Wazelinka nie popłaca bo można zostać bez ściany za plecami z namydloną pupcią panie Tusek.

A zegar tyka.... ale przestanie po EURO2012

Najnowsze wpisy